Multitoole. Multinarzędzia, narzędzie uniwersalne. Multitool to w istocie składane narzędzie o wielu funkcjonalnościach, a ściśle rzecz biorąc zbiór połączonych ze sobą różnych narzędzi podanych w kompaktowej, poręcznej formie. Multitool z reguły wyposażony jest w kombinerki z przecinakiem do drutu, nóż, śrubokręt krzyżakowy i śrubokręt płaski, miarkę, otwieracz do butelek i konserw, pilnik, często w piłę do drewna, czasami w małe nożyczki. Różnorodność i ilość dostępnych narzędzi, materiał wykonania itd. zależy od producenta, danego modelu, poziomu cenowego itd.

Dostępne są multitoole bardziej uniwersalne, dla każdego rodzaju użytkownika oraz bardziej wyspecjalizowane z zestawem narzędzi dedykowanym danej profesji np. multitool dla rowerzysty z dodatkowymi kluczami, multitool dla elektryka z narzędziem do ściągania izolacji itd.

Przez wzgląd na uniwersalność jaką cechuje multitool jest on bardzo często użytkowany w życiu codziennym i jest to narzędzie na tzw. “w razie czego”. Multitool to jedno z narzędzi, które obok latarki i nożyka, jest również “must have” dla każdej osoby, która postrzega siebie jako uczestnika społeczności EDC (EveryDay Carry), grupującej wszystkich, którzy zawsze mają przy sobie swój osobisty ekwipunek.

Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników

Dostępność
  Cena

   Multitool Gerber Suspension-NXT 31-003683

   259,00  brutto, ( 210,57  netto )
   Multitool Gerber Suspension-NXT 31-003683 to wielofunkcyjne narzędzie z oferty amerykańskiego producenta. Suspension-NXT to narzędziowy niezbędnik będący ewolucją modelu Suspension marki Gerber. Posiadający tzw. budowę motylkową jeszcze lepiej dopasowuje się do dłoni niż jego poprzednik. Suspension-NXT to stalowy multitool posiadający praktyczne sprężynujące kombinerki, blokadę bezpieczeństwa i w sumie aż 15 narzędzi. Suspension-NXT konstrukcją i jakością wykonania, w swoim bardzo przystępnym poziomie cenowym, z pewnością może konkurować z ofertami innych znanych producentów. Ten multitool to świetne narzędzie na codzienny użytek, do wielu różnorodnych zastosowań. Multitool Gerber Suspension-NXT 31-003683 wykonany został ze stali nierdzewnej bez żadnych powłok (klasyczna stal).

   Multitool Black FOX BF-205 R Pocket Boss Multi Tool Aluminium Red

   79,00  brutto, ( 64,23  netto )
   Multitool Black FOX BF-205 R Pocket Boss Multi Tool Aluminium Red to włoski projekt wykonany na potrzeby codziennego użytku. Multitool Black FOX BF-205 R to mini narzędzie zaprojektowane w formie breloka do kluczy. Do podpinania służy specjalnie zaprojektowane na ten cel oczko, ułatwiające przenoszenie. Poszczególne narzędzia wykonane zostały ze stali nierdzewnej 420 (Stainless Steel AISI 420), natomiast obudowę z tworzywa i anodyzowanego na czarny kolor aluminium. Multitool z pewnością wyróżnia blokada narzędzi, zapobiegająca ich niekontrolowanemu złożeniu podczas użytkowania. Całość prezentuje się bardzo subtelnie i ładnie. BF-205 to gadżet idealny na prezent, to świetna propozycja na pierwszą linię naszego sprzętu EDC.  

   Multitool Black FOX BF-205 OR Pocket Boss Multi Tool Aluminium Orange

   79,00  brutto, ( 64,23  netto )
   Multitool Black FOX BF-205 OR Pocket Boss Multi Tool Aluminium Orange to włoski projekt wykonany na potrzeby codziennego użytku. Multitool Black FOX BF-205 OR to mini narzędzie zaprojektowane w formie breloka do kluczy. Do podpinania służy specjalnie zaprojektowane na ten cel oczko, ułatwiające przenoszenie. Poszczególne narzędzia wykonane zostały ze stali nierdzewnej 420 (Stainless Steel AISI 420), natomiast obudowę z tworzywa i anodyzowanego na czarny kolor aluminium. Multitool z pewnością wyróżnia blokada narzędzi, zapobiegająca ich niekontrolowanemu złożeniu podczas użytkowania. Całość prezentuje się bardzo subtelnie i ładnie. BF-205 to gadżet idealny na prezent, to świetna propozycja na pierwszą linię naszego sprzętu EDC.  

