Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Dostępność
  Cena

   Widelec do filetowania ryb Arctic Legend Fish Spike Brzoza Karelska

   109,00  brutto, ( 88,62  netto )
   Widelec do filetowania ryb Arctic Legend Fish Spike Brzoza Karelska to pięknie i ręcznie wykonane narzędzie pomocne przy przytrzymaniu filetowanej ryby lub obracaniu mięsa na grillu. Może też pełnić funkcję polowego widelca podczas outdoor'owej wyprawy. Fish Spike wykonany został ze stali nierdzewnej i drewna brzozowego. Posiada grubą i ergonomiczną rękojeść z jednego kawałka, ręcznie obrabianego i polerowanego drewna, zabezpieczonego olejem oraz dwa ostre kolce ze stali nierdzewnej.

   Nóż Arctic Legend Fillet Knife Stal Nierdzewna Brzoza Karelska

   269,00  brutto, ( 218,70  netto )
   Nóż Arctic Legend Fillet Knife Stal Nierdzewna Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż o długiej głowni wykonany ręcznie z naturalnych materiałów stworzony do filetowania. Fillet Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w długą, sprężystą głownię trailing point ze szlifem płaskim oraz pionowym, ręcznym satynowaniem. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Nóż Sandrin Knives Gentleman’s Fixed Blade | Tungsten Carbide Blade 71 HRC

   1 799,00  brutto, ( 1 462,60  netto )
   Nóż Sandrin Knives Gentleman's Fixed Blade | Tungsten Carbide Blade 71 HRC to innowacyjny projekt włoskiego producenta o zdecydowanie niecodziennych parametrach. Nóż posiada ostrze z węglika spiekanego skonstruowanego specjalnie na potrzeby marki Sandrin Knives przez wiodącego producenta węglika, włoską firmę Turmond S.p.A. Ostrze o zadziwiającej twardości 71 HRC wykonane z węglika wielościennego (Polyhedral Tungsten Carbide - PTC) zachowuje niespotykaną dotąd w tego rodzaju materiale elastyczność oraz imponująco długotrwałą ostrość (technologia StaySharp™). Rezultatem połączenia eleganckiej rękojeści z włókna węglowego (carbon fiber) z czerwoną kompozytową przekładką, mosiężnymi pinami oraz carbonową kaburą Holstex stało się niezwykle ostre i ekskluzywne ostrze typu "gentleman's knife".

   Nóż Arctic Legend Fillet Knife Stal Nierdzewna Czerniona Brzoza Karelska

   269,00  brutto, ( 218,70  netto )
   Nóż Arctic Legend Fillet Knife Stal Nierdzewna Czerniona Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż o długiej głowni wykonany ręcznie z naturalnych materiałów stworzony do filetowania. Fillet Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w długą, sprężystą głownię trailing point ze szlifem płaskim oraz pionowym, ręcznym satynowaniem. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Widelec do filetowania ryb Arctic Legend Fish Spike Czerniona Brzoza Karelska

   109,00  brutto, ( 88,62  netto )
   Widelec do filetowania ryb Arctic Legend Fish Spike Czerniona Brzoza Karelska to pięknie i ręcznie wykonane narzędzie pomocne przy przytrzymaniu filetowanej ryby lub obracaniu mięsa na grillu. Może też pełnić funkcję polowego widelca podczas outdoor'owej wyprawy. Fish Spike wykonany został ze stali nierdzewnej i drewna brzozowego. Posiada grubą i ergonomiczną rękojeść z jednego kawałka, ręcznie obrabianego i polerowanego drewna, zabezpieczonego olejem oraz dwa ostre kolce ze stali nierdzewnej.

   Nóż turystyczny BPS Knives Trail Cheff

   208,00  brutto, ( 169,11  netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives Trail Cheff to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Powstał z myślą o gotowaniu na łonie natury ale nie straszne mu także prace z drewnem. Noże BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż turystyczny BPS Knives Trail Cheff posiada roboczy profil ostrza typu drop point ze szlifem płaskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna amarantowego i zakończona zbijakiem/młotkiem z otworem na linkę. W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Zestaw 6 noży kuchennych Sliwkosky Knives | AEB-L & Bog Oak

   6 599,00  brutto, ( 5 365,04  netto )
   Zestaw 6 noży kuchennych Sliwkosky Knives | AEB-L & Bog Oak powstał z potrzeby posiadania wysokiej klasy przyborów kuchennych o wyjątkowych cechach i charakterze ręcznej, rzemieślniczej produkcji. Siłą rzeczy, noże jakich najczęściej używamy to te, które znajdują się pod ręką w kuchni. Dlaczegóż by więc nie stworzyć zestawu, który oprócz tego, że jest używany codziennie, to daje nam przyjemność z faktu samego już posiadania i jest ozdobą naszej kuchni, czy ekskluzywnym dodatkiem do mebli? Sprostać temu zadaniu postanowił Sliwkosky Knives (Jakub Śliwka) a efekt jego pracy to set 6 noży, zróżnicowanych pod względem wielkości i docelowego zastosowania. Wykonanie z przyjemnej w pielęgnacji stali nierdzewnej AEB-L oraz ekskluzywnego rodzaju drewna stabilizowanego, tj. dębu bagiennego certyfikowanego na 6000 lat, nadaje całości wyjątkowego charakteru. Dołączany do zestawu drewniany stojak magnetyczny pomaga w łatwym i higienicznym użytkowaniu.

