KMFS Systemy Ostrzące. Precyzyjnie wykonane wytrzymałe ostrzałki rodem z Republiki Czeskiej. Przyjazne dla każdego rodzaju użytkownika systemy ostrzące zorganizowane w zestawach walizkowych. W asortymencie ostrzałki z obustronnymi prowadnicami, bogaty wybór kamieni diamentowych i innych akcesoriów. Dedykowane do ostrzenia każdego rodzaju stali, w tym również tych najbardziej wymagających.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Dostępność
Cena

  System Ostrzący KMFS RIVAL Diamond Stealth

   263,78 brutto, (  214,46 netto )
  System Ostrzący KMFS RIVAL Diamond Stealth to dokładność, prostota i wygoda w podejściu do ostrzenia noży. RIVAL Diamond Stealth jest dość kompaktowym i prostym w obsłudze systemem pozwalającym ostrzyć nóż z obu stron jednocześnie. Zestaw dostarczany jest w wytrzymałej walizce i zawiera system z dwoma prętami prowadzącymi, klucz imbusowy, 6 kamieni diamentowych z uchwytami oraz kątomierz.

  Zestaw pasów skórzanych do systemów ostrzących KMFS

   18,26 brutto, (  14,85 netto )
  Zestaw pasów skórzanych do systemów ostrzących KMFS powstał jako element kończący proces ostrzenia. Pasy wygładzają krawędź tnącą, usuwają drobne opiłki stali powstałe w procesie ostrzenia właściwego oraz dodatkowo polerują stal. Najlepszy efekt uzyskuje się z pastami polerskimi KMFS. Zestaw dwóch pasów skórzanych na podstawkach z tworzywa sztucznego pasuje do systemów ostrzących KMFS Rival. Wystarczy wymienić wkładki na prętach prowadzących i wykończyć krawędź tnącą.

  Zestaw kamieni KMFS Blank Stone 8 KIT Rival Diamond

   142,78 brutto, (  116,08 netto )
  Zestaw kamieni ostrzących KMFS Blank Stone 8 KIT Rival Diamond pozwoli na rozbudowanie lub zastąpienie zużytych kamieni ostrzących w Twoim systemie KMFS. Zestaw dostarczany jest w czarnej walizce z tworzywa sztucznego z wypełnieniem piankowym. W jego skład wchodzą po dwa kamienie duraluminiowe z materiałem ciernym o gradacjach 1500, 2000, 3000 oraz 5000 (w sumie 8 szt) a także po dwa dodatkowe/zapasowe pasy z materiałem ciernym dla każdej gradacji (w sumie 8 szt).

  System Ostrzący KMFS RIVAL MOA21

   747,78 brutto, (  607,95 netto )
  System Ostrzący KMFS RIVAL MOA21 to innowacja, prostota i wygoda w podejściu do ostrzenia noży. RIVAL MOA21 jest systemem pozwalającym ostrzyć nóż z obu stron jednocześnie. Posiada ponadto innowacyjny zacisk, regulowany pokrętłem, który nie wymaga dodatkowych narzędzi. Zestaw dostarczany jest w wytrzymałej walizce i zawiera system z dwoma długościami prętów prowadzących, 8 kamieni diamentowych z uchwytami oraz elektroniczny kątomierz.

  Diamentowa pasta polerska KMFS 6000

   14,08 brutto, (  11,45 netto )
  Diamentowa pasta polerska KMFS 6000 pozwoli na ostateczne wygładzenie krawędzi tnącej i nadanie jej połysku. Została stworzona do stosowania z pasami skórzanymi KMFS. Pastę diamentową należy nałożyć na skórę i rozprowadzić a następnie wypolerować krawędź tnącą noża. Prezentowana pasta W1,5 o gradacji 6000 znajduje zastosowanie jako element kończący po ostrzeniu na gradacjach od 1000 do 3000.

  Diamentowa pasta polerska KMFS 3000

   14,08 brutto, (  11,45 netto )
  Diamentowa pasta polerska KMFS 3000 pozwoli na ostateczne wygładzenie krawędzi tnącej i nadanie jej połysku. Została stworzona do stosowania z pasami skórzanymi KMFS. Pastę diamentową należy nałożyć na skórę i rozprowadzić a następnie wypolerować krawędź tnącą noża. Prezentowana pasta W3,5 o gradacji 3000 znajduje zastosowanie jako element kończący po ostrzeniu na gradacjach do 1000.

  Zestaw kamieni KMFS Rival Competition Stone Kit

   175,78 brutto, (  142,91 netto )
  Zestaw kamieni ostrzących KMFS Rival Competition Stone Kit pozwoli na bardzo precyzyjne ostrzenie oraz na rozbudowanie lub zastąpienie zużytych kamieni ostrzących w Twoim systemie KMFS. Zestaw dostarczany jest w czarnej walizce z tworzywa sztucznego z wypełnieniem piankowym. W jego skład wchodzą po dwa kamienie duraluminiowe z materiałem ciernym o gradacjach 1500, 3000, 6000, 8000 oraz 10000 przeznaczone do ostrzenia na mokro w osłonie olejowej (w sumie 10 szt).