Frank Beltrame to włoski knifemaker, od dziesięcioleci produkujący charakterystyczne sztyletowe noże z mechanizmem sprężynowym. Jego projekty często widywane są w kinematografii i pop kulturze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dostępność
  Cena

   Nóż sprężynowy Frank Beltrame Classic Stiletto White Pearl FB 23/36

    74,58 brutto, (  74,58 netto )
   Nóż sprężynowy Frank Beltrame Classic Stiletto White Pearl FB 23/36 to tradycyjny włoski sztylet z mechanizmem sprężynowym o bardzo charakterystycznym i niepowtarzalnym kształcie. Prezentowany nóż posiada długą głownię z nierdzewnej stali AISI 420 MA5M wykończonej polerowaniem z jednostronną krawędzią tnącą oraz rękojeść z mosiądzu, stali i tworzywa sztucznego imitującego masę perłową. Otwierany jest za pomocą przycisku na okładce a za składanie noża odpowiada jeden z bolsterów z wystającym jelcem. Nóż posiada także dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem w postaci suwaka.

   Nóż sprężynowy Frank Beltrame Switch Stiletto V Texture Teflon FB 23/98VT

    96,36 brutto, (  96,36 netto )
   Nóż sprężynowy Frank Beltrame Switch Stiletto V Texture Teflon FB 23/98VT to tradycyjny włoski sztylet z mechanizmem sprężynowym o bardzo charakterystycznym i niepowtarzalnym kształcie. Prezentowany nóż posiada długą głownię z nierdzewnej stali AISI 420 MA5M wykończonej pokryciem teflonowym z jednostronną krawędzią tnącą oraz rękojeść ze stopu metali i tworzywa sztucznego pokrytego powłoką antypoślizgową V Texture. Otwierany jest za pomocą przycisku na okładce a za składanie noża odpowiada jeden z bolsterów z wystającym jelcem. Nóż posiada także dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem w postaci suwaka.