Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

DOSTĘPNOŚĆ
  CENA

   Adapter Unitek USB-A to USB-C 3.1 Gen1

   21,00  brutto, ( 17,07  netto )
   Adapter Unitek USB-C na USB-A 3.1 Gen1 pozwoli skorzystać Ci z przewodu USB-C w urządzeniach posiadających standardowy port USB. Adapter Unitek USB-C na USB-A 3.1 Gen1 posiada wejście (męskie) USB-A a wyjście (żeńskie) USB-C i zdolny jest przesyłać dane z prędkością 5Gbps.
   Czytaj dalej

   Adapter Unitek USB-C na USB-A 3.1 Gen1

   21,00  brutto, ( 17,07  netto )
   Adapter Unitek USB-C na USB-A 3.1 Gen1 pozwoli skorzystać Ci ze standardowego przewodu USB w urządzeniach, które takiego portu nie posiadają. Adapter Unitek USB-C na USB-A 3.1 Gen1 posiada wejście (męskie) USB-C a wyjście (żeńskie) USB-A i zdolny jest przesyłać dane z prędkością 5Gbps.

   Akumulator RovyVon do Latarek Aurora A23, A23 Pro, A24, A29

   149,00  brutto, ( 121,14  netto )
   Akumulator do latarek RovyVon z linii Aurora EDC Series. Zapasowe ogniwo do latarek Aurora A23, Aurora A23 Pro, Aurora A24, Aurora A29.  
   Czytaj dalej

   Przewód Unitek USB 3.1 Typ A-Typ C M-M 0,25 m

   18,00  brutto, ( 14,63  netto )
   Przewód Unitek USB 3.1 Typ A-Typ C M-M 0,25 m to wysokiej jakości, niezawodny kabel do ładowania Twojej latarki, smatfona czy tableta. Złącza przewodu to USB A na USB C. Przewód Unitek USB 3.1 Typ A-Typ C M-M 0,25 m przewodzi prąd o maksymalnym natężeniu 2A a przesyłanie danych jest zgodne ze specyfikacją USB 3.1 Gen1 i odbywa się z prędkością 5 Gbps.

   Przewód Unitek USB 3.1 Typ A-Typ C M-M 0,5 m

   21,00  brutto, ( 17,07  netto )
   Przewód Unitek USB 3.1 Typ A-Typ C M-M 0,5 m to wysokiej jakości, niezawodny kabel do ładowania Twojej latarki, smatfona czy tableta. Złącza przewodu to USB A na USB C. Przewód Unitek USB 3.1 Typ A-Typ C M-M 0,5 m przewodzi prąd o maksymalnym natężeniu 2 A a przesyłanie danych jest zgodne ze specyfikacją USB 3.1 Gen1 i odbywa się z prędkością 5 Gbps.

   Przewód Unitek USB-C na USB-C 4K 60Hz 20V/5A 1 m

   56,00  brutto, ( 45,53  netto )
   Przewód Unitek USB-C na USB-C 4K 60Hz 20V/5A 1 m to wysokiej jakości, niezawodny kabel do ładowania Twojej latarki, smatfona czy tableta, lub bardzo szybkiej transmisji danych. Złącza przewodu to USB C na USB C. Przewód Unitek USB-C na USB-C 4K 60Hz 20V/5A 1 m przewodzi prąd o maksymalnym natężeniu 5 A a przesyłanie danych jest zgodne ze specyfikacją USB 3.1 Gen1 i odbywa się z prędkością 5 Gbps.
   Czytaj dalej

   Przewód Unitek USB-C na USB-C 4K 60Hz 20V/5A 2 m

   60,00  brutto, ( 48,78  netto )
   Przewód Unitek USB-C na USB-C 4K 60Hz 20V/5A 2 m to wysokiej jakości, niezawodny kabel do ładowania Twojej latarki, smatfona czy tableta, lub bardzo szybkiej transmisji danych. Złącza przewodu to USB C na USB C. Przewód Unitek USB-C na USB-C 4K 60Hz 20V/5A 2 m przewodzi prąd o maksymalnym natężeniu 5 A a przesyłanie danych jest zgodne ze specyfikacją USB 3.1 Gen1 i odbywa się z prędkością 5 Gbps.

