Marka Suprlativ Knives to wynik spotkania trzech amerykańskich knifemakerów, którzy na co dzień pracując pod własnymi nazwiskami, tym razem zebrali siły i postanowili realizować wspólne projekty, czerpiące z ich twórczości, różniące się jednak od ich bazowej działaności. Suprlativ tworzą:

Jared Oeser, Enrique Peña oraz Javi Garcia

W ramach Suprlativ Knives zajmują się projektowaniem, natomiast wykonanie powierzane zostaje specjalistom w branżach, z którymi marka współpracuje. Suprlativ Knives w swojej ofercie ma noże składane, noże z ostrzem stałym, długopisy taktyczne, narzędzia i inne drobne akcesoria.

Wyświetlanie jednego wyniku

Dostępność

Nóż składany Suprlativ Knives Canibl PVD All Black

1 849,00  brutto, ( 1 503,25  netto )
Nóż składany Suprlativ Knives Canibl PVD All Black to narzędzie służące do użytku codziennego (EDC). Canibl to projekt foldera o doskonałych właściwościach penetrujących. Canibl z wysmukłym ostrzem i szlifem wklęsłym znajdzie mnóstwo zastosowań w życiu codziennym a doraźnie sprawdzi się przy filetowaniu ryby, czy porcjowaniu mięsa. Canibl to folder EDC z wyróżniających się materiałów (stal premium M390, tytan, micarta) i o przyjaznej w użytkowaniu konstrukcji. Otwieranie front flipper'em (górną płetwą), w którym to elemencie widać rękę Enriqe Pena (Pena Knives) jest jedną z lepiej wykonanych tego rodzaju konstrukcji. Swobodny i niemęczący ruch palcem wskazującym położonym na karbowaniu, sprawia że ostrze otwiera się łatwo i przyjemnie. Canibl to projekt nietuzinkowy, ale w pełni użytkowy. Nóż składany Suprlativ Knives Canibl PVD All Black posiada głownię z pokrytej czarną tytanową powłoką PVD stali premium M390. Korpus noża wykonano z tytanu i przytwierdzono do niego z okładziny z czarnej micarty. Otwieranie ostrza następuję za sprawą górnej płetwy (front flipper), natomiast blokowanie zapewnia frame lock. Do przenoszenia noża służy tytanowy klips mocujący.