TRC Knives to litewska marka ufundowana przez knifemakera Andriusa Tricius’a w 2010 roku. Manufaktura ulokowana w miejscowości Ukmerge to miejsce pracy niewielkiego, ale doświadczonego zespołu TRC. Poszczególne prace w wielu przypadkach są wykonywane ręcznie przez wykwalifikowanych pracowników, kolejne etapy z udziałem maszyn odbywają się pod czujnym okiem specjalistów. Wszystko po to, aby utrzymać najwyższe standardy ręcznej, precyzyjnej produkcji rzemieślniczej. Z założenia produkcja jest limitowana, a jakość wykonania jest najwyższym priorytetem marki i jej założyciela. W ofercie TRC Knives znajdziemy noże do survival’u, bushcraft’u, generalnego outdoor’u, użytku codziennego (EDC) oraz taktycznego z najlepszych, dostępnych na rynku materiałów. Noże TRC prezentują świetne walory użytkowe, a bardziej lub mniej limitowane wykonania są pożądane w świecie kolekcjonerów. Marka TRC Knives to dowód na to, że przedsięwzięcie rozpoczęte z pasją może z sukcesem funkcjonować na światowym rynku.

Wyświetlanie 1–12 z 82 wyników

Dostępność
Cena

  Nóż TRC Knives Speed Demon

  1 049,00  brutto, ( 852,85  netto )
  Nóż TRC Knives Speed Demon należy do serii “Tales of Man” inspirowanej znanymi postaciami minionych lat. Impulsem do powstania Speed Demon’a stała się postać kultowego amerykańskiego kierowcy wyścigowego Franka Lockharta, znanego z przekraczania granic szybkości w latach 20 XX wieku. W zamierzeniu twórcy Speed Demon ma być narzędziem doskonałym, poręcznym, kompaktowym, skutecznym i wszechstronnym. Pomimo średniego rozmiaru, zrobiony ze stali premium Elmax nadaje się do “pełnowymiarowych” zadań, idealnie sprawdzi się jako nóż codziennego użytku EDC (Every Day Carry). Speed Demon ze swoją budową szkieletową to nóż o nowoczesnym i stylowym projekcie. Wygląda ostro i tak też tnie… Aktualna edycja, dostępna po raz pierwszy od 2019 jest numerowana w układzie 1-300.

  Nóż TRC Knives South Pole | Zestaw z 2 Pochwami Kydex: Czarną i Coyote

  1 539,00  brutto, ( 1 251,22  netto )
  Nóż TRC Knives South Pole | Zestaw z 2 Pochwami Kydex: Czarną i Coyote. Set specjalny zawierający bestsellerowy nóż South Pole litewskiego producenta, podstawową wersję pochwy Kydex w kolorze czarnym oraz dodatkową pochwę Kydex w kolorze Coyote. Dwie kabury dają możliwość personalizacji i dobrania koloru kabury do aktualnie używanego sprzętu. Obydwa kolory kabur doskonale komponują się z faktycznie popielatym odcieniem micarty znajdującym się na rękojeści noża.

  Nóż TRC Knives South Pole Vanadis 4 Extra Green

  1 799,00  brutto, ( 1 462,60  netto )
  Nóż TRC Knives South Pole Vanadis 4 Extra Green to wyjątkowa limitowana edycja tego modelu powstała w manufakturze litewskiego producenta. Wykonanie charakteryzuje ponadprzeciętnej wytrzymałości stal, odporna na duże przeciążenia, powleczona najlepszej jakości powłoką występującą na rynku DLC (powłoka węglowa o twardości ok. 90 HRC, w skali zamykającej się na liczbie 100 odpowiadającej twardości diamentu) oraz zielona rękojeść.

  Nóż TRC Knives K-1s oraz Speed Demon Jungle Wear Set #144 | Zestaw Noży TRC

  3 899,00  brutto, ( 3 169,92  netto )
  Nóż TRC Knives K-1s oraz Speed Demon Jungle Wear Set #144 | Zestaw Noży TRC to wynik przypadkowego splotu zdarzeń i znalezienia się w naszym sklepie limitowanych noży litewskiego producenta ogłaszanych w różnym czasie na przestrzenie roku 2023! Przypadkowa lustracja pozycji magazynowych ujawniła, że dwa unikalne noże z ekskluzywnym włóknem węglowym FatCarbon Jungle Wear o tym samym numerze seryjnym 144 znalazły się w naszym posiadaniu! Postanowiliśmy dać możliwość jednemu z Was wykorzystania okazji nabycia tego niesamowitego pojedynczego setu!

  Nóż TRC Knives K-1s Apocalyptic GCM

  1 549,00  brutto, ( 1 259,35  netto )
  Nóż TRC Knives K-1s Apocalyptic GCM to limitowana wersja zaplanowana na rok 2023. Wykonanie charakteryzuje wyjątkowe apokaliptyczne wykończenie ostrza ze stali Elmax, inne i niepowtarzalne dla każdej sztuki. Stając się właścicielem tego noża, z jednej strony: otrzymamy konkretną wartość w postaci docenionego w wielu krajach sprawdzonego projektu, z drugiej: będziemy posiadaczami egzemplarza jedynego w swoim rodzaju.

  Nóż Williams Blade Design SZM003 Shobu Zukuri Mini Kaiken 3.5″ | V4E NCM

  1 999,00  brutto, ( 1 625,20  netto )
  Nóż Williams Blade Design SZM003 Shobu Zukuri Mini Kaiken 3.5" to projekt Jamesa i Christophera Williamsa. Seria SZM ma klasyczny szlif Shobu Zukuri zapewniający doskonałą wytrzymałość boczną i świetne właściwości tnące. Będący członkiem rodziny noży do EDC z ostrzem stałym SZM 003 jest zoptymalizowany pod kątem kompaktowego i wygodnego noszenia. Wyposażony został w ostrze ze stali Vanadis 4 Extra, jednej z najtwardszych stali narzędziowych dostępnych na rynku oraz rękojeść z naturalnej micarty mocowanej mosiężnymi pinami. Produkowany w kooperacji z TRC Knives ze względu na ich reputację: niewątpliwy kunszt rękodzielniczy i dbałość o szczegóły. SZM 003 to nóż przeznaczony do intensywnego użytku, ale z dopracowaniem sztuki kolekcjonerskiej. Wykonanych zostało jedynie 130 egzemplarzy, z których każdy posiada swój indywidualny numer.

  Nóż TRC Knives Speed Demon Custom Jungle Wear

  1 949,00  brutto, ( 1 584,55  netto )
  Nóż TRC Knives Speed Demon Custom Jungle Wear to limitowana wersja noża Speed Demon należącego do serii “Tales of Man” inspirowanej znanymi postaciami minionych lat, mocno wyróżniającymi się z różnych względów na tle epok, w których żyli. Impulsem do powstania Speed Demon’a stała się postać kultowego amerykańskiego kierowcy wyścigowego Franka Lockharta.