Noże na grzyby to kategoria ostrzy specjalnych przeznaczonych dla miłośników korzystania z darów lasu. Noże tego rodzaju posiadają z reguły krótkie ostrza w kształcie sierpa do odcinania grzyba ze ściółki aby pozostawić grzybnię w stanie nienaruszonym, co jest wyrazem dbałości o przyszłe zbiory. Niejednokrotnie noże na grzyby na zakończeniu rękojeści posiadają pędzelki do zgrubnego oczyszczania grzybów na miejscu w lesie. Noże na grzyby występują zarówno jako ostrza stałe jak i składane. Mogą być dostarczane z pokrowcem lub bez w zależności od marki, która je dostarcza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dostępność
Cena

  Nóż na grzyby Arctic Legend Mushroom Knife Czerniona Brzoza Karelska

  269,00  brutto, ( 218,70  netto )
  Nóż na grzyby Arctic Legend Mushroom Knife Czerniona Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż stworzony dla grzybiarzy, wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Mushroom Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w krótką głownię z drop point i szlifem płaskim oraz pionowym ręcznym satynowaniem. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża a na jej zakończeniu, pędzel. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

  Nóż na grzyby Arctic Legend Mushroom Knife Brzoza Karelska

  269,00  brutto, ( 218,70  netto )
  Nóż na grzyby Arctic Legend Mushroom Knife Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż stworzony dla grzybiarzy, wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Mushroom Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w krótką głownię z drop point i szlifem płaskim oraz pionowym ręcznym satynowaniem. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża a na jej zakończeniu, pędzel. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.