Wyświetlanie 1–12 z 94 wyników

Dostępność
  Cena

   Nóż TRC Knives South Pole Vanadis 4 Extra Green

   1 799,00  brutto, ( 1 462,60  netto )
   Nóż TRC Knives South Pole Vanadis 4 Extra Green to wyjątkowa limitowana edycja tego modelu powstała w manufakturze litewskiego producenta. Wykonanie charakteryzuje ponadprzeciętnej wytrzymałości stal, odporna na duże przeciążenia, powleczona najlepszej jakości powłoką występującą na rynku DLC (powłoka węglowa o twardości ok. 90 HRC, w skali zamykającej się na liczbie 100 odpowiadającej twardości diamentu) oraz zielona rękojeść.

   Nóż Williams Blade Design SZT002 Shobu Zukuri Tanto 5.75″ | V4E | GCM

   2 649,00  brutto, ( 2 153,66  netto )
   Nóż Williams Blade Design SZT002 Shobu Zukuri Tanto 5.75" | V4E | Green Canvas Micarta to amerykański  projekt Jamesa i Christophera Williamsa. Największe ostrze w naszej serii Shobu Zukuri, z tym samym klasycznym szlifem, który zapewnia doskonałą wytrzymałość boczną i właściwości tnące. Ten dość duży nóż zaprojektowany został z myślą o maksymalnej użyteczności, na tyle optymalnym, aby jego przenoszenie nie sprawiało trudności. Posiadający wytrzymałe ostrze ze stali Vanadis 4 Extra oraz okładziny rękojeści z micarty (Green Canvas Micarta) przymocowane mosiężnymi pinami, zaplanowany został do wymagających zastosowań w terenie. Wyprodukowany w kooperacji z TRC Knives ze względu na ich reputację: niewątpliwy kunszt rękodzielniczy i dbałość o szczegóły. SZT 002 to nóż do ciężkiego użytku, ale z dopracowaniem charakterystycznym dla egzemplarzy kolekcjonerskich. Wykonanych zostało jedynie 150 egzemplarzy, z których każdy posiada swój indywidualny numer.

   Nóż Williams Blade Design SZK005 Shobu Zukuri Kaiken 4.5″ | Elmax | Burlap Micarta

   2 299,00  brutto, ( 1 869,11  netto )
   Nóż Williams Blade Design SZK005 Shobu Zukuri Kaiken 4.5" to projekt Jamesa i Christophera Williamsa. Seria SZK ma klasyczny szlif Shobu Zukuri zapewniający doskonałą wytrzymałość boczną i świetne właściwości tnące. Będący członkiem rodziny noży do EDC z ostrzem stałym SZK 004 jest zoptymalizowany pod kątem kompaktowego i wygodnego noszenia. Wyposażony został w ostrze ze stali świetnej jakości Elmax oraz rękojeść z jutowej micarty mocowanej mosiężnymi pinami. Produkowany w kooperacji z TRC Knives ze względu na ich reputację: niewątpliwy kunszt rękodzielniczy i dbałość o szczegóły. SZK 005 to nóż przeznaczony do intensywnego użytku, ale z dopracowaniem sztuki kolekcjonerskiej. Wykonanych zostało jedynie 150 egzemplarzy, z których każdy posiada swój indywidualny numer.

