Noże ratownicze wyposażone w elementy służące pomocą na wypadek zdarzeń losowych. Nóż ratowniczy z reguły posiada ostrze o specjalnym przeznaczeniu (cięcie linki, linki z elementami stalowymi, cięcie pasów w aucie) oraz inne elementy np. wybijak do szyby. Nóż ratowniczy rekomendowany jest jako dodatkowe narzędzie zarówno dla specjalistów od ratownictwa jak i każdego z nas.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Dostępność
  Cena

   Nóż nurkowy MAC Coltellerie 180 mm (SQUALO 18 BLACK)

    36,96 brutto, (  30,05 netto )
   Nóż nurkowy MAC Coltellerie 180 mm (SQUALO 18 BLACK) to wszechstronny nóż stworzony z myślą o nurkach, wykonany przez włoską firmę MAC Coltellerie, to niezastąpione narzędzie, które sprosta zarówno wyzwaniom pod wodą, jak i na lądzie.

   Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48mm (TS05 RED)

    16,06 brutto, (  13,06 netto )
   Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48mm (TS05 RED) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie noży ratowniczych. Ten ultralekki nóż o wadze zaledwie 30 g został stworzony z myślą o profesjonalistach z obszarów ratownictwa morskiego, ratownictwa medycznego oraz dla wszystkich aktywnych osób, które cenią bezpieczeństwo. To niezastąpione narzędzie, które świetnie sprawdzi się także dla kierowców i nurków. To idealny wybór do bezpiecznego rozcinania kombinezonów ochronnych medycznych.

   Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48 mm (TS05 BLACK)

    16,06 brutto, (  13,06 netto )
   Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48 mm (TS05 BLACK) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie noży ratowniczych. Ten ultralekki nóż o wadze zaledwie 30 g został stworzony z myślą o profesjonalistach z obszarów ratownictwa morskiego, ratownictwa medycznego oraz dla wszystkich aktywnych osób, które cenią bezpieczeństwo. To niezastąpione narzędzie, które świetnie sprawdzi się także dla kierowców i nurków. To idealny wybór do bezpiecznego rozcinania kombinezonów ochronnych medycznych.

   Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue (TS09 TWIN RES RED)

    15,18 brutto, (  12,34 netto )
   Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue (TS09 TWIN RES RED) to ultralekki nóż ratowniczy, który nie ma sobie równych, dzięki swojej klindze i podwójnemu ostrzu. To idealne narzędzie do agresywnego cięcia i przecinania materiałów tekstylnych, twardych tworzyw sztucznych oraz włóknistych, takich jak liny, sznury, taśmy, pasy, żyłki czy sieci. Jego ergonomiczny kształt chroni przed urazami zarówno osobę uwalnianą lub ratowaną, jak i obsługującą nóż. To bestseller włoskiej firmy MAC Coltellerie, oferujący najlepszy stosunek jakości do ceny.

   Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue (TS09 TWIN RES YELLOW)

    15,18 brutto, (  12,34 netto )
   Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue (TS09 TWIN RES YELLOW) to ultralekki nóż ratowniczy, który nie ma sobie równych, dzięki swojej klindze i podwójnemu ostrzu. To idealne narzędzie do agresywnego cięcia i przecinania materiałów tekstylnych, twardych tworzyw sztucznych oraz włóknistych, takich jak liny, sznury, taśmy, pasy, żyłki czy sieci. Jego ergonomiczny kształt chroni przed urazami zarówno osobę uwalnianą lub ratowaną, jak i obsługującą nóż. To bestseller włoskiej firmy MAC Coltellerie, oferujący najlepszy stosunek jakości do ceny.

   Nóż ratowniczy pływający MAC Coltellerie Folder (P01 RESCUE YELLOW)

    17,38 brutto, (  14,13 netto )
   Nóż ratowniczy pływający MAC Coltellerie Folder (P01 RESCUE YELLOW) to nóż ratowniczy, który zapewnia bezpieczeństwo i wydajność w najbardziej wymagających sytuacjach. Ten ultralekki i pływający nóż jest idealny do cięcia i przecinania materiałów tekstylnych, twardych tworzyw sztucznych oraz włóknistych, takich jak liny, sznury, taśmy i pasy. Dzięki ergonomicznemu kształtowi ostrza, zarówno osoba uwalniana, jak i ratownik, są chronieni przed urazami.

