Pruciak Protector! Autorskie rozwiązanie Pawła Pruciaka (Pruciak Custom Knives). Rodzina wosków w sztyfcie, zaprojektowana do pielęgnacji i konserwacji noży i ich poszczególnych elementów składowych: ostrzy, skórzanych pochew, rękojeści z drewna, drewna stabilizowanego, drewna egzotycznego, laminatów itd.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Dostępność
  Cena

   Wosk do noży Pruciak Protector Standard (Original) w sztyfcie

    4,40 brutto, (  3,58 netto )
   Wosk do noży Pruciak Protector Standard (Original) w sztyfcie opracowany przez Pawła Pruciaka. Autorska receptura do pielęgnacji i zabezpieczenia noża podana w formie wygodnego, kieszonkowego aplikatora o wielkości szminki do ust. Uniwersalny w zastosowaniu, do kompleksowej ochrony wszystkich elementów składowych noża: stalowego ostrza, rękojeści (z drewna, z micarty itd.), pokrowca na nóż (skórzana pochwa). Nadaje połysku, chroni przed wodą. Zrobiony z całkowicie naturalnych składników jest bezpieczny w kontakcie z żywnością. Minimalistyczny, nie zajmujący dużo miejsca. Świetne rozwiązanie pomagające zadbać o swój ekwipunek w trakcie wypadu do lasu, wyjazdu, wycieczki, kempingu itd.

   Wosk do noży Pruciak Protector Leather w sztyfcie do pielęgnacji elementów skórzanych

    6,60 brutto, (  5,37 netto )
   Wosk do noży Pruciak Protector Leather w sztyfcie do pielęgnacji elementów skórzanych opracowany przez Pawła Pruciaka. Autorska receptura do pielęgnacji i zabezpieczenia skór pochw, sakw i inych elementów podana w formie wygodnego, kieszonkowego aplikatora o wielkości szminki do ust. Przeznaczona do pielęgnacji skór i ich konserwacji. Rekomendowany szczególnie do zabezpieczenia bardziej zaniedbanych skór oraz tych, które nie będą używane dłuższy czas. Do szybkiej i codziennej pielęgnacji skór wystarczy Protector Standard (Original) czarny. Minimalistyczny, nie zajmujący dużo miejsca. Świetne rozwiązanie pomagające zadbać o swój ekwipunek w trakcie wypadu do lasu, wyjazdu, wycieczki, kempingu itd. Wosk do noży Protector Leather w sztyfcie dla łatwej identyfikacji został opatrzony etykietą w brązowym kolorze.

   Olejek do noży Pruciak Protector Glide

    6,60 brutto, (  5,37 netto )
   Olejek do noży Pruciak Protector Glide opracowany przez Pawła Pruciaka. W 100% naturalna mieszanka olejów do smarowania śrub (w tym pivotów) i innych elementów pracujących w nożach składanych. Odpowiednio lepki, nie wysychający i trzymający się smarowanej powierzchni. Wytrzymałość temperaturowa olejku, aż do 200° C, pozwala na stosowanie w miejscach gdzie występuje zwiększone zjawisko tarcia materiału o materiał (m.in. miejsca łożyskowania). Oprócz smarowania konserwuje i zabezpiecza przed korozją. Olejek dedykowany do noży składanych, multitooli, zapięć zegarków, gwintów, elementów broni palnej itd. Olejek do noży Pruciak Protector Glide dostarczany jest w poręcznej buteleczce o pojemności 10 mm z zakraplaczem służącym do łatwej aplikacji na wybranych elementach.

   Wosk do noży Pruciak Protector Exotic w sztyfcie do pielęgnacji rękojeści noży

    6,60 brutto, (  5,37 netto )
   Wosk do noży Pruciak Protector Exotic w sztyfcie do pielęgnacji rękojeści noży opracowany przez Pawła Pruciaka. Autorska receptura do pielęgnacji i zabezpieczenia materiałów rękojeści noży (drewno, drewno egzotyczne, drewno stabilizowane, laminaty) podana w formie wygodnego, kieszonkowego aplikatora o wielkości szminki do ust. Rekomendowany szczególnie do pielęgnacji drewna egzotycznego. Do szybkiej i codziennej pielęgnacji wystarczy Protector Standard (Original) czarny. Minimalistyczny, nie zajmujący dużo miejsca. Świetne rozwiązanie pomagające zadbać o swój ekwipunek w trakcie wypadu do lasu, wyjazdu, wycieczki, kempingu itd. Wosk do noży Protector Exotic w sztyfcie dla łatwej identyfikacji został opatrzony etykietą w zielonym kolorze.

