Latarki do użytku codziennego (EDC) dla każdego. W grupie tej znajdziemy zarówno małe latarki służącego do chwilowego podświetlenia, jak i latarki o większej mocy i bardziej rozbudowanych funkcjach. Latarka codzienna, bądź też latarka EDC (EveryDay Carry) to taka, którą mamy pod ręką na wypadek pojawiających się w ciągu doby potrzeb. Jest to zarówno taka latarka, która przyda się na wieczorny spacer z psem, ale też taka, dzięki której odszukamy rzeczy w nieoświetlonej piwnicy. Latarka użytku codziennego, to typowy sprzęt na “w razie czego”. Latarka EDC dla jednych to mini latarka, która służy do chwilowego podświetlenia, dla innych to sprzęt, który oświetli nam otoczenie na tyle długo, abyśmy mogli np. zmienić koło w aucie po złapaniu gumy. W ofercie latarki z kilkoma trybami pracy, w tym posiadające tryby: SOS oraz tryby stroboskopowe (STROBO).

Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników

Dostępność
Cena

  Latarka RovyVon Angel Eyes E200s Black Czarna 1650 Lumenów Multifunkcyjna: Światło Boczne Białe

   87,78 brutto, (  71,37 netto )
  Latarka LED RovyVon Angel Eyes E200s Czarna Aluminium Diody CREE XP-G3 1650 Lumenów Multifunkcyjna: Światło Boczne Białe Angel Eyes E200 to linia latarek RovyVon swoim pomysłem odchodząca od klasycznych projektów cylindrycznych. W zamyśle twórców design ma wnieść nutę świeżości do świata latarek zdominowanego przez owalne kształty. Odejście od cylindrycznej obudowy, oprócz ciekawego wyglądu, pozwoliło na umieszczenie w niej baterii o większej pojemności, co w połączeniu z wydajnymi diodami przełożyło się na bardzo dobre efekty użytkowe w postaci m.in. długiego czasu działania.

  Latarka RovyVon Aurora A24 G2 Natural TI Tytanowa 1000 Lumenów

   98,78 brutto, (  80,31 netto )
  Latarka RovyVon Aurora A24 G2 Natural TI Tytanowa 1000 Lumenów to nowe wcielenie tej ekskluzywnej latarki EDC. Posiada szereg zmian względem swojej poprzedniczki takich jak przeprojektowany przełącznik, mocniejszy akumulator, port USB-C czy demontowalny klips z podstawką magnetyczną. Aurora A24 G2 Natural TI to latarka z linii Aurora EDC Series. Linia ta, jak sugeruje anglojęzyczna nazwa opisuje serię latarek RovyVon przeznaczonych do codziennego użytku. Są to latarki o kompaktowych kształtach i pełnowymiarowej mocy świetnej. Latarki z linii EDC RovyVon przeznaczone są do bardziej wymagającego użytkowania w życiu codziennym, w trakcie pracy, podróży, wycieczki, urlopu, campingu itd. Oprócz strumienia świetlnego dużej mocy (Turbo) oferują 3 dodatkowe tryby pracy stałej o mniejszym natężeniu oraz dodatkowe tryby sygnalizacyjne: strobo oraz SOS. Prezentowany model Aurora A24 G2 w kolorze srebrnym wykonany z lekkiego i wytrzymałego tytanu posiada wydajną diodę CREE XP-L dającą maksymalne oświetlenie o mocy aż 1000 lumenów, a ładowany za pomocą złącza USB-C akumulator zapewnia maksymalnie 75 godziny czasu pracy.