   Prezentowany zestaw dostępny jest na indywidualne zamówienie klienta. Istnieje możliwość zastąpienia drewnianego stojaka skórzanym etui (rollbag) do przenoszenia zestawu. W razie chęci zamówienia zestawu prosimy o kontakt.

   Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Yellow G10 | Elmax

   1 849,00  brutto, ( 1 503,25  netto )
   Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Yellow G10 | Elmax to projekt "odskocznia", odpowiedź na specjalne życzenie przyjaciół MK, fanów pizzy i entuzjastów jego pracy. Design spójny z pozostałymi pracami MK Knives & Tools. Jak zawsze detaliczne i czyste wykonanie oraz topowe materiały. W kształtach zauważalna dynamika i nowoczesność, oraz pełna utylitarność bez zbędnych "przerysowań" i dodatków. Tactical w nazwie podkreśla, że jest to produkt dla ludzi mobilnych i energicznych, oprócz pizzy posiadających bardziej ukierunkowane zainteresowania. Niemniej jednak nóż do pizzy polecamy każdemu fanowi tego kultowego włoskiego dania. Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Yellow G10 | Elmax posiada ostrze z topowej stali Elmax z innowacyjnym szlifem wklęsłym (subtelne rowki na ostrzu) oraz rękojeść ze stali nierdzewnej z okładkami z oliwkowego kompozytu G10.

   Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Orange G10 | Elmax

   1 849,00  brutto, ( 1 503,25  netto )
   Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Orange G10 | Elmax to projekt "odskocznia", odpowiedź na specjalne życzenie przyjaciół MK, fanów pizzy i entuzjastów jego pracy. Design spójny z pozostałymi pracami MK Knives & Tools. Jak zawsze detaliczne i czyste wykonanie oraz topowe materiały. W kształtach zauważalna dynamika i nowoczesność, oraz pełna utylitarność bez zbędnych "przerysowań" i dodatków. Tactical w nazwie podkreśla, że jest to produkt dla ludzi mobilnych i energicznych, oprócz pizzy posiadających bardziej ukierunkowane zainteresowania. Niemniej jednak nóż do pizzy polecamy każdemu fanowi tego kultowego włoskiego dania. Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Orange G10 | Elmax posiada ostrze z topowej stali Elmax z innowacyjnym szlifem wklęsłym (subtelne rowki na ostrzu) oraz rękojeść ze stali nierdzewnej z okładkami z pomarańczowego kompozytu G10.

   Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Olive G10 | Elmax

   1 849,00  brutto, ( 1 503,25  netto )
   Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Olive G10 | Elmax to projekt "odskocznia", odpowiedź na specjalne życzenie przyjaciół MK, fanów pizzy i entuzjastów jego pracy. Design spójny z pozostałymi pracami MK Knives & Tools. Jak zawsze detaliczne i czyste wykonanie oraz topowe materiały. W kształtach zauważalna dynamika i nowoczesność, oraz pełna utylitarność bez zbędnych "przerysowań" i dodatków. Tactical w nazwie podkreśla, że jest to produkt dla ludzi mobilnych i energicznych, oprócz pizzy posiadających bardziej ukierunkowane zainteresowania. Niemniej jednak nóż do pizzy polecamy każdemu fanowi tego kultowego włoskiego dania. Nóż do pizzy MK Knives & Tools Tactical Pizza Cutter Olive G10 | Elmax posiada ostrze z topowej stali Elmax z innowacyjnym podwójnym szlifem wklęsłym (subtelne rowki na ostrzu) oraz rękojeść ze stali nierdzewnej z okładkami z oliwkowego kompozytu G10.

   Nóż TRC Knives Equlibrium

   Equilibrium to model TRC Knives charakteryzowany jako idealne narzędzie dla szefów kuchni. Jest to również projekt dla miłośników gotowania, oddających się swojej pasji z profesjonalnym zaangażowaniem, nie akceptujących półśrodków, lecz do doskonalenia się używających profesjonalnych narzędzi. Kto wie..., może pasja stanie się kiedyś ich sposobem na życie? Jest to również nóż dla osób, dla których nie tylko efekt końcowy w postaci gotowego wspaniałego dania jest ważny, ale już sam proces siekania, cięcia, krojenia jest swego rodzaju przystawką i znaczącym elementem rytuału posiłku. Doskonała europejska stal premium M390, okładziny rękojeści z wytrzymałego kompozytu G10, stylowa skórzana pochwa, nowoczesny design rękojeści elegancko kontrastujący z czerpiącym z tradycji kuchennictwa kształtem ostrza, to elementy nadające całości wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Equilibrium - bądź ostry w kuchni!