Water-to-Go

O marce Water-to-Go

Water-to-Go to marka zrodzona z obserwacji otaczającego świata i doświadczeń jej twórców. Dave Shanks, jej założyciel był członkiem kadry kierowniczej w firmie tekstylnej, która produkowała i dystrybuowała marki odzieżowe na całym świecie. Dave odbywał częste podróże do Indii, Indonezji i Chin i za każdym razem, gdy odwiedzał obszary przemysłowe w tych krajach, był dosłownie przerażony, widząc nieustannie rosnące góry odpadów z tworzyw sztucznych. Głównym składnikiem tych wysypisk były wyrzucone jednorazowe butelki po wodzie. Zdając sobie sprawę, że zaawansowana technologia filtracji może zapewnić czystą, zdrową wodę, a także zmniejszyć szkody dla środowiska dzięki wielokrotnie używanym butelkom, w 2010 roku Dave Shanks założył markę Water-to-Go. Marka dzięki wykorzystaniu 3-fazowej technologii filtracji wody zyskała sympatię masy użytkowników, w tym miłośników wędrówek, biwakowania, sportowców, zwolenników rozwiązań ekologicznych itd.

Water-to-Go – ekologia i ekonomia

Tylko jeden wymienny filtr w butelce Water-to-Go pozwala na przefiltrowanie nawet 200 l wody, co oznacza olbrzymie oszczędności dla budżetu jego użytkownika. Nie do przecenienia jest również aspekt ekologiczny systemu. Water-to-Go ogranicza kupowanie wody butelkowanej. Butelka z filtrem zastępuje od 260 do 400 butelek w zależności od pojemności, znacząco ograniczając produkcję śmieci.

Water-to-Go – trzyetapowa technologia filtracji

Filtrowanie wody w Water-to-Go odbywa się trzyetapowo i łączy trzy różne technologie oczyszczania wody. Są to:

1. Oczyszczanie mechaniczne. Filtry posiadają membranę filtracyjną z bardzo małymi porami, zatrzymującymi przedostawanie się zanieczyszczeń mechanicznych, w postaci drobnych elementów stałych: ziarenek piasku, paprochów itd.

2. Aktywny węgiel. Filtry do oczyszczania wykorzystują węgiel aktywny. Cząstki węgla nie są sklejone, co znacznie zmniejszyłoby wydajność węgla, ale umieszczone są w membranie. W efekcie oczyszczanie węglem aktywnym jest niezwykle efektywne. W trakcie procesu filtracji eliminowane są wszelkie zanieczyszczenia oraz nieprzyjemne smaki i zapachy, które mogłyby być obecne szczególnie w wodzie pobranej z mocno zanieczyszczonego źródła. Działania filtra Water-to-Go w żaden sposób nie da się porównać do pracy filtrów domowych. Dla porównania wystarczy spróbować wodę z obydwu z nich. Różnica jest zauważalna od razu.

3. Ładunek elektryczny – ładunek dodatni jeszcze bardziej zmniejsza wielkość porów i przyciąga zanieczyszczenia jak magnes, zatrzymując je wewnątrz filtra.

Filtr 3 w 1 jest jak sieć w sieci w sieci, co niezwykle utrudnia przedostanie się potencjalnie chorobotwórczego zanieczyszczenia. Łącząc trzy różne technologie, filtr nanotechnologiczny Water-to-Go jest idealny do wędrówek, biwakowania, podróży i gotowości na wypadek sytuacji awaryjnych. Filtr do oczyszczania wody eliminuje do 99,9999% zanieczyszczeń wody i został udowodniony w testach laboratoryjnych w czterech różnych laboratoriach na czterech kontynentach. W praktyce oznacza to możliwość czerpania wody z kranu, strumienia, śniegu czy rzeki lub jeziora by móc cieszyć się czystą wodą pitną. Sam proces filtrowania odbywa się w trakcie picia czy nalewania i nie wymaga oczekiwania na przefiltrowaną wodę.

Filtry do wody Water-to-Go poza typowymi zanieczyszczeniami mechanicznymi, eliminacją także zanieczyszczenia w postaci:

– bakterii (e.coli, tyfusu, cholery, czerwonki oraz bakterie powodujące zatrucia jadem kiełbasianym),
– wirusów ( m.in. polio, zapalenia wątroby typu A, rotawirusy i norawirusy),
– metali ciężkich (np. ołów, chrom, rtęć),
– związków organicznych (w tym pasożytniczych mikro-organizmów).

