Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dostępność
  Cena

   Kuchenka Mała i Naszywka Wędrowca Zestaw | Stalowa Kuchenka Turystyczna Survivalowa

   109,00  brutto, ( 109,00  netto )
   Kuchenka Mała i Naszywka Wędrowca Zestaw | Stalowa Kuchenka Turystyczna Survivalowa. Zestaw obowiązkowy każdego wędrowca, obieżyświata / globetrottera. Kuchenka Wędrowca Mała | Stalowa Kuchenka Turystyczna | Kuchenka Survivalowa to ciekawa propozycja zarówno na krótki wypad w teren jak i na dłuższą włóczęgę.  Naszywka (narzepka, morale patch) Stopa Wędrowca Kapuga wykonana w technologii 3D, z trwałej, wytrzymałej i wodoodpornej gumy PVC. Naszywka posiada przyklejoną na stałe warstwę rzepu z haczykami (velcro), oraz dociętą do jej kształtu warstwę z pluszem, którą w razie potrzeby można doszyć do elementu garderoby, aby umożliwić doczepianie do niej narzepki.

   Kuchenka Wędrowca Mała | Stalowa Kuchenka Turystyczna Kuchenka Survivalowa

   99,00  brutto, ( 80,49  netto )
   Kuchenka Wędrowca Mała | Stalowa Kuchenka Turystyczna Kuchenka Survivalowa to użyteczne rozwiązanie dla miłośników gotowania na świeżym powietrzu. Lekka, kompaktowa, łatwo- składalna. Zapakowana w  aluminiowe pudełko o niskiej wadze dla łatwego przenoszenia i ochrony ekwipunku przed zabrudzeniem. Wykonana ze stali nierdzewnej zapewniającej wytrzymałość i trwałość użytkowania. Kuchenka zasilana materiałami palnymi pozyskiwanymi z otoczenia: szyszkami, patykami, strużynami, korą, większymi i mniejszymi kawałkami drewna, liśćmi i suchym igliwiem, które z łatwością załadujemy do środka od strony rusztu (od góry) lub od strony frontowej przez przeznaczony na to otwór. Kuchenkę można również rozpalać lub zasilać paliwami stałymi różnych producentów. Na dwóch ścianach kuchenki otwory dotleniające uformowano w symbol: "Stopa Wędrowca". Jest to ukłon w kierunku osób prowadzących wędrowny styl życia, miłośników obcowania z naturą. Motyw "Stopa Wędrowca". Credo: Każdy z nas wytycza swoje ścieżki i zostawia na nich ślady. Tylko od nas zależy w jakim kierunku się udamy. Podróże po utartych ścieżkach, lecz również pęd w nieznane – tak można by określić generalną skłonność człowieka do „bycia tu i tam”. Stopa symbolizuje ruch i niespokojną naturę człowieka. W jej zarysie można doszukać się kształtu znajomego kontynentu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, wytycz swoje mapy i zmierzaj tam gdzie Cię nogi (stopy) poniosą!

   Kuchenka Wędrowca Duża | Stalowa Kuchenka Turystyczna Kuchenka Survivalowa

   189,00  brutto, ( 153,66  netto )
   Kuchenka Wędrowca Duża | Stalowa Kuchenka Turystyczna Kuchenka Survivalowa to użyteczne rozwiązanie dla miłośników gotowania na świeżym powietrzu. Lekka, kompaktowa, łatwo- składalna. Zapakowana w  aluminiowe pudełko o niskiej wadze dla łatwego przenoszenia i ochrony ekwipunku przed zabrudzeniem. Wykonana ze stali nierdzewnej zapewniającej wytrzymałość i trwałość użytkowania. Kuchenka zasilana materiałami palnymi pozyskiwanymi z otoczenia: szyszkami, patykami, strużynami, korą, większymi i mniejszymi kawałkami drewna, liśćmi i suchym igliwiem, które z łatwością załadujemy do środka od strony rusztu (od góry) lub od strony frontowej przez przeznaczony na to otwór. Kuchenkę można również rozpalać lub zasilać paliwami stałymi różnych producentów. Na dwóch ścianach kuchenki otwory dotleniające uformowano w symbol: "Stopa Wędrowca". Jest to ukłon w kierunku osób prowadzących wędrowny styl życia, miłośników obcowania z naturą. Motyw "Stopa Wędrowca". Credo: Każdy z nas wytycza swoje ścieżki i zostawia na nich ślady. Tylko od nas zależy w jakim kierunku się udamy. Podróże po utartych ścieżkach, lecz również pęd w nieznane – tak można by określić generalną skłonność człowieka do „bycia tu i tam”. Stopa symbolizuje ruch i niespokojną naturę człowieka. W jej zarysie można doszukać się kształtu znajomego kontynentu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, wytycz swoje mapy i zmierzaj tam gdzie Cię nogi (stopy) poniosą!