Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dostępność
Cena

  Naszywka MKM Blue Patch

   6,16 brutto, (  5,01 netto )
  Naszywka MKM Blue Patch powstała z myślą o miłośnikach marki a jej wykonanie jasno podkreśla przywiązanie producenta do tradycyjnych wartości choć w nowoczesnym wydaniu. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

  Nóż MKM Makro 1 Black G10, Stonewash M390 by Voxnæs (MKMA01-GBK)

   186,78 brutto, (  151,85 netto )
  Nóż MKM Makro 1 Black G10, Stonewash M390 by Voxnæs (MKMA01-GBK) - niesamowicie poręczny i lekki nóż E.D.C. (Everyday Carry) ważący zaledwie 66 g, z solidną stałą klingą. Ten niezwykle wszechstronny nóż charakteryzuje się mocnym ostrzem z zaokrągloną krawędzią tnącą, idealnym do samoobrony i drobnych prac. Projekt pochodzi od duńskiego knifemakera, Jespera Voxnaesa.

  Nóż MKM Makro 1 Green Canvas Micarta, Stone Washed by Voxnæs (MKMA01-GC)

   197,78 brutto, (  160,80 netto )
  Nóż MKM Makro 1 Green Canvas Micarta, Stone Washed by Voxnæs (MKMA01-GC) - wyjątkowy nóż o designie autorstwa Jespera Voxnæsa. To niesamowicie lekki nóż, ważący zaledwie 66 g, wykonany z jednego kawałka doskonałej stali narzędziowej M390. Jest idealnym narzędziem zarówno do codziennego noszenia w mieście (EDC), jak i do zastosowań terenowych, pochodzący od włoskiej marki MKM. Komfortowa rękojeść z Micarty i ostra jak brzytwa, krótka, mocna klinga z zaokrągloną krawędzią tnącą sprawiają, że ten nóż wyróżnia się na rynku.

  Nóż MKM Makro 2 M390 Green Micarta by Jasper Voxnæs

   195,58 brutto, (  159,01 netto )
  Nóż MKM Makro 2 M390 Green Micarta by Jasper Voxnæs to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Makro 2 to niewielki fixed EDC o dość uniwersalnej konstrukcji i przeznaczeniu. Nieduży, kompaktowy ale wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Makro 2 posiada konstrukcję full tang, głownię w stylu sheepsfoot ze szlifem płaskim. Ostrze ze stali M390 ma wykończenie stonewash. Rękojeść wykonano z zielonej micarty. Pochwa noża z czarnej skóry umożliwia noszenie noża w pozycji pionowej i posiada magnetyczne zapięcie.