   MultiTool Extrema Ratio TK Tool 2.0, Stone Washed (04.4000.0050/SW)

   249,00  brutto, ( 202,44  netto )
   MultiTool Extrema Ratio TK Tool 2.0, Stone Washed (04.4000.0050/SW) to wielofunkcyjne narzędzie, które nosi znamiona doskonałości i pochodzi od renomowanej firmy Extrema Ratio. To narzędzie, które zapewnia wszystkie niezbędne funkcje i narzędzia, skonstruowane z myślą o profesjonalistach, w tym wojskowych.

   Łom Petrified Fish Karatool PF-T01 D Pry Bar Tool by Tiguass

   179,00  brutto, ( 145,53  netto )
   Łom Petrified Fish Karatool PF-T01 D Pry Bar Tool by Tiguass to poręczne narzędzie codziennego użytku (EDC). Karatool, czyli Titanium Karambit Tool to design japońskiego twórcy znanego jako Tiguass (Tiguass Ōnishiken / Tiguass Designs). Karatool to użyteczny gadżet EDC (Every Day Carry), wykonany z tytanu, kształtem nawiązujące do ostrzy typu karambit. Budowa zawierająca w sobie kółko na palec również jest charakterystyczna dla tego rodzaju noży a wszystko to umożliwia sprawne posługiwanie się narzędziem, uzyskanie jak najlepszego chwytu podczas użytkowania. Karatool oprócz funkcji łomu zawiera również otwieracz do butelek i uformowany w sylwetce klips mocujący pozwalający na łatwiejsze przenoszenie narzędzia. Prezentowany Łom Petrified Fish Karatool PF-T01 D Pry Bar Tool by Tiguass wykonany został ze stopu tytanu 6AL4V z naniesioną czarną powłoką tytanową PVD wykończonego w stylu stonewash.

   Wkrętak długopis Mininch Tool Pen mini Aplus Edition Black – 22 bity precyzyjne

   389,00  brutto, ( 316,26  netto )
   Wkrętak długopis Mininch Tool Pen mini Aplus Edition Black - 22 bity precyzyjne to nowoczesny, gustowny i poręczny zestaw narzędziowy. Posiadający minimalistyczną, wzorowaną na sylwetce klasycznego długopisu bądź pióra konstrukcję gadżet mieści w komorze wewnętrznej 5 bitów. Dostęp do każdego z nich jest intuicyjny i błyskawiczny. Wystarczy zdjąć magnetycznie mocowaną skuwkę i skorzystać z potrzebnej w danym momencie końcówki wkręcającej. W razie potrzeby użycia innego z bitów, należy wymienić końcówkę. Odbywa się to poprzez wyjęcie aktualnie dostępnego bita i włożenie go z tyłu długopisu. Czynność należy powtarzać, aż do pojawienia się od strony "piszącej" pożądanej końcówki wkręcającej. Dla łatwości w lokalizacji właściwej końcówki, z boku długopisu znajdują się okienka podglądu z częścią końcówki wkręcającej zawierającą jej nazwę. Zestaw zawiera łącznie 22 końcówki precyzyjne: 5 w narzędziu i 17 dodatkowych w organizerze. Wystarczy wybrać swoją własną konfigurację i całość swobodnie przenosić w kieszeni spodni, marynarki, w saszetce, organizerze, torebce czy w plecaku, aby była szybko i łatwo dostępna w razie potrzeby.

   Wkrętak długopis Mininch Tool Pen mini Aplus Edition Snow Silver – 22 bity precyzyjne

   389,00  brutto, ( 316,26  netto )
   Wkrętak długopis Mininch Tool Pen mini Aplus Edition Snow Silver - 22 bity precyzyjne to nowoczesny, gustowny i poręczny zestaw narzędziowy. Posiadający minimalistyczną, wzorowaną na sylwetce klasycznego długopisu bądź pióra konstrukcję gadżet mieści w komorze wewnętrznej 5 bitów. Dostęp do każdego z nich jest intuicyjny i błyskawiczny. Wystarczy zdjąć magnetycznie mocowaną skuwkę i skorzystać z potrzebnej w danym momencie końcówki wkręcającej. W razie potrzeby użycia innego z bitów, należy wymienić końcówkę. Odbywa się to poprzez wyjęcie aktualnie dostępnego bita i włożenie go z tyłu długopisu. Czynność należy powtarzać, aż do pojawienia się od strony "piszącej" pożądanej końcówki wkręcającej. Dla łatwości w lokalizacji właściwej końcówki, z boku długopisu znajdują się okienka podglądu z częścią końcówki wkręcającej zawierającą jej nazwę. Zestaw zawiera łącznie 22 końcówki precyzyjne: 5 w narzędziu i 17 dodatkowych w organizerze. Wystarczy wybrać swoją własną konfigurację i całość swobodnie przenosić w kieszeni spodni, marynarki, w saszetce, organizerze, torebce czy w plecaku, aby była szybko i łatwo dostępna w razie potrzeby.

