Trollsy Knives – Michał Trollsky. Jeden z najbardziej znanych polskich twórców noży. Szeroko rozpoznawalny w Polsce, bardzo doceniany również za granicą. Stały uczestnik najbardziej prestiżowych targów nożowych na świecie, amerykańskiego “Blade Show”. Koneser whiskey, dobrych cygar i ryku silnika. Człowiek o bogatej osobowości, przyjaznej aparycji i świetnym poczuciu humoru. Stal “wykuwa w ogniu”, kształtuje, formuje, szlifuje i trawi, dostarczając miłośnikom noży wyrobów z charakterystyczną papryczką chili na głowni. Jego rozpoznawalne, słynące z bogactwa kształtów i kolorów projekty są elementem niejednokrotnych wyścigów zakupowych. Jak sam mawia “Dobry, w pełni użytkowy nóż to taki, którym możesz pracować dwie godziny i nic nie uwiera Cię w rękę”. Tak właśnie stara się projektować swoje noże i takich wskazówek udziela swoim uczniom, którzy od jakiegoś czasu mają możliwość wykonania własnego noża pod jego czujnym okiem w ramach “Trollsky Knifemaking Academy”.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Dostępność
  Cena

   Nóż składany Trollsky Knives Mandu Red G10

   349,00  brutto, ( 283,74  netto )
   Nóż składany Trollsky Knives Mandu Red G10 projektu jednego z bardziej rozpoznawalnych na świecie polskiego twórcy noży. Poręczne ostrze codziennego użytku o kompaktowych gabarytach i zachęcającym wyglądzie. Projekt nacechowany kształtami, ogólną estetyką i smaczkami charakterystycznymi dla knifemakera. Pozycja dla miłośników prac Michała Trollsky'ego i wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez poręcznego ostrza w zanadrzu.

   Nóż składany Trollsky Knives Mandu Brown Micarta

   349,00  brutto, ( 283,74  netto )
   Nóż składany Trollsky Knives Mandu Brown Micarta projektu jednego z bardziej rozpoznawalnych na świecie polskiego twórcy noży. Poręczne ostrze codziennego użytku o kompaktowych gabarytach i zachęcającym wyglądzie. Projekt nacechowany kształtami, ogólną estetyką i smaczkami charakterystycznymi dla knifemakera. Pozycja dla miłośników prac Michała Trollsky'ego i wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez poręcznego ostrza w zanadrzu.

   Nóż składany Trollsky Knives Mandu Orange G10

   349,00  brutto, ( 283,74  netto )
   Nóż składany Trollsky Knives Mandu Orange G10 projektu jednego z bardziej rozpoznawalnych na świecie polskiego twórcy noży. Poręczne ostrze codziennego użytku o kompaktowych gabarytach i zachęcającym wyglądzie. Projekt nacechowany kształtami, ogólną estetyką i smaczkami charakterystycznymi dla knifemakera. Pozycja dla miłośników prac Michała Trollsky'ego i wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez poręcznego ostrza w zanadrzu.

   Nóż składany Trollsky Knives Mandu Damascus G10

   449,00  brutto, ( 365,04  netto )
   Nóż składany Trollsky Knives Mandu Damascus G10 projektu jednego z bardziej rozpoznawalnych na świecie polskiego twórcy noży. Poręczne ostrze codziennego użytku o kompaktowych gabarytach i zachęcającym wyglądzie. Projekt nacechowany kształtami, ogólną estetyką i smaczkami charakterystycznymi dla knifemakera. Pozycja dla miłośników prac Michała Trollsky'ego i wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez poręcznego ostrza w zanadrzu.

   Nóż składany Trollsky Knives Mandu Full Black

   349,00  brutto, ( 283,74  netto )
   Nóż składany Trollsky Knives Mandu Full Black projektu jednego z bardziej rozpoznawalnych na świecie polskiego twórcy noży. Poręczne ostrze codziennego użytku o kompaktowych gabarytach i zachęcającym wyglądzie. Projekt nacechowany kształtami, ogólną estetyką i smaczkami charakterystycznymi dla knifemakera. Pozycja dla miłośników prac Michała Trollsky'ego i wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez poręcznego ostrza w zanadrzu.

   Nóż składany Trollsky Knives Mandu Blue Micarta

   349,00  brutto, ( 283,74  netto )
   Nóż składany Trollsky Knives Mandu Blue Micarta projektu jednego z bardziej rozpoznawalnych na świecie polskiego twórcy noży. Poręczne ostrze codziennego użytku o kompaktowych gabarytach i zachęcającym wyglądzie. Projekt nacechowany kształtami, ogólną estetyką i smaczkami charakterystycznymi dla knifemakera. Pozycja dla miłośników prac Michała Trollsky'ego i wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez poręcznego ostrza w zanadrzu.

   Nóż składany Trollsky Knives Mandu Green Micarta

   349,00  brutto, ( 283,74  netto )
   Nóż składany Trollsky Knives Mandu Green Micarta projektu jednego z bardziej rozpoznawalnych na świecie polskiego twórcy noży. Poręczne ostrze codziennego użytku o kompaktowych gabarytach i zachęcającym wyglądzie. Projekt nacechowany kształtami, ogólną estetyką i smaczkami charakterystycznymi dla knifemakera. Pozycja dla miłośników prac Michała Trollsky'ego i wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez poręcznego ostrza w zanadrzu.