ZlideOn to rozwiązanie dla ludzi aktywnych, proekologicznych i oszczędnych. ZlideOn to zamki błyskawiczne szybkiego montażu na wymianę “zipperów” zepsutych w naszych suwakach. Kiedy stary zamek ulega awarii, nie ma konieczności wymiany całego suwaka, co jest szczególnie cenne kiedy przebywamy w drodze, w terenie itd. Wystarczy usunąć stary zamek, dopasować zamiennik od ZlideOn i zatrzasnąć go szybko i łatwo na suwaku.
W ofercie ZlideOn znajdują się najpopularniejsze typy zamków na wymianę do naszych bluz, koszul, kurtek, torebek, plecaków, śpiworów i innych elementów posiadających suwak. Zamki ZlideOn przydadzą się rodzicom, do napraw ich rzeczy, poszukiwaczom przygód, podróżnikom, miłośnikom outdooru i bushcraftu itd.

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Dostępność
  Cena

   Suwaki Naprawcze ZlideOn L Triple Pack Silver 3 szt.

   93,00  brutto, ( 75,61  netto )
   Suwaki Naprawcze ZlideON L Triple Pack Silver tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy zamków błyskawicznych plastikowych, metalowych i spiralnych w rozmiarze L. Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON L Triple Pack Silver mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru srebrnego i przeznaczone zostały do jasnych zamków błyskawicznych.

   Suwaki Naprawcze ZlideOn Large Multipack Silver 7 szt.

   195,00  brutto, ( 158,54  netto )
   Suwaki Naprawcze ZlideON Large Multipack Silver tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy różnych rozmiarów zamków błyskawicznych. Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON Large Multipack Silver mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru srebrnego i przeznaczone zostały do jasnych zamków błyskawicznych.

   Suwaki Naprawcze ZlideOn Multipack Narrow Silver 5 szt.

   150,00  brutto, ( 121,95  netto )
   Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Narrow Silver tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy różnych rozmiarów zamków błyskawicznych typu spiralnego/wąskiego (narrow) i wodoodpornego (waterproof). Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Narrow Silver mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru srebrnego i przeznaczone zostały do jasnych zamków błyskawicznych.

   Suwaki Naprawcze ZlideOn Multipack Narrow Black 5 szt.

   150,00  brutto, ( 121,95  netto )
   Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Narrow Black tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy różnych rozmiarów zamków błyskawicznych typu spiralnego/wąskiego (narrow) i wodoodpornego (waterproof). Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Narrow Black mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru czarnego i przeznaczone zostały do ciemnych zamków błyskawicznych.

   Suwaki Naprawcze ZlideOn Multipack Normal Plastic & Metal Silver 5 szt.

   150,00  brutto, ( 121,95  netto )
   Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Normal Plastic & Metal Silver tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy różnych rozmiarów zamków błyskawicznych z plastiku i metalu. Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Normal Plastic & Metal Silver mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru srebrnego i przeznaczone zostały do jasnych zamków błyskawicznych.

   Suwaki Naprawcze ZlideOn Multipack Normal Plastic & Metal Black 5 szt.

   150,00  brutto, ( 121,95  netto )
   Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Normal Plastic & Metal Black tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy różnych rozmiarów zamków błyskawicznych z plastiku i metalu. Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Normal Plastic & Metal Black mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru czarnego i przeznaczone zostały do ciemnych zamków błyskawicznych.

   Suwak Naprawczy ZlideOn XL Normal Plastic Silver 8B-1

   42,00  brutto, ( 34,15  netto )
   Suwak Naprawczy ZlideON XL Normal Plastic Silver 8B-1 to szybka naprawa na miejscu twojej kurtki, plecaka, butów czy torby dosłownie w 30 sekund. Przeznaczony jest do standardowych zamków z tworzywa sztucznego w rozmiarze XL. Dodatkowe informacje dotyczące doboru odpowiedniego suwaka znajdują się w opisie poniżej. Suwak Naprawczy ZlideON XL Normal Plastic Silver 8B-1 ma prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonany został z cynku i stali, co gwarantuje jego wytrzymałość. Suwak jest koloru srebrnego i przeznaczony został do jasnych zamków błyskawicznych.

   Suwaki Naprawcze ZlideOn L Triple Pack Black 3 szt.

   93,00  brutto, ( 75,61  netto )
   Suwaki Naprawcze ZlideON L Triple Pack Black tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy zamków błyskawicznych plastikowych, metalowych i spiralnych w rozmiarze L. Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON L Triple Pack Black mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru czarnego i przeznaczone zostały do ciemnych zamków błyskawicznych.

   Suwaki Naprawcze ZlideOn Large Multipack Black 7 szt.

   195,00  brutto, ( 158,54  netto )
   Suwaki Naprawcze ZlideON Large Multipack Black tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy różnych rozmiarów zamków błyskawicznych. Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON Large Multipack Black mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru czarnego i przeznaczone zostały do ciemnych zamków błyskawicznych.

   Suwak Naprawczy ZlideOn XXL Normal Plastic & Metal Silver 10A-1

   47,00  brutto, ( 38,21  netto )
   Suwak Naprawczy ZlideON XXL Normal Plastic & Metal Silver 10A-1 to szybka naprawa na miejscu twojej kurtki, plecaka, butów czy torby dosłownie w 30 sekund. Przeznaczony jest do standardowych zamków z tworzywa sztucznego i metalu w rozmiarze XXL. Dodatkowe informacje dotyczące doboru odpowiedniego suwaka znajdują się w opisie poniżej. Suwak Naprawczy ZlideON XXL Normal Plastic & Metal Silver 10A-1 ma prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonany został z cynku i stali, co gwarantuje jego wytrzymałość. Suwak jest koloru srebrnego i przeznaczony został do jasnych zamków błyskawicznych.

   Suwak Naprawczy ZlideOn L Normal Plastic Silver 5B-2

   37,00  brutto, ( 30,08  netto )
   Suwak Naprawczy ZlideON L Normal Plastic Silver 5B-2 to szybka naprawa na miejscu twojej kurtki, plecaka, butów czy torby dosłownie w 30 sekund. Przeznaczony jest do standardowych zamków z tworzywa sztucznego w rozmiarze L. Dodatkowe informacje dotyczące doboru odpowiedniego suwaka znajdują się w opisie poniżej. Suwak Naprawczy ZlideON L Normal Plastic Silver 5B-2 ma prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonany został z cynku i stali, co gwarantuje jego wytrzymałość. Suwak jest koloru srebrnego i przeznaczony został do jasnych zamków błyskawicznych.

   Suwak Naprawczy ZlideOn L Waterproof Silver 5C2-2

   37,00  brutto, ( 30,08  netto )
   Suwak Naprawczy ZlideON L Waterproof Silver 5C2-2 to szybka naprawa na miejscu twojej kurtki, plecaka, butów czy torby dosłownie w 30 sekund. Przeznaczony jest do  zamków wodoodpornych w rozmiarze L. Dodatkowe informacje dotyczące doboru odpowiedniego suwaka znajdują się w opisie poniżej. Suwak Naprawczy ZlideON L Waterproof Silver 5C2-2 ma prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonany został z cynku i stali, co gwarantuje jego wytrzymałość. Suwak jest koloru srebrnego i przeznaczony został do jasnych zamków błyskawicznych.