   Multitool Black FOX BF-201 | 13 Funkcji

   119,00  brutto, ( 96,75  netto )
   Multitool Black FOX BF-201 | 13 Funkcji to włoski projekt wykonany na potrzeby codziennego użytku. Multitool Black FOX BF-201 to poręczne składane narzędzie o wielu funkcjonalnościach zaprojektowane w kompaktowej formie. Wykonany z wytrzymałej stali narzędziowej posiada okładki rękojeści z wytrzymałego, anodyzowanego na czarny kolor aluminium. Lekki i solidny, rekomendowany dla majsterkowicza i każdego rodzaju użytkownika. Przez wzgląd na zawarte w nim narzędzia może być narzędziem wspierającym dla elektronika hobbysty*. Multitool Black FOXBF-201 jest dostarczany w zestawie z nylonową pochwą umożliwiającą montaż do paska lub do systemów typu MOLLE.
   *Praca tylko i wyłącznie bez napięcia elektrycznego. Multitool nie posiada izolacji zabezpieczającej przed porażaniem prądem w trakcie pracy pod napięciem.

   Multitool Black FOX BF-200 | Czarny 17 Funkcji

   139,00  brutto, ( 113,01  netto )
   Multitool Black FOX BF-200 | Czarny 17 Funkcji to włoski projekt wykonany na potrzeby codziennego użytku. Multitool Black FOX BF-200 to pełnowymiarowe składane narzędzie o wielu funkcjonalnościach zaprojektowane w kompaktowej, poręcznej formie. Wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej pokrytej czarną powłoką tytanową jest uniwersalnym narzędziem dla każdego rodzaju użytkownika. Przez wzgląd na solidną konstrukcję i cechy taktyczne (czarny kolor) rekomendowany jest również dla służb mundurowych. Multitool Black FOXBF-200 jest dostarczany w zestawie z nylonową pochwą umożliwiającą montaż do paska lub do systemów typu MOLLE.

   Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch High Voltage PURPLE

   319,00  brutto, ( 259,35  netto )
   Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch High Voltage PURPLE to kompaktowe narzędzie wykonane z anodyzowanego na kolor fioletowy tytanu, z wykończeniem crosshatch (przecinające się linie), posiadające wiele zastosowań. Może być brelokiem lub gustowną zawieszką na szyję. Jego podstawowe funkcje to łom, otwieracz do butelek, klucz płaski 1/4" oraz śrubokręt. Charakterystyczny dla producenta motyw czaszki wpisany jest w kształt klucza.

   Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch PURPLE

   319,00  brutto, ( 259,35  netto )
   Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch PURPLE to kompaktowe narzędzie wykonane z anodyzowanego na kolor fioletowy tytanu, z wykończeniem crosshatch (przecinające się linie), posiadające wiele zastosowań. Może być brelokiem lub gustowną zawieszką na szyję. Jego podstawowe funkcje to łom, otwieracz do butelek, klucz płaski 1/4" oraz śrubokręt. Charakterystyczny dla producenta motyw czaszki wpisany jest w kształt klucza.

   Narzędzie LionSTEEL HY 68 Torx T6 + Torx T8 + Klucz 1/4″

   129,00  brutto, ( 104,88  netto )
   Narzędzie LionSTEEL HY 68 Torx T6 + Torx T8 + Klucz 1/4" to zestaw kluczy do większości noży LionSTEEL i innych. HY 68 to narzędzie serwisowe z bitami Torx T6 i Torx T8 oraz kluczem płaskim do pozycjonowania lub montażu/demontażu płetwy (flippera) w nożach LionSTEEL z systemem ReF, kołków i klipsa T.R.E. Może być również stosowany do wszystkich innych noży z Torx T8 i Torx T6. Pozwoli wyregulować piwot, dokręcić śrubki rękojeści lub klips. Można nim także wykręcić zbijak do szyb w modelu MYTO lub inną śrubę płaską 1/4".