Polish Knifemakers. Produkty zaprzyjaźnionej marki, sklepu i społeczności Polish Knifemakers. Produkty będące dowodem na to, że “Made in Poland” to konkretna wartość dla twórców i dla użytkowników. Wykonywane przez polskich rzemieślników, ale również przez światowych producentów według polskich projektów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dostępność
  Cena

   Kubek Polish Knifemakers 350 ml

    10,78 brutto, (  8,76 netto )
   Kubek Polish Knifeamkers 350 ml to eleganckie naczynie użytku domowego. Grafika na ścianie kubka to hołd dla ogromnej społeczności utalentowanych rzemieślników z Polski i fanów ich twórczości. Kubek w stonowanej czarno - białej kolorystyce posiada wygodne ucho chwytne. Pojemność 350 ml pozwala na dłuższą chwilę relaksu przy porcji ulubionej kawy lub herbaty.

   Moneta Polish Knifemakers Coin 2023 | Custom EDC Coin

    65,78 brutto, (  53,48 netto )
   Moneta Polish Knifemakers Coin 2023 | Custom EDC Coin. Wyjątkowa moneta okolicznościowo-pamiątkowa nawiązująca bezpośrednio do społeczności utalentowanych rzemieślników z Polski i miłośników ich twórczości. Moneta Polish Knifemakers Coin 2023 to małe akcesorium, którym zajmiesz swoje dłonie podczas nerwowego dnia w pracy i uspokoisz umysł (nawiązanie do "worry stone"). To również świetny gadżet, który idealnie wkomponuje się w skład sprzętu codziennego użytku (EDC - EveryDay Carry) i odnajdzie się w kieszeni spodni czy saszetce biodrowej. To także atrakcyjny element setu codziennego, który z przyjemnością uwiecznisz na zdjęciu i zaprezentujesz innym fanom gadżetów EDC na grupach tematycznych w sieci i w mediach społecznościowych. Moneta wykonywana jest na indywidualne zamówienie z czasem oczekiwania do ok. 3 tygodni. Każda zostaje indywidualnie wytoczona z odcinka stali nierdzewnej przez knifemekera Sliwkosky Knives (Jakub Śliwka) i wygrawerowana według projektu Polish Knifemakers. Jest to wykonanie typu 'custom', a nie produkcja masowa.

   Naszywka Polish Knifemakers Patch White on Black

    5,50 brutto, (  4,47 netto )
   Naszywka Polish Knifemakers Patch White on Black to hołd dla ogromnej społeczności utalentowanych rzemieślników z Polski i fanów ich twórczości. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

   Naszywka Polish Knifemakers Patch Grey on Black

    5,50 brutto, (  4,47 netto )
   Naszywka Polish Knifemakers Patch Grey on Black to hołd dla ogromnej społeczności utalentowanych rzemieślników z Polski i fanów ich twórczości. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

   Naszywka Polish Knifemakers Patch Black on White

    5,50 brutto, (  4,47 netto )
   Naszywka Polish Knifemakers Patch Black on White to hołd dla ogromnej społeczności utalentowanych rzemieślników z Polski i fanów ich twórczości. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.