   Przewód Ładujący Unitek USB 3 w 1 Czarny

   25,00  brutto, ( 20,33  netto )
   Przewód Ładujący Unitek USB 3 w 1 Czarny to rozwiązanie idealne dla osób lubiących porządek i posiadających urządzenia z różnymi portami ładowania. To wysokiej jakości, niezawodny kabel do jednoczesnego ładowania Twojej latarki, smatfona czy tableta. Przewód Ładujący Unitek USB 3 w 1 Czarny posiada standardowe wejście USB oraz trzy wyjścia dla USB-C, microUSB i Lightning, które mogą być używane w tym samym czasie.

   Przewód Ładujący Unitek USB 3 w 1 Czerwony

   31,00  brutto, ( 25,20  netto )
   Przewód Ładujący Unitek USB 3 w 1 Czerwony to rozwiązanie idealne dla osób lubiących porządek i posiadających urządzenia z różnymi portami ładowania. To wysokiej jakości, niezawodny kabel do jednoczesnego ładowania Twojej latarki, smatfona czy tableta. Przewód Ładujący Unitek USB 3 w 1 Czerwony posiada standardowe wejście USB oraz trzy wyjścia dla USB-C, microUSB i Lightning, które mogą być używane w tym samym czasie.

   Przewód Ładujący Unitek USB-C 3 w 1 Czarny

   29,99  brutto, ( 24,38  netto )
   Przewód Ładujący Unitek USB-C 3 w 1 Czarny to rozwiązanie idealne dla osób lubiących porządek i posiadających urządzenia z różnymi portami ładowania. To wysokiej jakości, niezawodny kabel do jednoczesnego ładowania Twojej latarki, smatfona czy tableta. Przewód Ładujący Unitek USB-C 3 w 1 Czarny posiada wejście USB-C oraz trzy wyjścia dla USB-C, microUSB i Lightning, które mogą być używane w tym samym czasie.

   Tytanowy koralik RovyVon Ti Firefly GITD Czerwony Żółty Zielony Fluorescencyjny

   99,00  brutto, ( 80,49  netto )
   Tytanowy koralik RovyVon® Ti Firefly, to stylowy dodatek, który możemy podpiąć do wybranego przedmiotu za pomocą załączonego splotu z paracordu (do latarki, noża, noża składanego, elementu ubioru, uprzęży, torebki, plecaka itd.) Tytanowy koralik RovyVon® Ti Firefly ma działanie fluorescencyjne (funkcja GITD - Glow In The Dark) i po naświetleniu światłem słonecznym lub sztucznym świeci w ciemnościach. Może więc pełnić funkcję poprawiającą widoczność i bezpieczeństwo, kiedy zostanie przypięty np. do torebki czy też plecaka (koralik naświetla się np. światłem z reflektorów aut i mieni się w ciemnościach). Prezentowana wersja posiada wypełnienie świecące na czerwono-żółto-zielono oraz odpowiednio dobrany kolorystycznie, zapleciony w stylu "snake" warkocz z paracordu z tytanowym kółkiem, które pozwala na szybkie zamontowanie w preferowanym miejscu.

   Tytanowy koralik RovyVon Ti Firefly GITD Niebieski Żółty Niebieski Fluorescencyjny

   99,00  brutto, ( 80,49  netto )
   Tytanowy koralik RovyVon® Ti Firefly, to stylowy dodatek, który możemy podpiąć do wybranego przedmiotu za pomocą załączonego splotu z paracordu (do latarki, noża, noża składanego, elementu ubioru, uprzęży, torebki, plecaka itd.) Tytanowy koralik RovyVon® Ti Firefly ma działanie fluorescencyjne (funkcja GITD - Glow In The Dark) i po naświetleniu światłem słonecznym lub sztucznym świeci w ciemnościach. Może więc pełnić funkcję poprawiającą widoczność i bezpieczeństwo, kiedy zostanie przypięty np. do torebki czy też plecaka (koralik naświetla się np. światłem z reflektorów aut i mieni się w ciemnościach). Prezentowana wersja posiada wypełnienie świecące na niebiesko-żółto-niebiesko oraz odpowiednio dobrany kolorystycznie, zapleciony w stylu "snake" warkocz z paracordu z tytanowym kółkiem, które pozwala na szybkie zamontowanie w preferowanym miejscu.
   Czytaj dalej