MK Knives & Tools – Marcin Kampka. Oferta noży składanych ‘Made in Poland’. Szyk, zadziorność, precyzja i wyjątkowość! Poznaj Rodzinę folderów MK. Ingeni, Venom i Humbler. Tylko 3 i aż 3, bo czasami mniej znaczy więcej! Ingeni! 218 mm | 8.58”. Pomysłowy, konkretny, klasycznie piękny. Większy folder, wielozadaniowy, składane – lustrzane odbicie Nomada z rodziny noży z ostrzem stałym MK. Venom – Jad! 200 mm | 7.87”. Zadziorny, energiczny, niesztampowy, świetny na ostrze codzienne. Brat Claw’a z rodziny ‘MK fixed’. Humbler – Pokorny! 176 mm | 6.93”. Mniejszy folderek, często w wykonaniach typu ‘gentleman’s knife’. Materiałowa doskonałość, finezyjne wykonanie, użytkowość połączona z cechami sztuk kolekcjonerskich.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Dostępność
Cena

  Nóż składany MK Knives & Tools Venom “Desert Fox”

  3 649,00  brutto, ( 2 966,67  netto )
  Nóż składany MK Knives & Tools Venom "Desert Fox" to wyjątkowy projekt polskiego knifemakera Marcina Kampki. Nawiązujący swoim designem do noża z ostrzem stałym MK-05 (Claw), łączy cechy ostrza typu karambit i zalety noża składanego ukierunkowanego na codzienny użytek (EDC). Venom "Desert Fox" posiada ostrze z topowej stali Vanadis 4 Extra w czarnej powłoce PVD z innowacyjnym szlifem wklęsłym (subtelne rowki na ostrzu) oraz rękojeść z tytanu (anodyzacja w odcieniach pustynnych "Desert Fox"). Designu noża dopełniają tytanowy klips mocujący i backspacer w kolorze brązowym. W zestawie otrzymujemy nóż oraz wodoodporną skrzynkę ze stalowym patchem MK.

  Nóż składany MK Knives & Tools Ingeni “Vibranium”

  3 599,00  brutto, ( 2 926,02  netto )
  Nóż składany MK Knives & Tools Ingeni "Vibranium" to wyjątkowy projekt polskiego knifemakera Marcina Kampki. Jest to jeden z noży twórcy, który z całą pewnością można określić jako sztandarowy. Nawiązujący swoim designem do noża z ostrzem stałym, bardzo uniwersalnego modelu Nomad (MK-01), zapoczątkował serię noży składanych tego producenta. Ingeni (MK-01F) jest nożem o precyzyjnej konstrukcji i doskonałym wykonaniu. To subtelny, ładny gadżet, element niejednej wartościowej kolekcji, ale również uniwersalne i wytrzymałe ostrze codziennego użytku (EDC - EveryDay Carry). Ingeni "Vibranium" posiada ostrze z topowej stali Vanadis 4 Extra w czarnej powłoce PVD z innowacyjnym szlifem wklęsłym (subtelne rowki na ostrzu) oraz rękojeść z tytanu w kolorze szarym. Designu noża dopełniają tytanowy klips mocujący i backspacer w kolorze zielonym. W zestawie otrzymujemy nóż oraz wodoodporną skrzynkę ze stalowym patchem MK.

  Nóż składany MK Knives & Tools Humbler “Snake Skin Copper”

