Marka Gerber Gear, znana też w skróconej wersji jako Gerber to amerykański brand obecny na rynku od 1939 roku. Założony w Portland, w stanie Oregon od lat projektuje, produkuje i dostarcza szerokiemu gronu użytkowników świetnej jakości narzędzia.

Oferta Gerber

Oferta marki Gerber jest bardzo szeroka i zawiera: dużą gamę multitooli, noży składanych, noży z ostrzem stałym (bushcraftowe, survivalowe, outdoorowe, myśliwskie itd.), siekier terenowych, wyposażenia terenowego, akcesoriów i narzędzi wędkarskich, akcesoriów i narzędzi turystycznych itd.

Wyświetlanie jednego wyniku

Dostępność

Multitool Gerber Suspension-NXT 31-003683

259,00  brutto, ( 210,57  netto )
Multitool Gerber Suspension-NXT 31-003683 to wielofunkcyjne narzędzie z oferty amerykańskiego producenta. Suspension-NXT to narzędziowy niezbędnik będący ewolucją modelu Suspension marki Gerber. Posiadający tzw. budowę motylkową jeszcze lepiej dopasowuje się do dłoni niż jego poprzednik. Suspension-NXT to stalowy multitool posiadający praktyczne sprężynujące kombinerki, blokadę bezpieczeństwa i w sumie aż 15 narzędzi. Suspension-NXT konstrukcją i jakością wykonania, w swoim bardzo przystępnym poziomie cenowym, z pewnością może konkurować z ofertami innych znanych producentów. Ten multitool to świetne narzędzie na codzienny użytek, do wielu różnorodnych zastosowań. Multitool Gerber Suspension-NXT 31-003683 wykonany został ze stali nierdzewnej bez żadnych powłok (klasyczna stal).