   Nóż Williams Blade Design OZM002 Osoraku Zukuri Mini Kaiken 3.5″

   1 099,00  brutto, ( 893,50  netto )
   Nóż Williams Blade Design OZM002 Osoraku Zukuri Mini Kaiken 3.5" to projekt Jamesa i Christophera Williamsa. Ojciec i Syn. Ojciec - znany amerykański trener dalekowschodnich sztuk walki, wcześniej projektujący noże dla firmy nożowej CRKT (Columbia River Knife and Tool), Syn - dumnie kontynuujący i wnoszący powiew świeżości do projektowej pracy Ojca. Efektem są autorskie projekty Williams Blade Design, które finalnie wykonywane są przez znanych i cenionych w branży nożowej producentów. "Zaprojektowane dla tych, których życie zależy od ich narzędzi" - górnolotne, ale dobrze oddające ducha projektów Williams Blade Design słowa, wskazują na co kładziony jest nacisk podczas pracy projektowej. Ciekawy kształt, materiały wysokiej jakości i pełna użytkowość to z pewnością główne wyznaczniki ich działalności. W tym duchu zaprojektowany został OZK 002 Osoraku Zukuri Kaiken 3.5". Przedstawiając projekt oddajmy głos jego twórcom: Seria OZM to kompaktowe noże z ostrzem stałym z naszym klasycznym szlifem Osoraku Zukuri. Wydajne ostrze ze stali Sleipner, rękojeścią z płóciennej micarty, wraz z ukrytym w niej trzpieniem, tworzą opływowy pakiet, który pozostaje wierny klasycznemu japońskiemu wzornictwu. Wypukła śruba po zewnętrznej stronie rękojeści umożliwia indeksowanie w taki sam sposób, jak tradycyjna rękojeść ze skóry rayskin, naśladująca węzeł cesarski. Kabura Kydex została fachowo wykonana przez TRC Knives i jest wyposażona w pętelkę z zatrzaskiem Pull-the-DOT, co zapewnia szereg opcji noszenia. Jest to wysokiej jakości kompaktowe ostrze do użytku w EDC i outdoorowego.

   Nóż TRC Knives K-1s Apocalyptic GCM

   1 549,00  brutto, ( 1 259,35  netto )
   Nóż TRC Knives K-1s Apocalyptic GCM to limitowana wersja zaplanowana na rok 2023. Wykonanie charakteryzuje wyjątkowe apokaliptyczne wykończenie ostrza ze stali Elmax, inne i niepowtarzalne dla każdej sztuki. Stając się właścicielem tego noża, z jednej strony: otrzymamy konkretną wartość w postaci docenionego w wielu krajach sprawdzonego projektu, z drugiej: będziemy posiadaczami egzemplarza jedynego w swoim rodzaju.

   Nóż TRC Knives Classic Freedom Orange Limited Run

   1 699,00  brutto, ( 1 381,30  netto )
   Nóż TRC Knives Classic Freedom Orange Limited Run to limitowana, zamykająca się w bardzo ograniczonej ilości 75 sztuk seria noży wykonana przez litewską manufakturę. Serię charakteryzuje czarne ostrze w powłoce DLC ze stali premium M390, pomarańczowe okładki rękojeści oraz czarna kabura Kydex. Jest to wykonanie numerowane dostarczane  w oryginalnym pudełku producenta wraz z kaburą Kydex, naklejką TRC oraz certyfikatem.

   Nóż TRC Knives K-1s Apocalyptic Biohazard 2022

   1 549,00  brutto, ( 1 259,35  netto )
   Nóż TRC Knives K-1s Apocalyptic Biohazard 2022 w limitowanej edycji wykonanej w pracowni litewskiego knifemakera Andriusa Triciusa. Wykonanie ze stali premium Elmax z pięknym apokaliptycznym wykończeniem ostrza, innym i niepowtarzalnym dla każdego egzemplarza. Nóż K-1s Apocalyptic Biohazard 2022 to wyjątkowa odmiana jednego z ulubionych projektów Andriusa Triciusa, wykorzystywanego od lat i wznawianego przez niego w różnych konfiguracjach. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że kolejne edycje K-1s powstają ze względu na stały nacisk ze strony fanów marki, którzy domagają się dostępności tego modelu. Sam K-1s Apocalyptic Biohazard 2022 to połączenie dopracowanej przez lata użytkowości, wyrażającej się w idealnie dobranych: wielkości i kształcie noża, z niepowtarzalnym apokaliptycznym wykończeniem. Każdy egzemplarz jest inny, każdy egzemplarz ma swój nietuzinkowy wzór na głowni, każdy egzemplarz jest tylko Twój - jedyny, wyjątkowy i nikt nigdy nie będzie miał takiego samego! Oprócz loga TRC Knives, nazwy noża i jego numeru seryjnego na głowni znajdziemy charakterystyczny dla serii symbol “biohazard” z wygrawerowanym rokiem 2022. Jest to oczywiste odniesienie do sytuacji zagrożenia wirusowego, które wystąpiło na całej Ziemi, stawiając jednostki, społeczeństwa i kraje w niespotykanej w ostatnich latach sytuacji wyjątkowej, faktycznie zmieniającej nasze dotychczasowe egzystowanie. Uwagę w modelu przykuwają również okładziny rękojeści z naturalnej micarty, z mocującymi ją stylowymi pinami dopełniającymi całości obrazu tego nietuzinkowego projektu. Podsumowując: egzemplarz polecamy osobom, które cenią sobie wyjątkowość design’u, ale nie zapominają podczas podejmowania decyzji zakupowej o walorach użytkowych noża.