  2 599,00  brutto, ( 2 113,01  netto )
  Nóż składany MK Knives & Tools Humbler "Snake Skin Copper" to wyjątkowe narzędzie bardziej stonowanego rozmiaru w stosunku do innych projektów noży składanych, które zaprojektował i wykonał knifemaker Marcin Kampka. Nawiązujący designem do noża z ostrzem stałym Scout (MK-02) w pewnym sensie stanowi odbicie jego budowy oraz możliwości. Obydwa modele przeznaczone zostały do zastosowań codziennych i obydwa z nich są dość dyskretne w swoim rozmiarze. Humbler (MK-02F), pokorny, skromny, niepokaźny. Nazwa nawiązująca do angielskiego "humble" idealnie oddaje cechy tego modelu. Zaprojektowany jako slipjoint, daje się subtelnie otworzyć oburącz.  W formie złożonej ma 102 mm długości i świetnie wkomponowuje się do kieszeni spodni czy marynarki. W swoim wykonaniu jest z jednej strony nieformalny i pasujący na każde okoliczności, a z drugiej na tyle elegancki, subtelny i stylowy, że nie będzie budził negatywnych skojarzeń otoczenia w razie potrzeby użycia w trakcie bardziej formalnego spotkania, czy kolacji w eleganckiej restauracji. Nóż składany MK Knives & Tools Humbler "Snake Skin Copper" posiada czarne pokryte powłoką DLC ostrze ze stali Elmax, rękojeść z włókna węglowego (fat carbon) z wstawkami z miedzi. Okładziny rękojeści osadzone zostały na tytanowych linersach anodyzowanych na kolor brązowy a backspacer wykonany został ze stali Elmax i także pokryty DLC. W zestawie otrzymujemy nóż oraz wodoodporną skrzynkę z logo/patch MK.

  Nóż składany MK Knives & Tools Humbler “Black Wave #2”

  2 099,00  brutto, ( 1 706,50  netto )
  Nóż składany MK Knives & Tools Humbler "Black Wave #2" to wyjątkowe narzędzie bardziej stonowanego rozmiaru w stosunku do innych projektów noży składanych, które zaprojektował i wykonał knifemaker Marcin Kampka. Nawiązujący designem do noża z ostrzem stałym Scout (MK-02) w pewnym sensie stanowi odbicie jego budowy oraz możliwości. Obydwa modele przeznaczone zostały do zastosowań codziennych i obydwa z nich są dość dyskretne w swoim rozmiarze. Humbler (MK-02F), pokorny, skromny, niepokaźny. Nazwa nawiązująca do angielskiego "humble" idealnie oddaje cechy tego modelu. Zaprojektowany jako slipjoint, daje się subtelnie otworzyć oburącz.  W formie złożonej ma 102 mm długości i świetnie wkomponowuje się do kieszeni spodni czy marynarki. W swoim wykonaniu jest z jednej strony nieformalny i pasujący na każde okoliczności, a z drugiej na tyle elegancki, subtelny i stylowy, że nie będzie budził negatywnych skojarzeń otoczenia w razie potrzeby użycia w trakcie bardziej formalnego spotkania, czy kolacji w eleganckiej restauracji. Nóż składany MK Knives & Tools Humbler "Black Wave #2" posiada piaskowane (sandblasted) ostrze ze stali Elmax, rękojeść z zielonego kompozytu G-10 (green) z wstawką z czarnego, urozmaiconego drobnymi wzorami epoksydu. Okładziny rękojeści osadzone zostały na tytanowych linersach anodyzowanych na kolor zielony a backspacer wykonany został ze stali Elmax z piaskowanym wykończeniem. W zestawie otrzymujemy nóż oraz materiałowy pouch MK.

  Nóż Składany MK Knives & Tools Humbler “Black Wave #1”

