Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dostępność

  Nóż składany Trollsky Knives Mandu Orange G10 | PRZEDSPRZEDAŻ

   76,78 brutto, (  62,42 netto )
  Nóż składany Trollsky Knives Mandu Orange G10 projektu jednego z bardziej rozpoznawalnych na świecie polskiego twórcy noży. Poręczne ostrze codziennego użytku o kompaktowych gabarytach i zachęcającym wyglądzie. Projekt nacechowany kształtami, ogólną estetyką i smaczkami charakterystycznymi dla knifemakera. Pozycja dla miłośników prac Michała Trollsky'ego i wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez poręcznego ostrza w zanadrzu. PRZEDSPRZEDAŻ! WYSYŁKA NASTĄPI DO 15.12.2023! Do zamówień złożonych w przedsprzedaży GRATIS: naszywka "Polish Knifemakers" lub inna*.
  *do wyczerpania zapasów.

  Nóż składany Trollsky Knives Mandu Red G10 | PRZEDSPRZEDAŻ

   76,78 brutto, (  62,42 netto )
  Nóż składany Trollsky Knives Mandu Red G10 projektu jednego z bardziej rozpoznawalnych na świecie polskiego twórcy noży. Poręczne ostrze codziennego użytku o kompaktowych gabarytach i zachęcającym wyglądzie. Projekt nacechowany kształtami, ogólną estetyką i smaczkami charakterystycznymi dla knifemakera. Pozycja dla miłośników prac Michała Trollsky'ego i wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez poręcznego ostrza w zanadrzu. PRZEDSPRZEDAŻ! WYSYŁKA NASTĄPI DO 15.12.2023! Do zamówień złożonych w przedsprzedaży GRATIS: naszywka "Polish Knifemakers" lub inna*.
  *do wyczerpania zapasów.

  Nóż składany Trollsky Knives Mandu Brown Micarta | PRZEDSPRZEDAŻ

   76,78 brutto, (  62,42 netto )
  Nóż składany Trollsky Knives Mandu Brown Micarta projektu jednego z bardziej rozpoznawalnych na świecie polskiego twórcy noży. Poręczne ostrze codziennego użytku o kompaktowych gabarytach i zachęcającym wyglądzie. Projekt nacechowany kształtami, ogólną estetyką i smaczkami charakterystycznymi dla knifemakera. Pozycja dla miłośników prac Michała Trollsky'ego i wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez poręcznego ostrza w zanadrzu. PRZEDSPRZEDAŻ! WYSYŁKA NASTĄPI DO 15.12.2023! Do zamówień złożonych w przedsprzedaży GRATIS: naszywka "Polish Knifemakers" lub inna*.
  *do wyczerpania zapasów.

  Nóż składany Trollsky Knives Mandu Blue Micarta | PRZEDSPRZEDAŻ

   76,78 brutto, (  62,42 netto )
  Nóż składany Trollsky Knives Mandu Blue Micarta projektu jednego z bardziej rozpoznawalnych na świecie polskiego twórcy noży. Poręczne ostrze codziennego użytku o kompaktowych gabarytach i zachęcającym wyglądzie. Projekt nacechowany kształtami, ogólną estetyką i smaczkami charakterystycznymi dla knifemakera. Pozycja dla miłośników prac Michała Trollsky'ego i wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez poręcznego ostrza w zanadrzu. PRZEDSPRZEDAŻ! WYSYŁKA NASTĄPI DO 15.12.2023! Do zamówień złożonych w przedsprzedaży GRATIS: naszywka "Polish Knifemakers" lub inna.
  *do wyczerpania zapasów.

  Nóż składany Trollsky Knives Mandu Green Micarta | PRZEDSPRZEDAŻ

   76,78 brutto, (  62,42 netto )
  Nóż składany Trollsky Knives Mandu Green Micarta projektu jednego z bardziej rozpoznawalnych na świecie polskiego twórcy noży. Poręczne ostrze codziennego użytku o kompaktowych gabarytach i zachęcającym wyglądzie. Projekt nacechowany kształtami, ogólną estetyką i smaczkami charakterystycznymi dla knifemakera. Pozycja dla miłośników prac Michała Trollsky'ego i wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez poręcznego ostrza w zanadrzu. PRZEDSPRZEDAŻ! WYSYŁKA NASTĄPI DO 15.12.2023! Do zamówień złożonych w przedsprzedaży GRATIS: naszywka "Polish Knifemakers" lub inna*.
  *do wyczerpania zapasów.