   Wosk do stali Pruciak Protector Razor w sztyfcie

    6,60 brutto, (  5,37 netto )
   Wosk do stali Pruciak Protector Razor w sztyfcie opracowany został przez Pawła Pruciaka głównie do ochrony stali brzytew do golenia, ale świetnie sprawdzi się również do głowni folderów i scyzoryków. Autorska receptura do pielęgnacji i zabezpieczenia stali podana w formie wygodnego, kieszonkowego aplikatora o wielkości szminki do ust. Niejednokrotnie świetne brzytwy jest wykonane są ze stali „narzędziowej”, która potrafi rdzewieć. Nikt tego nie lubi. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, powstał "Protector Razor". Ten wosk w sztyfcie zabezpiecza brzytwy przed wilgocią, a co za tym idzie zapobiega przed powstawaniem rdzy. Razor świetnie też zaimpregnuje drewniane okładziny lub nada blask innym materiałom. "Razor", opatrzony etykietą w kolorze niebieskim jest wersją "Protectora Oryginal" i tak samo doskonale nadaje się do drewna, skóry, stali oraz innych materiałów. Wosk wzbogacony został o olejki eteryczne, które mają właściwości odkażające. Oprócz zastosowania w zakresie ochrony naszych brzytew, świetnie się sprawdzi choćby do skórzanego paska, nadając im dodatkowo niespotykany zapach. Zakres zastosowań ogranicza jedynie Wasza wyobraźnia.

   Wosk do noży Pruciak Protector Atena w sztyfcie uniwersalny z dodatkiem zapachowym

    5,50 brutto, (  4,47 netto )
   Wosk do noży Pruciak Protector Atena w sztyfcie uniwersalny z dodatkiem zapachowym opracowany przez Pawła Pruciaka. Autorska receptura do pielęgnacji i zabezpieczenia noża podana w formie wygodnego, kieszonkowego aplikatora o wielkości szminki do ust. Uniwersalny w zastosowaniu, do kompleksowej ochrony wszystkich elementów składowych noża: stalowego ostrza, rękojeści (z drewna, z micarty itd.), pokrowca na nóż (skórzana pochwa). Nadaje połysku, chroni przed wodą. Zrobiony z całkowicie naturalnych składników jest bezpieczny w kontakcie z żywnością. Minimalistyczny, nie zajmujący dużo miejsca. Świetne rozwiązanie pomagające zadbać o swój ekwipunek w trakcie wypadu do lasu, wyjazdu, wycieczki, kempingu itd. Atena dla łatwej identyfikacji ma etykietę w kolorze różowym i zawiera dodatek zapachowy. W trakcie użycia wyczuwalne są wydzielające się z wosku nuty zapachowe dzikiej róży, słodycz pomarańczy, aromat mięty pieprzowej.

   Skórzane etui na Pruciak Protectory i inne elementy

    44,00 brutto, (  35,77 netto )
   Skórzane etui na Pruciak Protectory i inne elementy opracowany przez Pawła Pruciaka. Skórzane etui pomieści 4 sztyfty z rodziny wosków do pielęgnacji i konserwacji ostrzy noży, rękojeści, elementów skórzanych itd. Etui może służyć na inne drobne elementy o wielkości sztyftu 66 mm (wysokość) x 16 mm (średnica). Etui nie zawiera sztyftów. Sztyfty są do kupienia oddzielnie.  

   Olejek do noży Pruciak Protector Glide O.T.U. Aplikator Jednorazowy

    1,43 brutto, (  1,16 netto )
   Olejek do noży Pruciak Protector Glide O.T.U. Aplikator Jednorazowy opracowany przez Pawła Pruciaka. W 100% naturalna mieszanka olejów do smarowania śrub (w tym pivotów) i innych elementów pracujących w nożach składanych. Odpowiednio lepki, nie wysychający i trzymający się smarowanej powierzchni. Wytrzymałość temperaturowa olejku, aż do 200° C, pozwala na stosowanie w miejscach gdzie występuje zwiększone zjawisko tarcia materiału o materiał (m.in. miejsca łożyskowania). Oprócz smarowania konserwuje i zabezpiecza przed korozją. Olejek dedykowany do noży składanych, multitooli, zapięć zegarków, gwintów, elementów broni palnej itd. Olejek do noży Pruciak Protector Glide O.T.U. Aplikator Jednorazowy dostarczany jest w pipecie jednorazowego użytku. Wystarczy odciąć plastikową zatyczkę i aplikator jest gotowy do użycia.

   Wosk do noży Pruciak Protector Blade w sztyfcie do pielęgnacji ostrza

    6,60 brutto, (  5,37 netto )
   Wosk do noży Pruciak Protector Blade w sztyfcie do pielęgnacji ostrza opracowany przez Pawła Pruciaka. Autorska receptura do pielęgnacji i zabezpieczenia ostrza podana w formie wygodnego, kieszonkowego aplikatora o wielkości szminki do ust. Przeznaczony do pielęgnacji ostrza i jego konserwacji. Rekomendowany szczególnie do zabezpieczenia ostrza noża, maczety i innych ostrzy w przypadku, kiedy planowane jest dłuższe ich nieużywanie. Do szybkiego zabezpieczenia ostrza i całego noża wystarczy Protector Standard (Original) czarny. Minimalistyczny, nie zajmujący dużo miejsca. Świetne rozwiązanie pomagające zadbać o swój ekwipunek w trakcie wypadu do lasu, wyjazdu, wycieczki, kempingu itd. Wosk do noży Protector Blade w sztyfcie dla łatwej identyfikacji został opatrzony etykietą w kolorze szarym.