Polish Knifemakers. Produkty zaprzyjaźnionej marki, sklepu i społeczności Polish Knifemakers. Produkty będące dowodem na to, że “Made in Poland” to konkretna wartość dla twórców i dla użytkowników. Wykonywane przez polskich rzemieślników, ale również przez światowych producentów według polskich projektów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

DOSTĘPNOŚĆ
  CENA

   Kubek Polish Knifemakers 350 ml

   49,00  brutto, ( 39,84  netto )
   Kubek Polish Knifeamkers 350 ml to eleganckie naczynie użytku domowego. Grafika na ścianie kubka to hołd dla ogromnej społeczności utalentowanych rzemieślników z Polski i fanów ich twórczości. Kubek w stonowanej czarno - białej kolorystyce posiada wygodne ucho chwytne. Pojemność 350 ml pozwala na dłuższą chwilę relaksu przy porcji ulubionej kawy lub herbaty.

   Naszywka Polish Knifemakers Patch Black on White

   24,99  brutto, ( 20,32  netto )
   Naszywka Polish Knifemakers Patch Black on White to hołd dla ogromnej społeczności utalentowanych rzemieślników z Polski i fanów ich twórczości. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

   Naszywka Polish Knifemakers Patch Grey on Black

   24,99  brutto, ( 20,32  netto )
   Naszywka Polish Knifemakers Patch Grey on Black to hołd dla ogromnej społeczności utalentowanych rzemieślników z Polski i fanów ich twórczości. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

   Naszywka Polish Knifemakers Patch White on Black

   24,99  brutto, ( 20,32  netto )
   Naszywka Polish Knifemakers Patch White on Black to hołd dla ogromnej społeczności utalentowanych rzemieślników z Polski i fanów ich twórczości. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.