Arctic Legend. Fińska manufaktura z siedzibą w Jakobstad, wytwarzająca tradycyjne lapońskie noże puukko. Noże wykonywane są ręcznie z tradycyjnych, naturalnych materiałów takich jak drewno, poroże i skóra.

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Dostępność
  Cena

   Nóż Arctic Legend Hunter’s Knife Stal Węglowa Brzoza Karelska

   379,00  brutto, ( 379,00  netto )
   Nóż Arctic Legend Hunter's Knife Stal Węglowa Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż puukko stworzony do myślistwa i outdoor'u, wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Hunter's Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w głownię z grzbietem prostym i szlifem płaskim oraz pionowym ręcznym satynowaniem i oksydą. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Nóż Arctic Legend Hunter’s Knife Stal Nierdzewna Brzoza Karelska

   379,00  brutto, ( 379,00  netto )
   Nóż Arctic Legend Hunter's Knife Stal Nierdzewna Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż puukko stworzony do myślistwa i outdoor'u, wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Hunter's Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w głownię z grzbietem prostym i szlifem płaskim oraz pionowym ręcznym satynowaniem. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Nóż Arctic Legend Bear Knife Stal Nierdzewna Czerniona Brzoza Karelska

   429,00  brutto, ( 429,00  netto )
   Nóż Arctic Legend Bear Knife Stal Nierdzewna Czerniona Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż o długiej głowni wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Bear Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w głownię z grzbietem prostym i szlifem płaskim oraz pionowym, ręcznym satynowaniem. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Nóż na grzyby Arctic Legend Mushroom Knife Brzoza Karelska

   269,00  brutto, ( 269,00  netto )
   Nóż na grzyby Arctic Legend Mushroom Knife Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż stworzony dla grzybiarzy, wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Mushroom Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w krótką głownię z drop point i szlifem płaskim oraz pionowym ręcznym satynowaniem. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża a na jej zakończeniu, pędzel. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Nóż na grzyby Arctic Legend Mushroom Knife Czerniona Brzoza Karelska

   269,00  brutto, ( 269,00  netto )
   Nóż na grzyby Arctic Legend Mushroom Knife Czerniona Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż stworzony dla grzybiarzy, wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Mushroom Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w krótką głownię z drop point i szlifem płaskim oraz pionowym ręcznym satynowaniem. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża a na jej zakończeniu, pędzel. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Nóż Arctic Legend Handicraft Knife Stal Nierdzewna Czerniona Brzoza Karelska

   239,00  brutto, ( 239,00  netto )
   Nóż Arctic Legend Handicraft Knife Stal Nierdzewna Czerniona Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż puukko stworzony do outdoor'u, wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Handicraft Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w głownię z grzbietem prostym i szlifem płaskim oraz pionowym ręcznym satynowaniem. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Nóż Arctic Legend Handicraft Knife Stal Nierdzewna Brzoza Karelska

   259,00  brutto, ( 259,00  netto )
   Nóż Arctic Legend Handicraft Knife Stal Nierdzewna Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż puukko stworzony do outdoor'u, wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Handicraft Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w głownię z grzbietem prostym i szlifem płaskim oraz pionowym ręcznym satynowaniem. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Nóż Arctic Legend Hunter’s Knife Stal Nierdzewna Czerniona Brzoza Karelska

   359,00  brutto, ( 359,00  netto )
   Nóż Arctic Legend Hunter's Knife Stal Nierdzewna Czerniona Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż puukko stworzony do myślistwa i outdoor'u, wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Hunter's Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w głownię z grzbietem prostym i szlifem płaskim oraz pionowym ręcznym satynowaniem. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Widelec do filetowania ryb Arctic Legend Fish Spike Czerniona Brzoza Karelska

   109,00  brutto, ( 109,00  netto )
   Widelec do filetowania ryb Arctic Legend Fish Spike Czerniona Brzoza Karelska to pięknie i ręcznie wykonane narzędzie pomocne przy przytrzymaniu filetowanej ryby lub obracaniu mięsa na grillu. Może też pełnić funkcję polowego widelca podczas outdoor'owej wyprawy. Fish Spike wykonany został ze stali nierdzewnej i drewna brzozowego. Posiada grubą i ergonomiczną rękojeść z jednego kawałka, ręcznie obrabianego i polerowanego drewna, zabezpieczonego olejem oraz dwa ostre kolce ze stali nierdzewnej.

   Widelec do filetowania ryb Arctic Legend Fish Spike Brzoza Karelska

   109,00  brutto, ( 109,00  netto )
   Widelec do filetowania ryb Arctic Legend Fish Spike Brzoza Karelska to pięknie i ręcznie wykonane narzędzie pomocne przy przytrzymaniu filetowanej ryby lub obracaniu mięsa na grillu. Może też pełnić funkcję polowego widelca podczas outdoor'owej wyprawy. Fish Spike wykonany został ze stali nierdzewnej i drewna brzozowego. Posiada grubą i ergonomiczną rękojeść z jednego kawałka, ręcznie obrabianego i polerowanego drewna, zabezpieczonego olejem oraz dwa ostre kolce ze stali nierdzewnej.

   Nóż Arctic Legend Children’s Knife Stal Nierdzewna Brzoza Karelska

   219,00  brutto, ( 219,00  netto )
   Nóż Arctic Legend Children's Knife Stal Nierdzewna Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż przeznaczony dla dzieci (najlepiej pod opieką dorosłych) lub jako pierwsze tego typu narzędzie, wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Children's Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w głownię z zaokrąglonym sztychem i szlifem płaskim oraz pionowym, ręcznym satynowaniem. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zastosowano także jelec. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Nóż Arctic Legend Bear Knife Stal Węglowa Czerniona Brzoza Karelska

   429,00  brutto, ( 429,00  netto )
   Nóż Arctic Legend Bear Knife Stal Węglowa Czerniona Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż o długiej głowni wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Bear Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w głownię z grzbietem prostym i szlifem płaskim oraz pionowym ręcznym satynowaniem i oksydą. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.