Składane noże custom wykonane przez MK Knives & Tools: Marcin Kampka. Piękne i szczegółowo wykonane w Polsce. Stale najwyższej jakości: Elmax, Vanadis 4 Extra, Vanadis 23 itp. Rękojeści: tytan, micarta, G10 itp. Innowacyjne, pomysłowe projekty i drobiazgowe wykonania. W ofercie noże na użytek codzienny EDC o różnych budowach i przeznaczeniu: otwierane jedną ręką, blokowane frame lock’iem, modele slipjoint, karambit itd.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

CENA

  Nóż składany MK Knives & Tools Humbler “Hexagons Synergy”

  1 999,00  brutto, ( 1 625,20  netto )
  Nóż składany MK Knives & Tools Humbler "Hexagons Synergy" to wyjątkowy model skromniejszego rozmiarem w stosunku do innych projektów noża składanego, który zaprojektował i wykonał Marcin Kampka. Nawiązujący designem do noża z ostrzem stałym Scout (MK-02) w pewnym sensie stanowi odbicie jego budowy oraz możliwości. Obydwa modele przeznaczone zostały do zastosowań codziennych i obydwa z nich są dość dyskretne w swoim rozmiarze. Humbler (MK-02F), pokorny, skromny, niepokaźny. Nazwa nawiązująca do angielskiego "humble" idealnie oddaje cechy tego modelu. Zaprojektowany jako slipjoint, daje się subtelnie otworzyć oburącz.  W formie złożonej ma 102 mm długości i świetnie wkomponuje się do kieszeni spodni czy marynarki. W swoim wykonaniu jest z jednej strony nieformalny i pasujący na każde okoliczności, a z drugiej na tyle elegancki, subtelny i stylowy, że nie będzie budził negatywnych skojarzeń otoczenia w razie potrzeby użycia w trakcie bardziej formalnego spotkania, czy kolacji w eleganckiej restauracji. Nóż składany MK Knives & Tools Humbler "Hexagons Synergy" posiada satynowane ostrze ze stali Elmax, rękojeść z piaskowego kompozytu G-10 (desert tan) z wstawką z brązowej micarty. Okładziny rękojeści osadzone zostały na tytanowych linersach anodyzowanych na kolor brązowy, a backspacer wykonany został ze stali Elmax z piaskowanym wykończeniem. W zestawie otrzymujemy nóż, stalowy wisiorek do kluczy oraz materiałowy pouch MK.

  Nóż składany MK Knives & Tools Ingeni “Black V4E & Green Titanium”

  3 149,00  brutto, ( 2 560,16  netto )
  Nóż składany MK Knives & Tools Ingeni "Black V4E & Green Titanium" to wyjątkowy model noża składanego, który zaprojektował i wykonał Marcin Kampka. Jest to jeden z jego noży, który z całą pewnością można określić jako sztandarowy. Nawiązujący swoim designem do noża z ostrzem stałym, bardzo uniwersalnego MK-01 (Nomad), zapoczątkował serię noży składanych tego producenta. Ingeni (MK-01F) jest nożem składanym o przemyślanej konstrukcji i doskonałym wykonaniu. To subtelny, ładny gadżet, element niejednej wartościowej kolekcji, ale również przez wzgląd na zastosowane materiały konstrukcyjne, wytrzymałe narzędzie codziennego użytku również tego bardziej wymagającego. Nóż Ingeni to zaawansowanie, to praca, to ewolucja w kierunku perfekcji, to inżynierska pasja i chęć doskonalenia się! To zapowiedź, to obietnica, ale również wyraz szacunku dla przyszłego użytkownika! To prośba o zaufanie i deklaracja niezawodności! Prezentowany nóż składany MK Knives & Tools Ingeni "Black V4E & Green Titanium" posiada ostrze z topowej stali Vanadis 4 Extra w czarnej powłoce PVD, z innowacyjnym szlifem wklęsłym (subtelne rowki na ostrzu), rękojeść z tytanu w kolorze zielonym. Design noża dopełniają tytanowy klips mocujący i backspacer w kolorze brązowym. W zestawie otrzymujemy nóż, wisiorek do kluczy MK oraz materiałowy pouch MK.
  Czytaj dalej

  Nóż składany MK Knives & Tools Ingeni “Elmax & Titanium”

  2 999,00  brutto, ( 2 438,21  netto )
  Nóż składany MK Knives & Tools Ingeni "Elmax & Titanium" to wyjątkowy model noża składanego, który zaprojektował i wykonał Marcin Kampka. Jest to jeden z jego noży, który z całą pewnością można określić jako sztandarowy. Nawiązujący swoim designem do noża z ostrzem stałym, bardzo uniwersalnego MK-01 (Nomad), zapoczątkował serię noży składanych tego producenta. Ingeni (MK-01F ) jest nożem składanym o nieprzypadkowej konstrukcji i doskonałym wykonaniu. To subtelny, ładny gadżet, element niejednej wartościowej kolekcji, ale również przez wzgląd na zastosowane materiały konstrukcyjne, wytrzymałe narzędzie codziennego użytku również tego bardziej wymagającego. Ingeni to zaawansowanie, to praca, to ewolucja w kierunku perfekcji, to inżynierska pasja i chęć doskonalenia się! To zapowiedź, to obietnica, ale również wyraz szacunku dla przyszłego użytkownika! To prośba o zaufanie i deklaracja niezawodności! Prezentowany nóż składany MK Knives & Tools Ingeni "Elmax & Titanium" posiada ostrze z topowej stali Elmax z innowacyjnym szlifem wklęsłym (subtelne rowki na ostrzu), rękojeść z tytanu w kolorze szarym. Design noża dopełniają tytanowy klips mocujący i backspacer w kolorze niebieskim. W zestawie otrzymujemy nóż, wisiorek do kluczy MK oraz materiałowy pouch MK.
  Czytaj dalej

  Nóż składany MK Knives & Tools Venom “Gutsy” | Elmax & Titanium

  3 279,00  brutto, ( 2 665,85  netto )
  Nóż składany MK Knives & Tools Venom "Gutsy" | Elmax & Titanium to wyjątkowy model składanego noża typu który zaprojektował i wykonał Marcin Kampka. Nawiązujący swoim designem do noża z ostrzem stałym MK-05 (Claw), łączy cechy ostrza typu karambit i zalety noża składanego ukierunkowanego na codzienny użytek (EDC). Venom (MK-03F ) jest nożem składanym o nieprzypadkowej konstrukcji i doskonałym wykonaniu. To subtelny, ładny gadżet, element niejednej wartościowej kolekcji, ale również przez wzgląd na zastosowane materiały konstrukcyjne, wytrzymałe narzędzie codziennego użytku również tego bardziej wymagającego. Venom to siła, to odwaga, to konsekwencja w realizacji niesztampowych projektów, to zachęta dla użytkownika i deklaracja wyjątkowości! Venom to porcja niezawodności "podanej na ostro". Prezentowany nóż składany MK Knives & Tools Venom "Gutsy" | Elmax & Titanium posiada ostrze z topowej stali Elmax z innowacyjnym podwójnym szlifem wklęsłym (subtelne rowki na ostrzu), rękojeść z tytanu w kolorze szarym. Design noża dopełniają tytanowy klips mocujący i backspacer w kolorze jasnej zieleni. W zestawie otrzymujemy nóż, wisiorek do kluczy MK oraz materiałowy pouch MK.
  Czytaj dalej