Water-to-Go a zdrowie

Oprócz zanieczyszczeń biologicznych butelki Water-to-Go pozwalają uniknąć:

– zawartych w wodzie chemikaliów takich jak chlor i fluor,

– pozwalają uniknąć zawartego w butelkach jednorazowych BPA (bisfenol A), tj. związku chemicznego obecnego w butelkach plastikowych, według niektórych specjalistów zwiększającego ryzyko rozwoju raka. Materiały w butelce Water To Go nie zawierają BPA i są zatwierdzone przez amerykańską agencję FDA (Food and Drug Administration), bardzo restrykcyjnie traktującą produkty przeznaczone do kontaktu z żywnością i napojami.

Water-to-Go – skuteczność potwierdzona laboratoryjnie

Skuteczność działania technologii Water-to-Go została potwierdzona wielokrotnie przez różne niezależne i jedocześnie wyspecjalizowane instytucje polskie, europejskie, azjatyckie i amerykańskie tj.:

– BCS Laboratories ze Stanów Zjednoczonych,

– The London School of Hygiene & Tropical Medicine z Wielkiej Brytanii,

– Bangalore Test House z Indii,

– Aquanet Laboratorium z Polski.

Ofertę Water-to-Go znajdziesz TUTAJ!

Filtry dwupak Water-to-Go Active/WTG

 29,90 brutto, (  24,31 netto )
Filtry dwupak Water-to-Go Active/WTG to zestaw dwóch filtrów zapasowych wart zabrania gdy wypad survivalowy czy wyjazd wakacyjny się przedłuża. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Filtry dwupak Water-to-Go Active/WTG przeznaczone zostały do stosowania w butelkach Active 600/750 ml oraz WTG 750 ml.

Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml All Terrain Camo

 37,95 brutto, (  30,85 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml All Terrain Camo to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu czy survivalowej eskapady. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem WTG została stworzona do użytku codziennego, na spacerze czy podczas wypoczynku na kampingu. Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml All Terrain Camo wykonana została z wytrzymałego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa sztucznego.

Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Red

 31,05 brutto, (  25,24 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Red to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu, porannego joggingu czy szkolnej przerwy. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem Sugarcane została stworzona dla ludzi, którzy cenią ultra lekką wagę (np biegacze) i dbają o środowisko naturalne. Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Red wykonana została z wytrzymałego,  ekologicznego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa wytwarzanego z trzciny cukrowej w technologii z bardzo niskim śladem węglowym.

Butelka Filtrująca Water-to-Go Active 750 ml Red

 41,40 brutto, (  33,66 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go Active 750 ml Red to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu czy survivalowej eskapady. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem Active została stworzona dla ludzi aktywnych, chętnie biorących udział w górskich wypadach, wycieczkach outdoorowych i przygodach survivalowych. Butelki Active charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne a ich kształt pozwala umieścić je w rowerowym uchwycie na bidon i w innych miejscach. Butelka Filtrująca Water-to-Go Active 750 ml Red wykonana została z wytrzymałego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa sztucznego.

Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Green

 31,05 brutto, (  25,24 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Green to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu, porannego joggingu czy szkolnej przerwy. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem Sugarcane została stworzona dla ludzi, którzy cenią ultra lekką wagę (np biegacze) i dbają o środowisko naturalne. Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Green wykonana została z wytrzymałego,  ekologicznego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa wytwarzanego z trzciny cukrowej w technologii z bardzo niskim śladem węglowym.

Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Brown

 31,05 brutto, (  25,24 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Brown to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu, porannego joggingu czy szkolnej przerwy. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem Sugarcane została stworzona dla ludzi, którzy cenią ultra lekką wagę (np biegacze) i dbają o środowisko naturalne. Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Brown wykonana została z wytrzymałego,  ekologicznego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa wytwarzanego z trzciny cukrowej w technologii z bardzo niskim śladem węglowym.

Butelka Filtrująca Water-to-Go Active 600 ml Blue

Original price was: € 39,10.Current price is: € 37,14. brutto, (  30,20 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go Active 600 ml Blue to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu czy survivalowej eskapady. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem Active została stworzona dla ludzi aktywnych, chętnie biorących udział w górskich wypadach, wycieczkach outdoorowych i przygodach survivalowych. Butelki Active charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne a ich kształt pozwala umieścić je w rowerowym uchwycie na bidon i w innych miejscach. Butelka Filtrująca Water-to-Go Active 600 ml Blue wykonana została z wytrzymałego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa sztucznego.

Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml Black/Pink

 37,95 brutto, (  30,85 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml Black/Pink to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu czy survivalowej eskapady. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem WTG została stworzona do użytku codziennego, na spacerze czy podczas wypoczynku na kampingu. Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml Black/Pink wykonana została z wytrzymałego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa sztucznego.

Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml Black/Red

 37,95 brutto, (  30,85 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml Black/Red to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu czy survivalowej eskapady. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem WTG została stworzona do użytku codziennego, na spacerze czy podczas wypoczynku na kampingu. Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml Black/Red wykonana została z wytrzymałego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa sztucznego.

Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml Black/Blue

 37,95 brutto, (  30,85 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml Black/Blue to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu czy survivalowej eskapady. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem WTG została stworzona do użytku codziennego, na spacerze czy podczas wypoczynku na kampingu. Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml Black/Blue wykonana została z wytrzymałego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa sztucznego.

Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Blue

 31,05 brutto, (  25,24 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Blue to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu, porannego joggingu czy szkolnej przerwy. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem Sugarcane została stworzona dla ludzi, którzy cenią ultra lekką wagę (np biegacze) i dbają o środowisko naturalne. Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Blue wykonana została z wytrzymałego,  ekologicznego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa wytwarzanego z trzciny cukrowej w technologii z bardzo niskim śladem węglowym.

Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Purple

 31,05 brutto, (  25,24 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Purple to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu, porannego joggingu czy szkolnej przerwy. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem Sugarcane została stworzona dla ludzi, którzy cenią ultra lekką wagę (np biegacze) i dbają o środowisko naturalne. Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Purple wykonana została z wytrzymałego,  ekologicznego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa wytwarzanego z trzciny cukrowej w technologii z bardzo niskim śladem węglowym.

Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Black

 31,05 brutto, (  25,24 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Black to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu, porannego joggingu czy szkolnej przerwy. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem Sugarcane została stworzona dla ludzi, którzy cenią ultra lekką wagę (np biegacze) i dbają o środowisko naturalne. Butelka Filtrująca Water-to-Go Sugarcane 550 ml Black wykonana została z wytrzymałego,  ekologicznego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa wytwarzanego z trzciny cukrowej w technologii z bardzo niskim śladem węglowym.

Butelka Filtrująca Water-to-Go Active 600 ml Black

Original price was: € 39,10.Current price is: € 37,14. brutto, (  30,20 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go Active 600 ml Black to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu czy survivalowej eskapady. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem Active została stworzona dla ludzi aktywnych, chętnie biorących udział w górskich wypadach, wycieczkach outdoorowych i przygodach survivalowych. Butelki Active charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne a ich kształt pozwala umieścić je w rowerowym uchwycie na bidon i w innych miejscach. Butelka Filtrująca Water-to-Go Active 600 ml Black wykonana została z wytrzymałego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa sztucznego.

Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml Black/Green

 37,95 brutto, (  30,85 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml Black/Green to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu czy survivalowej eskapady. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem WTG została stworzona do użytku codziennego, na spacerze czy podczas wypoczynku na kampingu. Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml Black/Green wykonana została z wytrzymałego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa sztucznego.

Butelka Filtrująca Water-to-Go Active 750 ml Black

 41,40 brutto, (  33,66 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go Active 750 ml Black to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu czy survivalowej eskapady. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem Active została stworzona dla ludzi aktywnych, chętnie biorących udział w górskich wypadach, wycieczkach outdoorowych i przygodach survivalowych. Butelki Active charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne a ich kształt pozwala umieścić je w rowerowym uchwycie na bidon i w innych miejscach. Butelka Filtrująca Water-to-Go Active 750 ml Black wykonana została z wytrzymałego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa sztucznego.

Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml Black

 37,95 brutto, (  30,85 netto )
Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml Black to idealny kompan każdej wycieczki, weekendowego wypadu czy survivalowej eskapady. Woda pitna uzyskana ze źródełka a nawet śniegu, rzeki czy jeziora dzięki Water-to-Go stała się faktem. System filtrujący Water-to-Go opracowany na polecenie NASA wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu. Trójfazowy etap filtracji wody pozwala na usunięcie 99.9999 % zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju a jeden wkład filtrujący pozwala na oczyszczenie nawet 200 litrów wody. Seria butelek z filtrem WTG została stworzona do użytku codziennego, na spacerze czy podczas wypoczynku na kampingu. Butelka Filtrująca Water-to-Go WTG 750 ml Black wykonana została z wytrzymałego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa sztucznego.