  2 099,00  brutto, ( 1 706,50  netto )
  Nóż składany MK Knives & Tools Humbler "Black Wave #1" to wyjątkowe narzędzie bardziej stonowanego rozmiaru w stosunku do innych projektów noży składanych, które zaprojektował i wykonał knifemaker Marcin Kampka. Nawiązujący designem do noża z ostrzem stałym Scout (MK-02) w pewnym sensie stanowi odbicie jego budowy oraz możliwości. Obydwa modele przeznaczone zostały do zastosowań codziennych i obydwa z nich są dość dyskretne w swoim rozmiarze. Humbler (MK-02F), pokorny, skromny, niepokaźny. Nazwa nawiązująca do angielskiego "humble" idealnie oddaje cechy tego modelu. Zaprojektowany jako slipjoint, daje się subtelnie otworzyć oburącz.  W formie złożonej ma 102 mm długości i świetnie wkomponowuje się do kieszeni spodni czy marynarki. W swoim wykonaniu jest z jednej strony nieformalny i pasujący na każde okoliczności, a z drugiej na tyle elegancki, subtelny i stylowy, że nie będzie budził negatywnych skojarzeń otoczenia w razie potrzeby użycia w trakcie bardziej formalnego spotkania, czy kolacji w eleganckiej restauracji. Nóż składany MK Knives & Tools Humbler "Black Wave #1" posiada piaskowane (sandblasted) ostrze ze stali Elmax, rękojeść z szarego kompozytu G-10 (grey) z wstawką z czarnego, urozmaiconego drobnymi wzorami epoksydu. Okładziny rękojeści osadzone zostały na tytanowych linersach anodyzowanych na kolor niebieski a backspacer wykonany został ze stali Elmax z piaskowanym wykończeniem. W zestawie otrzymujemy nóż oraz materiałowy pouch MK.

  Nóż składany MK Knives & Tools Venom “Gutsy” | Elmax & Titanium

  3 279,00  brutto, ( 2 665,85  netto )
  Nóż składany MK Knives & Tools Venom "Gutsy" | Elmax & Titanium to wyjątkowy model składanego noża typu który zaprojektował i wykonał Marcin Kampka. Nawiązujący swoim designem do noża z ostrzem stałym MK-05 (Claw), łączy cechy ostrza typu karambit i zalety noża składanego ukierunkowanego na codzienny użytek (EDC). Venom (MK-03F ) jest nożem składanym o nieprzypadkowej konstrukcji i doskonałym wykonaniu. To subtelny, ładny gadżet, element niejednej wartościowej kolekcji, ale również przez wzgląd na zastosowane materiały konstrukcyjne, wytrzymałe narzędzie codziennego użytku również tego bardziej wymagającego. Venom to siła, to odwaga, to konsekwencja w realizacji niesztampowych projektów, to zachęta dla użytkownika i deklaracja wyjątkowości! Venom to porcja niezawodności "podanej na ostro". Prezentowany nóż składany MK Knives & Tools Venom "Gutsy" | Elmax & Titanium posiada ostrze z topowej stali Elmax z innowacyjnym podwójnym szlifem wklęsłym (subtelne rowki na ostrzu), rękojeść z tytanu w kolorze szarym. Design noża dopełniają tytanowy klips mocujący i backspacer w kolorze jasnej zieleni. W zestawie otrzymujemy nóż, wisiorek do kluczy MK oraz materiałowy pouch MK.

  Nóż składany MK Knives & Tools Humbler “Hexagons Synergy”

  1 999,00  brutto, ( 1 625,20  netto )
  Nóż składany MK Knives & Tools Humbler "Hexagons Synergy" to wyjątkowy model skromniejszego rozmiarem w stosunku do innych projektów noża składanego, który zaprojektował i wykonał Marcin Kampka. Nawiązujący designem do noża z ostrzem stałym Scout (MK-02) w pewnym sensie stanowi odbicie jego budowy oraz możliwości. Obydwa modele przeznaczone zostały do zastosowań codziennych i obydwa z nich są dość dyskretne w swoim rozmiarze. Humbler (MK-02F), pokorny, skromny, niepokaźny. Nazwa nawiązująca do angielskiego "humble" idealnie oddaje cechy tego modelu. Zaprojektowany jako slipjoint, daje się subtelnie otworzyć oburącz.  W formie złożonej ma 102 mm długości i świetnie wkomponuje się do kieszeni spodni czy marynarki. W swoim wykonaniu jest z jednej strony nieformalny i pasujący na każde okoliczności, a z drugiej na tyle elegancki, subtelny i stylowy, że nie będzie budził negatywnych skojarzeń otoczenia w razie potrzeby użycia w trakcie bardziej formalnego spotkania, czy kolacji w eleganckiej restauracji. Nóż składany MK Knives & Tools Humbler "Hexagons Synergy" posiada satynowane ostrze ze stali Elmax, rękojeść z piaskowego kompozytu G-10 (desert tan) z wstawką z brązowej micarty. Okładziny rękojeści osadzone zostały na tytanowych linersach anodyzowanych na kolor brązowy, a backspacer wykonany został ze stali Elmax z piaskowanym wykończeniem. W zestawie otrzymujemy nóż oraz materiałowy pouch MK.