   Nóż TRC Knives K-1s oraz Speed Demon Jungle Wear Set #144 | Zestaw Noży TRC

   3 999,00  brutto, ( 3 251,22  netto )
   Nóż TRC Knives K-1s oraz Speed Demon Jungle Wear Set #144 | Zestaw Noży TRC to wynik przypadkowego splotu zdarzeń i znalezienia się w naszym sklepie limitowanych noży litewskiego producenta ogłaszanych w różnym czasie na przestrzenie roku 2023! Przypadkowa lustracja pozycji magazynowych ujawniła, że dwa unikalne noże z ekskluzywnym włóknem węglowym FatCarbon Jungle Wear o tym samym numerze seryjnym 144 znalazły się w naszym posiadaniu! Postanowiliśmy dać możliwość jednemu z Was wykorzystania okazji nabycia tego niesamowitego pojedynczego setu!

   Nóż MK Knives & Tools Nomad “Grolv”

   2 149,00  brutto, ( 1 747,15  netto )
   Nóż MK Knives & Tools Nomad "Grolv" to najbardziej uniwersalny nóż z ostrzem stałym wśród modeli zaprojektowanych przez polskiego knifemkera Marcina Kampkę. Nomad zaplanowany został jako narzędzie pierwszego wyboru na wypady terenowe, kempingi i dłuższe obozowanie. Jego nowoczesny ale stonowany design  przypadnie zapewne do gustu bardzo zróżnicowanym użytkownikom. Tradycjonaliści docenią jego optymalne wymiary oraz kształt wykorzystujący naturalne zagłębienia dłoni, sympatycy nowinek - użyte w procesie wytwórczym materiały i sposób wykończenia. Nomad to nóż, który z pewnością byłby odpowiedzią na pytanie jakie ostrze zabrać, kiedy moglibyśmy wybrać tylko i wyłącznie jedno narzędzie (aby móc pracować nim jak najbardziej uniwersalnie). To właśnie Nomad z pośród wszystkich modeli MK Knives & Tools będzie można stosować najbardziej wszechstronnie.

   Nóż TRC Knives Speed Demon Custom Jungle Wear

   1 949,00  brutto, ( 1 584,55  netto )
   Nóż TRC Knives Speed Demon Custom Jungle Wear to limitowana wersja noża Speed Demon należącego do serii “Tales of Man” inspirowanej znanymi postaciami minionych lat, mocno wyróżniającymi się z różnych względów na tle epok, w których żyli. Impulsem do powstania Speed Demon’a stała się postać kultowego amerykańskiego kierowcy wyścigowego Franka Lockharta.

   Nóż TRC Knives K-1s Custom Jungle Wear Carbon Fiber

   2 289,00  brutto, ( 1 860,98  netto )
   Nóż TRC Knives K-1s Custom Jungle Wear Carbon Fiber wykonany w pracowni litewskiego producenta. Zamykająca się w ilości tylko 150 egzemplarzy limitowana edycja noża K-1s. Ostrze ze stali Elmax pokryte powłoką DLC (twardość ok. 90 HRC) wyróżnia dodatkowo obustronne zbrocze (fuller), ścięcie przy czubku ostrza (swedge) oraz rękojeść z przepięknej odmiany włókna węglowego (fat carbon) w zielono-czarnej kolorystyce ("Jungle Wear").

   Nóż TRC Knives Apocalypse Signature Series White Storm FatCarbon

   3 399,00  brutto, ( 2 763,41  netto )
   Nóż TRC Knives Apocalypse Signature Series White Storm FatCarbon customowa mini-seria kultowego noża powstała w pracowni litewskiego producenta. Wyjątkowa, wykonana tylko w ilości 30 sztuk edycja największego noża TRC posiadająca czarne ostrze z podpisem twórcy ("signature edition") oraz przepięknie kontrastujące z nią okładziny rękojeści z ekskluzywnego włókna węglowego FatCarbon w odmianie "White Storm." Prezentowany egzemplarz posiada numer 11/30/23.