   Nóż ratowniczy Martinez Albainox Python Camo (18575)

    21,78 brutto, (  17,71 netto )
   Nóż ratowniczy Martinez Albainox Python Camo (18575) to niezawodny nóż ratowniczy, idealny do zadań specjalnych i sytuacji krytycznych.

   Nóż ratowniczy Martinez Albainox Black Steel, Black Finish (18546)

    15,18 brutto, (  12,34 netto )
   Nóż ratowniczy Martinez Albainox Black Steel, Black Finish (18546) to narzędzie przydatne w sytuacjach awaryjnych.

   Nóż składany ratowniczy Martinez Albainox Marine, Nieśmiertelnik i Etui (19434)

    28,38 brutto, (  23,07 netto )
   Nóż składany ratowniczy Martinez Albainox Marine, Nieśmiertelnik i Etui (19434) to nóż przydatny w zadaniach ratowniczych.

   Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48 mm (TS05 YELLOW)

    16,06 brutto, (  13,06 netto )
   Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48 mm (TS05 YELLOW) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie noży ratowniczych. Ten ultralekki nóż o wadze zaledwie 30 g został stworzony z myślą o profesjonalistach z obszarów ratownictwa morskiego, ratownictwa medycznego oraz dla wszystkich aktywnych osób, które cenią bezpieczeństwo. To niezastąpione narzędzie, które świetnie sprawdzi się także dla kierowców i nurków. To idealny wybór do bezpiecznego rozcinania kombinezonów ochronnych medycznych.

   Nóż ratowniczy specjalny FKMD FOX Rescue Emergency Tool AISI 420 Black

    19,58 brutto, (  15,92 netto )
   Nóż ratowniczy specjalny FKMD FOX Rescue Emergency Tool AISI 420 Black to projekt włoskiego producenta wykonany na potrzeby wojska i udostępniony dla użytkowników cywilnych. Nóż ratowniczy FKMD to narzędzie ratunkowe stworzone, aby zapewnić bardzo prostą i szybką reakcję w przypadku natychmiastowej potrzeby przecięcia lin, linki spadochronowej, pasów bezpieczeństwa, sieci rybackich i tak dalej. Pochwa posiada z tyłu klips umożliwiający umieszczenie narzędzia w różnych pozycjach w kurtce bojowej, a także w sprzęcie nurkowym, szlufkach plecaka itp. Dzięki otworowi z przodu, po dołączeniu linki można używać go jako noż na szyję. Nóż posiada numer identyfikacyjny NATO: NSN 5110-15-000-0215. Nóż posiada ostrze ząbkowane z nierdzewnej stali 420J2B oraz rękojeść i kaburę z tworzywa FRN NYLON® (reinforced fiberglass - black) o czarnym kolorze.

   Nóż składany ratowniczy Black FOX Folding Rescue Knife BF-117

    31,90 brutto, (  25,93 netto )
   Nóż składany ratowniczy Black FOX Folding Rescue Knife BF-117 to projekt włoskiego producenta o funkcjach przydatnych w razie nagłych wypadków. Nóż posiada szereg cech przydatnych zarówno dla specjalistów w dziedzinie ratownictwa (służby mundurowe: straż pożarna, ratownictwo medyczne oraz służby drogowe) jak i dla każdego kto lubi mieć wsparcie w razie nagłych zdarzeń losowych (np. dla kierowców). Główne z tych cech to: ząbkowane ostrze przydatne przy przecinaniu splątanej liny, lub liny z nitkami stalowymi, obcinak do pasów i wybijak do szyb. Nóż składany ratowniczy Black FOX Folding Rescue Knife BF-117 posiada głownię z satynowanej stali nierdzewnej 440A oraz rękojeść z anodyzowanego na widoczny czerwony kolor aluminium. Otwieranie noża następuje za sprawą wystającego z grzbietu thumb disc, natomiast blokowanie po przez system liner lock.