Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Dostępność
  Cena

   Widelec do filetowania ryb Arctic Legend Fish Spike Brzoza Karelska

   109,00  brutto, ( 88,62  netto )
   Widelec do filetowania ryb Arctic Legend Fish Spike Brzoza Karelska to pięknie i ręcznie wykonane narzędzie pomocne przy przytrzymaniu filetowanej ryby lub obracaniu mięsa na grillu. Może też pełnić funkcję polowego widelca podczas outdoor'owej wyprawy. Fish Spike wykonany został ze stali nierdzewnej i drewna brzozowego. Posiada grubą i ergonomiczną rękojeść z jednego kawałka, ręcznie obrabianego i polerowanego drewna, zabezpieczonego olejem oraz dwa ostre kolce ze stali nierdzewnej.

   Nóż Sandrin Knives Gentleman’s Fixed Blade | Tungsten Carbide Blade 71 HRC

   1 799,00  brutto, ( 1 462,60  netto )
   Nóż Sandrin Knives Gentleman's Fixed Blade | Tungsten Carbide Blade 71 HRC to innowacyjny projekt włoskiego producenta o zdecydowanie niecodziennych parametrach. Nóż posiada ostrze z węglika spiekanego skonstruowanego specjalnie na potrzeby marki Sandrin Knives przez wiodącego producenta węglika, włoską firmę Turmond S.p.A. Ostrze o zadziwiającej twardości 71 HRC wykonane z węglika wielościennego (Polyhedral Tungsten Carbide - PTC) zachowuje niespotykaną dotąd w tego rodzaju materiale elastyczność oraz imponująco długotrwałą ostrość (technologia StaySharp™). Rezultatem połączenia eleganckiej rękojeści z włókna węglowego (carbon fiber) z czerwoną kompozytową przekładką, mosiężnymi pinami oraz carbonową kaburą Holstex stało się niezwykle ostre i ekskluzywne ostrze typu "gentleman's knife".

   Nóż Arctic Legend Fillet Knife Stal Nierdzewna Brzoza Karelska

   269,00  brutto, ( 218,70  netto )
   Nóż Arctic Legend Fillet Knife Stal Nierdzewna Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż o długiej głowni wykonany ręcznie z naturalnych materiałów stworzony do filetowania. Fillet Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w długą, sprężystą głownię trailing point ze szlifem płaskim oraz pionowym, ręcznym satynowaniem. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Nóż Arctic Legend Fillet Knife Stal Nierdzewna Czerniona Brzoza Karelska

   269,00  brutto, ( 218,70  netto )
   Nóż Arctic Legend Fillet Knife Stal Nierdzewna Czerniona Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż o długiej głowni wykonany ręcznie z naturalnych materiałów stworzony do filetowania. Fillet Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w długą, sprężystą głownię trailing point ze szlifem płaskim oraz pionowym, ręcznym satynowaniem. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Widelec do filetowania ryb Arctic Legend Fish Spike Czerniona Brzoza Karelska

   109,00  brutto, ( 88,62  netto )
   Widelec do filetowania ryb Arctic Legend Fish Spike Czerniona Brzoza Karelska to pięknie i ręcznie wykonane narzędzie pomocne przy przytrzymaniu filetowanej ryby lub obracaniu mięsa na grillu. Może też pełnić funkcję polowego widelca podczas outdoor'owej wyprawy. Fish Spike wykonany został ze stali nierdzewnej i drewna brzozowego. Posiada grubą i ergonomiczną rękojeść z jednego kawałka, ręcznie obrabianego i polerowanego drewna, zabezpieczonego olejem oraz dwa ostre kolce ze stali nierdzewnej.

   Nóż turystyczny BPS Knives Trail Cheff

   208,00  brutto, ( 169,11  netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives Trail Cheff to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Powstał z myślą o gotowaniu na łonie natury ale nie straszne mu także prace z drewnem. Noże BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż turystyczny BPS Knives Trail Cheff posiada roboczy profil ostrza typu drop point ze szlifem płaskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna amarantowego i zakończona zbijakiem/młotkiem z otworem na linkę. W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Zestaw 6 noży kuchennych Sliwkosky Knives | AEB-L & Bog Oak

