Noże nurkowe to nieodzowny element wyposażenia nurków. Niebezpieczeństwo zaplątania się w sieci lub linę może przydarzyć się każdemu miłośnikowi podwodnych wojaży. Dla własnego bezpieczeństwa warto mieć przy sobie dobry, ostry nóż do nurkowania, który pozwoli uwolnić się w razie potrzeby.

Przed zakupem noża nurkowego uwzględnij kilka kluczowych czynników: rozmiar, materiał, praktyczność i rodzaj ostrza. Wybierz ostrze, które pasuje do twojego wyposażenia nurkowego i jest łatwe w użyciu oraz montażu. Sprawdź, czy nóż jest ergonomiczny i nadaje się do obsługi nawet w grubszych, neoprenowych rękawicach. Zwróć również uwagę na rodzaj wody, w której będziesz nurkował, bo jak wiadomo w wodzie morskiej, powodującej korozję, należy zaopatrzyć się w ostrze bardziej odporne na to zjawisko. Sprawdź naszą ofertę!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Dostępność
Cena

  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 180 mm (SQUALO 18 BLACK)

  168,00  brutto, ( 136,59  netto )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 180 mm (SQUALO 18 BLACK) to wszechstronny nóż stworzony z myślą o nurkach, wykonany przez włoską firmę MAC Coltellerie, to niezastąpione narzędzie, które sprosta zarówno wyzwaniom pod wodą, jak i na lądzie.

  Nóż składany Spyderco Pacific Salt 2 FRN Yellow, Spyder H2 (C91SYL2)

  659,00  brutto, ( 535,77  netto )
  Nóż składany Spyderco Pacific Salt 2 FRN Yellow, Spyder H2 (C91SYL2) to jeden z najpopularniejszych noży z linii SALT, charakteryzujący się legendarnym kształtem noża Endura. To ulepszona wersja lekkiego składanego noża, zaprojektowana przez założyciela firmy Spyderco, Sala Glessera, do użytku w ekstremalnych warunkach. Wykonany z wyjątkowej stali H-2, odporny na sól i rdzę, przyciąga uwagę żeglarzy, nurków, wędkarzy i miłośników survivalu.

  Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48mm (TS05 RED)

  73,00  brutto, ( 59,35  netto )
  Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48mm (TS05 RED) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie noży ratowniczych. Ten ultralekki nóż o wadze zaledwie 30 g został stworzony z myślą o profesjonalistach z obszarów ratownictwa morskiego, ratownictwa medycznego oraz dla wszystkich aktywnych osób, które cenią bezpieczeństwo. To niezastąpione narzędzie, które świetnie sprawdzi się także dla kierowców i nurków. To idealny wybór do bezpiecznego rozcinania kombinezonów ochronnych medycznych.

  Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48 mm (TS05 BLACK)

  73,00  brutto, ( 59,35  netto )
  Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48 mm (TS05 BLACK) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie noży ratowniczych. Ten ultralekki nóż o wadze zaledwie 30 g został stworzony z myślą o profesjonalistach z obszarów ratownictwa morskiego, ratownictwa medycznego oraz dla wszystkich aktywnych osób, które cenią bezpieczeństwo. To niezastąpione narzędzie, które świetnie sprawdzi się także dla kierowców i nurków. To idealny wybór do bezpiecznego rozcinania kombinezonów ochronnych medycznych.

  Nóż nurkowy Muela Black-Blue 140 mm (SUB-14.3)

  209,00  brutto, ( 169,92  netto )
  Nóż nurkowy Muela Black-Blue 140 mm (SUB-14.3) to niezawodne narzędzie wykonane z nierdzewnej stali molibdenowo-wanadowej, stworzony przez renomowaną hiszpańską firmę Muela z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji noży.

  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 120 mm (AQUATYS BLACK)

  299,00  brutto, ( 243,09  netto )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 120 mm (AQUATYS BLACK) to niezastąpiony nóż dla nurka o solidnej konstrukcji full tang, stworzony przez firmę MAC Coltellerie. Ten wszechstronny nóż nie tylko doskonale sprawdza się podczas nurkowania, ale również na lądzie.

  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 140 mm (SQUALO 15 MR BLUE)

  279,00  brutto, ( 226,83  netto )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 140 mm (SQUALO 15 MR BLUE) to uniwersalny nóż dla nurka z młotkiem, stworzony przez cenioną włoską firmę MAC Coltellerie. Ten nieodzowny element wyposażenia towarzyszy nurkom podczas ich podwodnych wypraw, ale także sprawdza się doskonale na lądzie.

  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 120 mm (AQUATYS BLUE)

  299,00  brutto, ( 243,09  netto )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 120 mm (AQUATYS BLUE) to niezawodny nóż dla nurka z solidną konstrukcją full tang, wyprodukowany przez renomowaną włoską firmę MAC Coltellerie. Jest on nie tylko doskonałym narzędziem podczas wypraw nurkowych, ale także przydatnym towarzyszem na lądzie.

  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 90 mm (TORPEDO 9 BE YELLOW)

  189,00  brutto, ( 153,66  netto )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 90 mm (TORPEDO 9 BE YELLOW) to nóż dla nurka typu back-up, którego stała klinga jest gotowa sprostać wszelkim wyzwaniom pod wodą. Ten niezawodny sprzęt został stworzony przez włoską firmę MAC Coltellerie i stanowi nieodzowny element wyposażenia każdej wyprawy nurkowej.

  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 180 mm (SQUALO 18 M)

  169,00  brutto, ( 137,40  netto )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 180 mm (SQUALO 18 M) to uniwersalny nóż dla nurka o konstrukcji full tang, produkowany przez włoską firmę MAC Coltellerie. To nieodzowny element wyposażenia podczas wypraw nurkowych, ale także niezastąpiony na lądzie.

  Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48 mm (TS05 YELLOW)

  73,00  brutto, ( 59,35  netto )
  Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48 mm (TS05 YELLOW) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie noży ratowniczych. Ten ultralekki nóż o wadze zaledwie 30 g został stworzony z myślą o profesjonalistach z obszarów ratownictwa morskiego, ratownictwa medycznego oraz dla wszystkich aktywnych osób, które cenią bezpieczeństwo. To niezastąpione narzędzie, które świetnie sprawdzi się także dla kierowców i nurków. To idealny wybór do bezpiecznego rozcinania kombinezonów ochronnych medycznych.