MK Knives & Tools – Marcin Kampka. Projektant i wykonawca noży. Jego produkty cechuje nieprzeciętna jakość wykonania i wyjątkowa dbałość o szczegóły. Noże o mocno rozpoznawalnej linii, stylu i kolorystyce świetnie odnajdują się w realizacji różnorodnych zadań: codziennych, survivalowych, bushcraftowych, taktycznych i ogólnych outdoorowych. Oprócz sfery użytkowej niebagatelne znaczenie w projektach MK ma oprawa wizualna oraz różnorodność wykonań, doceniana szczególnie przez kolekcjonerów. Na szczególną uwagę w wykonawstwie zasługuje traktowanie każdego projektu jako wyjątkowej całości. Każdy nóż prezentuje swoje indywidualne cechy, ale swoje wyróżniki posiadają również kabury. Kabury wykańczane są równie pieczołowicie jak same noże, co mocno wyróżnia je w świecie nożowym. Oferta MK Knives & Tools łączy najwyższej jakości materiały oraz rozwiązania technologiczne z wyróżniającymi się projektami i wykonaniami budzącymi radość wśród użytkowników i pasjonatów.

Wyświetlanie 1–12 z 195 wyników

Dostępność
  Cena

   Koralik MK Knives & Tools | Czarny | Powłoka Tytanowa PVD

    12,98 brutto, (  10,55 netto )
   Koralik MK Knives & Tools | Czarny | Powłoka Tytanowa PVD. Koralik MK wykonany przez w pracowni Marcina Kampki. M połączone z K, K nierozerwalnie łączące się z M! Spójność koncepcji, projektu i wykonania! Tak ja w nożach MK Knives & Tools surowa stal "przekuta" w jedną, doskonale prezentującą się całość! W tym przypadku, małą, subtelną ale bardzo ładną. Koralik dla posiadaczy noży wykonanych przez MK Knives & Tools lub noży innych producentów oraz dla właścicieli różnych akcesoriów EDC, do których można przypiąć go za pomocą paracordu. W przypadku noży, będzie ozdobą i ułatwi wyjmowanie noża z kabury lub pochwy. W przypadku małej latarki, w komplecie z paracordem powiększy jej rozmiar i poprawi chwytność. Świetna ozdoba z praktycznym zastosowaniem!

   Brelok MK Knives & Tools | Stal Piaskowana

    6,60 brutto, (  5,37 netto )
   Brelok MK wykonanay przez MK Knives & Tools (Marcin Kampka). M połączone z K, K nierozerwalnie łączące się z M! Spójność koncepcji, projektu i wykonania! Tak ja w nożach MK Knives & Tools surowa stal "przekuta" w jedną, doskonale prezentującą się całość! Brelok dla posiadaczy noży wykonanych przez MK Knives & Tools lub kolekcjonerów gadżetów. Do podpięcia do kluczy, smyczy, noża, latarki itd.

   Klamra Kydex MK Knives & Tools do systemów Molle

    6,60 brutto, (  5,37 netto )
   Klamra Kydex MK Knives & Tools do systemów Molle. Autorskie rozwiązanie opracowane przez polskiego twórcę Marcina Kampkę. Klamra umożliwia przenoszenie noży w kaburach na standardowym pasie biodrowym a jednocześnie elementach systemów Molle. Pozwala więc na bezpieczne przenoszenia na plecakach, kamizelkach, organizerach i innych elementach zawierających taśmy Molle. Klamra jest kompatybilna z kaburami MK Knives & Tools i innymi o odpowiednio rozstawionych otworach montażowych.

   Naszywka MK Knives & Tools Stalowa Mała

    6,60 brutto, (  5,37 netto )
   Naszywka MK wykonana przez MK Knives & Tools (Marcin Kampka). M połączone z K, K nierozerwalnie łączące się z M! Spójność koncepcji, projektu i wykonania! Tak ja w nożach MK Knives & Tools surowa stal "przekuta" w jedną, doskonale prezentującą się całość! Naszywka dla posiadaczy noży wykonanych przez MK Knives & Tools lub kolekcjonerów naszywek. Wersja mała, pasująca idealnie na nerki, saszetki, polaru czy też elementu ubioru posiadającego warstwę miękkiego rzepu.

   Koralik MK Knives & Tools | Tytanowy Plaster Miodu Niebieski z Brązowym

    30,58 brutto, (  24,86 netto )
   Koralik MK Knives & Tools | Tytanowy Plaster Miodu Niebieski z Brązowym powstały w pracowni polskiego knifemakera. M połączone z K, K nierozerwalnie łączące się z M! Spójność koncepcji, projektu i wykonania! Koralik w formie sześcioboku wyjętego niemalże "żywcem" z pszczelego plastra miodu! Swego czasu jeden z ulubionych motywów stosowanych w produktach MK Knives & Tools. Pszczoła - symbol pracowitości i poświęcenia, jej twór - plaster miodu, wyraz precyzji i harmonii. Z pewnością te cechy prezentują również produkty z pracowni Marcina Kampki.