  Nóż składany MK Knives & Tools Ingeni “Black V4E & Green Titanium”

  3 149,00  brutto, ( 2 560,16  netto )
  Nóż składany MK Knives & Tools Ingeni "Black V4E & Green Titanium" to wyjątkowy model noża składanego, który zaprojektował i wykonał Marcin Kampka. Jest to jeden z jego noży, który z całą pewnością można określić jako sztandarowy. Nawiązujący swoim designem do noża z ostrzem stałym, bardzo uniwersalnego MK-01 (Nomad), zapoczątkował serię noży składanych tego producenta. Ingeni (MK-01F) jest nożem składanym o przemyślanej konstrukcji i doskonałym wykonaniu. To subtelny, ładny gadżet, element niejednej wartościowej kolekcji, ale również przez wzgląd na zastosowane materiały konstrukcyjne, wytrzymałe narzędzie codziennego użytku również tego bardziej wymagającego. Nóż Ingeni to zaawansowanie, to praca, to ewolucja w kierunku perfekcji, to inżynierska pasja i chęć doskonalenia się! To zapowiedź, to obietnica, ale również wyraz szacunku dla przyszłego użytkownika! To prośba o zaufanie i deklaracja niezawodności! Prezentowany nóż składany MK Knives & Tools Ingeni "Black V4E & Green Titanium" posiada ostrze z topowej stali Vanadis 4 Extra w czarnej powłoce PVD, z innowacyjnym szlifem wklęsłym (subtelne rowki na ostrzu), rękojeść z tytanu w kolorze zielonym. Design noża dopełniają tytanowy klips mocujący i backspacer w kolorze brązowym. W zestawie otrzymujemy nóż, wisiorek do kluczy MK oraz materiałowy pouch MK.

  Nóż składany MK Knives & Tools Ingeni “Elmax & Titanium”

  Nóż składany MK Knives & Tools Ingeni "Elmax & Titanium" to wyjątkowy model noża składanego, który zaprojektował i wykonał Marcin Kampka. Jest to jeden z jego noży, który z całą pewnością można określić jako sztandarowy. Nawiązujący swoim designem do noża z ostrzem stałym, bardzo uniwersalnego MK-01 (Nomad), zapoczątkował serię noży składanych tego producenta. Ingeni (MK-01F ) jest nożem składanym o nieprzypadkowej konstrukcji i doskonałym wykonaniu. To subtelny, ładny gadżet, element niejednej wartościowej kolekcji, ale również przez wzgląd na zastosowane materiały konstrukcyjne, wytrzymałe narzędzie codziennego użytku również tego bardziej wymagającego. Ingeni to zaawansowanie, to praca, to ewolucja w kierunku perfekcji, to inżynierska pasja i chęć doskonalenia się! To zapowiedź, to obietnica, ale również wyraz szacunku dla przyszłego użytkownika! To prośba o zaufanie i deklaracja niezawodności! Prezentowany nóż składany MK Knives & Tools Ingeni "Elmax & Titanium" posiada ostrze z topowej stali Elmax z innowacyjnym szlifem wklęsłym (subtelne rowki na ostrzu), rękojeść z tytanu w kolorze szarym. Design noża dopełniają tytanowy klips mocujący i backspacer w kolorze niebieskim. W zestawie otrzymujemy nóż, wisiorek do kluczy MK oraz materiałowy pouch MK.