OS3

O marce OS3

OS3 to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie użytkowników noży na produkty służące do ich pielęgnacji. Do głównych zabiegów jakim najczęściej poddawane są ostrza należą: zabezpieczenie przed wilgocią (czyszczenie i osuszenie), zawsze istotne, ale zdecydowanie priorytetowe w przypadku stali rdzewnych oraz oczywiście ostrzenie. Ostrzenie noży to kluczowa czynność jakiej należy poddawać ostrze, aby spełniało swoje podstawowe zadanie – cięcie. Stąd koncepcja marki OS3 i jej produktów dbających, aby nasze noże były zawsze na 100% przygotowane do wykonywania swoich zadań.

Ostrzałki OS3

OS3 to marka, która grupuje ostrzałki do noży z ostrzem stałym, w tym do noży kuchennych, outdoorowych, myśliwskich, survivalowych, składanych, również scyzoryków, siekier itd. W ofercie znajdziemy ostrzałki codzienne, wielofunkcyjne, ostrzałki dla początkujących użytkowników i dla takich, dla których przywrócenie krawędzi tnącej z prostszą ostrzałką, wyposażoną tylko w kamień nie będzie trudnością.

Ostrzałki OS3 zawierają zarówno elementy, które przywrócą bardzo zniszczoną krawędź tnącą jak i takie, które naostrzą delikatnie stępioną krawędź tnącą. W ofercie OS3 znajdzie się więc ostrzałka z węglikiem wolframu, ostrzałka diamentowa, ostrzałka ceramiczna (płytki ceramiczne), kamień do ostrzenia na mokro (wetstone).

W ofercie OS3 znajdziemy ostrzałki do prostych i zakrzywionych krawędzi tnących, ostrzy gładkich, ostrzy ząbkowanych a nawet haczyków wędkarskich.

OS3 dla każdego

Dom, kuchnia, warsztat, auto, podróż, wypad w teren, miejsce pracy to miejsca i sytuacje gdzie znajdziesz zastosowanie dla ostrzałki. Zaletą ostrzałek OS3 jest ich kompaktowość, poręczność i rozmiar umożliwiający natychmiastową relokację lub zabranie ze sobą na wypadek nagłej potrzeby. W dodatku marka prezentuje ostrzałki o różnych funkcjonalnościach: 2, 3, 5 funkcyjnych w zależności od potrzeb.

Ofertę OS3 znajdziesz TUTAJ!

Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 5 w 1 Czarna

Original price was: € 17,38.Current price is: € 15,18. brutto, (  12,34 netto )
Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 5 w 1 Czarna do noży, do codziennego użytkowania w domu, warsztacie, w terenie itd. Świetna zarówno do kuchni jak i na wypad outdoorowy, kamping itd. gdzie istnieje potrzeba zadbania o dostateczną ostrość naszych noży roboczych. Ostrzałka wyposażona została w: 2 gniazda ostrzące (wolframowe i ceramiczne), podłużny kamień ceramiczny z bruzdą, stożkowy pręt diamentowy oraz otwieracz do butelek. Każdy z elementów ma swoje zadanie. Gniazdo z węglikiem wolframu odbuduje mocno zniszczone ostrze a gniazdo z ceramiką zapewni szybkie ostrzenie i wypolerowanie krawędzi tnącej. Podłużny kamień ceramiczny naostrzy każdy rodzaj noża a zaprojektowana w nim obustronna bruzda przywróci ostrość haczykom wędkarskim. Stożkowy pręt diamentowy przeprowadzi proces ostrzenia ostrzy ząbkowanych, zakrzywionych, gładkich, hakowych itd. Otwieracz do butelek, tak często używany praktycznie przez każdego z nas, jest tylko miłym dodatkiem do funkcjonalnej całości.

Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 3 w 1 Camouflage 2x Diament i Gniazdo Wolframowe

 16,50 brutto, (  13,41 netto )
Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 3 w 1 Camouflage 2x Diament i Gniazdo Wolframowe do noży, do codziennego użytkowania. Z pewnością jest ona przydatna w środowisku domowym do ostrzenia noży kuchennych, ale również w terenie do wyprowadzania krawędzi bardzo ostrych noży myśliwskich. Ostrzałka wyposażona została w: kamienie diamentowe o gradacji 600 i 400, obydwa dedykowane do codziennego ostrzenia i polerowania oraz gniazdo z płytkami z węglika wolframu (Tungsten Carbide V-Slot) przywracające ostrość mocno zużytej lub zniszczonej krawędzi tnącej. Świetna do szybkiego naostrzenia stępionego noża. Kolor 'camouflage', w odcieniach maskujących dedykowany dla miłośników stylu militarnego i taktycznego.

Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Camouflage Pręt Diamentowy i Gniazdo Wolframowe

 16,50 brutto, (  13,41 netto )
Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Camouflage Pręt Diamentowy i Gniazdo Wolframowe do noży, do codziennego użytkowania. Z pewnością jest ona przydatna w środowisku domowym do ostrzenia noży kuchennych, ale również w terenie do wyprowadzania krawędzi bardzo ostrych noży myśliwskich. Ostrzałka wyposażona została z jednej strony w pręt diamentowy o gradacji 600 do codziennego ostrzenia a z drugiej gniazdo z płytkami z węglika wolframu (Tungsten Carbide V-Slot) przywracające ostrość mocno zużytej lub zniszczonej krawędzi tnącej. Nieduża, wielkością przypominająca grubszy flamaster, kompaktowa - z łatwością zmieści się w kieszeni, nerce czy organizerze. Świetna do szybkiego naostrzenia stępionego noża w terenie. Kolor 'camouflage', w odcieniach maskujących dedykowany dla miłośników stylu militarnego i taktycznego.

Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Pomarańczowa Pręt Diamentowy i Gniazdo Wolframowe

 15,18 brutto, (  12,34 netto )
Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Pomarańczowa Pręt Diamentowy i Gniazdo Wolframowe do noży, do codziennego użytkowania. Z pewnością jest ona przydatna w środowisku domowym do ostrzenia noży kuchennych, ale również w terenie do wyprowadzania krawędzi bardzo ostrych noży myśliwskich. Ostrzałka wyposażona została z jednej strony w pręt diamentowy o gradacji 600 do codziennego ostrzenia a z drugiej gniazdo z płytkami z węglika wolframu (Tungsten Carbide V-Slot) przywracające ostrość mocno zużytej lub zniszczonej krawędzi tnącej. Nieduża, wielkością przypominająca grubszy flamaster, kompaktowa - z łatwością zmieści się w kieszeni, nerce czy organizerze. Świetna do szybkiego naostrzenia stępionego noża w terenie. Kolor pomarańczowy to cecha utrudniająca zgubienie sprzętu. Po prostu po upuszczeniu, łatwiej odnaleźć go w trawie, w chaszczach, czy na ściółce leśnej.

Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Czarna Pręt Diamentowy i Latarka

 15,18 brutto, (  12,34 netto )
Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Czarna Pręt Diamentowy i Latarka do noży, do codziennego użytkowania. Świetna na wypad outdoorowy, kamping itd. gdzie istnieje potrzeba zadbania o dostateczną ostrość naszych noży roboczych. Z pewnością przydatna również w środowisku domowym. Ostrzałka wyposażona została z jednej strony w pręt diamentowy o gradacji 600 a z drugiej w latarkę. Nieduża, wielkością przypominająca grubszy flamaster, kompaktowa - z łatwością zmieści się w kieszeni, nerce czy organizerze. Świetna do szybkiego naostrzenia stępionego noża w terenie. W pręcie umiejscowiono bruzdę do ostrzenia haczyków wędkarskich. Dioda LED na jednym z końców latarki to rezerwowe źródło światła.

Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 5 w 1 Camouflage

 17,82 brutto, (  14,49 netto )
Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 5 w 1 Camouflage do noży, do codziennego użytkowania w domu, warsztacie, w terenie itd. Świetna zarówno do kuchni jak i na wypad outdoorowy, kamping itd. gdzie istnieje potrzeba zadbania o dostateczną ostrość naszych noży roboczych. Ostrzałka w wersji "Camouflage" w odcieniach zieleni z pewnością przypadnie do gustu myśliwym czy też zwolennikom stylu militarno-taktycznego. Ostrzałka wyposażona została w: 2 gniazda ostrzące (wolframowe i ceramiczne), podłużny kamień ceramiczny z bruzdą, stożkowy pręt diamentowy oraz otwieracz do butelek. Każdy z elementów ma swoje zadanie. Gniazdo z węglikiem wolframu odbuduje mocno zniszczone ostrze a gniazdo z ceramiką zapewni szybkie ostrzenie i wypolerowanie krawędzi tnącej. Podłużny kamień ceramiczny naostrzy każdy rodzaj noża a zaprojektowana w nim obustronna bruzda przywróci ostrość haczykom wędkarskim. Stożkowy pręt diamentowy przeprowadzi proces ostrzenia ostrzy ząbkowanych, zakrzywionych, gładkich, hakowych itd. Otwieracz do butelek, tak często używany praktycznie przez każdego z nas, jest tylko miłym dodatkiem do funkcjonalnej całości.