Piły Turystyczne i Survivalowe to dział, gdzie wszyscy miłośnicy przygód na świeżym powietrzu znajdą idealne narzędzia do pracy w trudnych warunkach. Nasze piły są zaprojektowane z myślą o turystach, survivalowcach i osobach ceniących bliski kontakt z naturą. Doskonale sprawdzą się podczas wycieczek, obozów, czy sytuacji awaryjnych. Wyjątkowo ostre i wydajne ostrza ułatwią ci cięcie drewna czy gałęzi, a ergonomiczne rękojeści zapewnią pewny i wygodny chwyt. W tej kategorii znajdziesz różnorodne modele, dostosowane do różnych potrzeb i sytuacji. Wybierz swoją idealną piłę turystyczną lub survivalową i bądź przygotowany na każdą przygodę na świeżym powietrzu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dostępność
Cena

  Piła ręczna Martinez Albainox Black-Orange ABS-Rubber, Satin Finish (32494)

   13,57 brutto, (  11,03 netto )
  Piła ręczna Martinez Albainox Black-Orange ABS-Rubber, Satin Finish (32494) to poręczne narzędzie przydatne w świecie turystyki leśnej, w trakcie kempingu czy dłuższego obozowania.

  Piła ręczna Martinez Albainox Black-Orange ABS-Rubber, Satin Finish (32496)

   18,17 brutto, (  14,77 netto )
  Piła ręczna Martinez Albainox Black-Orange ABS-Rubber, Satin Finish (32496) to poręczne narzędzie przydatne w świecie turystyki leśnej, w trakcie kempingu czy dłuższego obozowania.