Plecaki i nerki do codziennego użytku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Show sidebar
Sold out
Zamknij

Nerka WISPORT Toke Czarna

99,00  brutto, ( 80,49  netto )
Mała wygodna nerka do przenoszenia podstawowego ekwipunku. Idealna do użytku codziennego (EDC - Every Day Carry) i praktyczna na dłuższe wyprawy, kiedy jako uzupełnienie głównego bagażu, stanowi zasobnik pierwszej potrzeby.    
Czytaj dalej
Sold out
Zamknij

Plecak WISPORT Sparrow 20 lI Czarny

299,00  brutto, ( 243,09  netto )
Plecak WISPORT Sparrow 20 lI to idealny kompan codziennych aktywności, wędrówek i podróży. Sprawdzi się jako organizer EDC (Every Day Carry), pojemny zasobnik podczas wypadów outdoorowych, bushcraftowych i innych. Zadowoli każdego, kto docenia przemyślane rozwiązania i gwarantującą długotrwałe użytkowanie jakość wykonania. Plecak produkowany przez markę WISPORT prezentującą wieloletnie doświadczenie krawieckie, wielokrotnie wykorzystywane na polu zaopatrzenia wymagającej społeczności wojskowej. "Proudly Made in Poland" - "Dumnie wyprodukowane w Polsce" to przesłanie Wisport, z którym biorąc do ręki jego wyroby, nie sposób się nie identyfikować!
Czytaj dalej

Plecak WISPORT Sparrow 30 lI Czarny

389,00  brutto, ( 316,26  netto )
Plecak WISPORT Sparrow 30 lI to idealny kompan codziennych aktywności, wędrówek i podróży. Sprawdzi się jako organizer EDC (Every Day Carry), pojemny zasobnik podczas wypadów outdoorowych, bushcraftowych i innych. Zadowoli każdego, kto docenia przemyślane rozwiązania i gwarantującą długotrwałe użytkowanie jakość wykonania. Plecak produkowany przez markę WISPORT prezentującą wieloletnie doświadczenie krawieckie, wielokrotnie wykorzystywane na polu zaopatrzenia wymagającej społeczności wojskowej. "Proudly Made in Poland" - "Dumnie wyprodukowane w Polsce" to przesłanie Wisport, z którym biorąc do ręki jego wyroby, nie sposób się nie identyfikować!
Czytaj dalej
Zamknij

Pokrowiec – organizer QSP Knife QSP-001

39,00  brutto, ( 31,71  netto )
Pokrowiec - organizer QSP Knife QSP-001 to użyteczny pokrowiec na nóż składany QSP lub mały organizer na dowolne akcesoria codziennego użytku. Jest to idealne rozwiązanie do przechowywania oraz przenoszenia noży QSP, które nie posiadają w zestawie startowym właśnie takiego elementu. Pokrowiec doskonale odpowiada na podejście osób, które cenią kompleksowość i spójność rozwiązań a ich nastawienie do tej kwestii obrazuje zdanie: posiadam nóż QSP, chcę mieć pokrowiec QSP. Pokrowiec to również mały, uniwersalny organizer na drobne akcesoria codziennego użytku.