   6 599,00  brutto, ( 5 365,04  netto )
   Zestaw 6 noży kuchennych Sliwkosky Knives | AEB-L & Bog Oak powstał z potrzeby posiadania wysokiej klasy przyborów kuchennych o wyjątkowych cechach i charakterze ręcznej, rzemieślniczej produkcji. Siłą rzeczy, noże jakich najczęściej używamy to te, które znajdują się pod ręką w kuchni. Dlaczegóż by więc nie stworzyć zestawu, który oprócz tego, że jest używany codziennie, to daje nam przyjemność z faktu samego już posiadania i jest ozdobą naszej kuchni, czy ekskluzywnym dodatkiem do mebli? Sprostać temu zadaniu postanowił Sliwkosky Knives (Jakub Śliwka) a efekt jego pracy to set 6 noży, zróżnicowanych pod względem wielkości i docelowego zastosowania. Wykonanie z przyjemnej w pielęgnacji stali nierdzewnej AEB-L oraz ekskluzywnego rodzaju drewna stabilizowanego, tj. dębu bagiennego certyfikowanego na 6000 lat, nadaje całości wyjątkowego charakteru. Dołączany do zestawu drewniany stojak magnetyczny pomaga w łatwym i higienicznym użytkowaniu.

   Prezentowany zestaw dostępny jest na indywidualne zamówienie klienta. Istnieje możliwość zastąpienia drewnianego stojaka skórzanym etui (rollbag) do przenoszenia zestawu. W razie chęci zamówienia zestawu prosimy o kontakt.

   Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Yellow G10 | Elmax

   1 849,00  brutto, ( 1 503,25  netto )
   Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Yellow G10 | Elmax to projekt "odskocznia", odpowiedź na specjalne życzenie przyjaciół MK, fanów pizzy i entuzjastów jego pracy. Design spójny z pozostałymi pracami MK Knives & Tools. Jak zawsze detaliczne i czyste wykonanie oraz topowe materiały. W kształtach zauważalna dynamika i nowoczesność, oraz pełna utylitarność bez zbędnych "przerysowań" i dodatków. Tactical w nazwie podkreśla, że jest to produkt dla ludzi mobilnych i energicznych, oprócz pizzy posiadających bardziej ukierunkowane zainteresowania. Niemniej jednak nóż do pizzy polecamy każdemu fanowi tego kultowego włoskiego dania. Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Yellow G10 | Elmax posiada ostrze z topowej stali Elmax z innowacyjnym szlifem wklęsłym (subtelne rowki na ostrzu) oraz rękojeść ze stali nierdzewnej z okładkami z oliwkowego kompozytu G10.

   Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Orange G10 | Elmax

   1 849,00  brutto, ( 1 503,25  netto )
   Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Orange G10 | Elmax to projekt "odskocznia", odpowiedź na specjalne życzenie przyjaciół MK, fanów pizzy i entuzjastów jego pracy. Design spójny z pozostałymi pracami MK Knives & Tools. Jak zawsze detaliczne i czyste wykonanie oraz topowe materiały. W kształtach zauważalna dynamika i nowoczesność, oraz pełna utylitarność bez zbędnych "przerysowań" i dodatków. Tactical w nazwie podkreśla, że jest to produkt dla ludzi mobilnych i energicznych, oprócz pizzy posiadających bardziej ukierunkowane zainteresowania. Niemniej jednak nóż do pizzy polecamy każdemu fanowi tego kultowego włoskiego dania. Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Orange G10 | Elmax posiada ostrze z topowej stali Elmax z innowacyjnym szlifem wklęsłym (subtelne rowki na ostrzu) oraz rękojeść ze stali nierdzewnej z okładkami z pomarańczowego kompozytu G10.

   Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Olive G10 | Elmax

   1 849,00  brutto, ( 1 503,25  netto )
   Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Olive G10 | Elmax to projekt "odskocznia", odpowiedź na specjalne życzenie przyjaciół MK, fanów pizzy i entuzjastów jego pracy. Design spójny z pozostałymi pracami MK Knives & Tools. Jak zawsze detaliczne i czyste wykonanie oraz topowe materiały. W kształtach zauważalna dynamika i nowoczesność, oraz pełna utylitarność bez zbędnych "przerysowań" i dodatków. Tactical w nazwie podkreśla, że jest to produkt dla ludzi mobilnych i energicznych, oprócz pizzy posiadających bardziej ukierunkowane zainteresowania. Niemniej jednak nóż do pizzy polecamy każdemu fanowi tego kultowego włoskiego dania. Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Olive G10 | Elmax posiada ostrze z topowej stali Elmax z innowacyjnym podwójnym szlifem wklęsłym (subtelne rowki na ostrzu) oraz rękojeść ze stali nierdzewnej z okładkami z oliwkowego kompozytu G10.

   Nóż TRC Knives Equlibrium

   Nóż TRC Knives Equlibrium to świetne narzędzie dla szefów kuchni. Jest to również projekt dla miłośników gotowania, oddających się swojej pasji z profesjonalnym zaangażowaniem, nie akceptujących półśrodków, lecz do doskonalenia się używających profesjonalnych narzędzi. Kto wie..., może pasja stanie się kiedyś ich sposobem na życie?