BPS Knives. Marka ufundowana w Ukrainie w 2017 roku przez braci Bondarenko. W ofercie noże do każdego rodzaju zastosowań na łonie natury itd. Bogata oferta produktowa w przystępnym przedziale cenowym. Produkcja noży, pochew i akcesoriów całkowicie realizowana w Ukrainie. Stale węglowe, stale nierdzewne, skóry naturalne, skórzane akcesoria do długotrwałego użytkowania i codziennych przygód.

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

Dostępność
  Cena

   Nóż BPS Knives Kiridashi

   $25,20 brutto, ( $20,49 netto )
   Nóż BPS Knives Kiridashi jest bardzo precyzyjnym narzędziem przeznaczonym do prac codziennych (EDC). Może być używany w ogrodzie, do prac z drewnem czy skórą, papierem lub żywnością. Bardzo dobrze sprawdza się jako neck knife lub ostrze zapasowe podczas wyprawy outdoorowej. Nóż BPS Knives Kiridashi posiada roboczy profil ostrza przypominający kształtem skalpel ze stali węglowej 1066 oraz szlif skandynawski. Rękojeść bez okładzin, posiada otwory dla personalizacji noża oplotami z paracordu lub rzemienia. W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z czarnej skóry na długiej lince.  

   Nóż BPS Knives MK1 Small EDC

   $47,76 brutto, ( $38,83 netto )
   Nóż BPS Knives MK1 Small EDC został stworzony jako narzędzie dnia codziennego. Jest kompaktowy, lekki a jednocześnie klasyczny w swojej formie. Dzięki odpinanej pochwie, łatwo można odpiąć go od paska spodni. Nóż BPS Knives MK1 Small EDC posiada roboczy profil ostrza typu drop point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.

   Nóż BPS Knives Techno Bee

   $30,00 brutto, ( $24,39 netto )
   Nóż BPS Knives Techno Bee jest bardzo precyzyjnym i kompaktowym narzędziem przeznaczonym do prac codziennych (EDC). Może być używany w ogrodzie, do prac z drewnem czy skórą, papierem lub żywnością. Bardzo dobrze sprawdza się jako neck knife lub ostrze zapasowe podczas wyprawy outdoorowej. Nóż BPS Knives Techno Bee posiada roboczy profil ostrza drop point ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV oraz szlif skandynawski a całość wykończona jest satyną. Rękojeść bez okładzin, zdobiona jest wzorami w kształcie plastra miodu. Na jej zakończeniu przewidziano otwór na linkę, paracord lub zawieszkę. W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry na długiej lince.  

   Nóż BPS Knives Tiger Limitowany 365 szt.

   $50,16 brutto, ( $40,78 netto )
   Nóż BPS Knives Tiger Limitowany 365 szt. to nóż przeznaczony do użytku codziennego (EDC), na biwaki, wycieczki górskie i szeroko pojęty outdoor. Jest to limitowana do 365 szt. seria, a każdy z noży posiada numer grawerowany na głowni. Nóż BPS Knives Tiger Limitowany 365 szt. posiada profil ostrza typu sheepsfoot ze szlifem płaskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna wenge i zakończona otworem na palec w stylu karambit ułatwiającym wyjmowanie i chwyt noża. W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż myśliwski BPS Knives HK1 Compact Hunting Stal Nierdzewna

   $47,76 brutto, ( $38,83 netto )
   Nóż myśliwski BPS Knives HK1 Compact Hunting Stal Nierdzewna to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft, polowania i szeroko pojęty outdoor. Noże BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż myśliwski BPS Knives HK1 Compact Hunting Stal Nierdzewna posiada roboczy profil ostrza typu drop point ze szlifem w pełni skandynawski. Ostrze ze stali nierdzewnej 5CR14MoV ma polerowane wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż myśliwski BPS Knives HK1 Compact Hunting Stal Węglowa

   $42,00 brutto, ( $34,15 netto )
   Nóż myśliwski BPS Knives HK1 Compact Hunting Stal Węglowa to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft, polowania i szeroko pojęty outdoor. Noże BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż myśliwski BPS Knives HK1 Compact Hunting Stal Węglowa posiada roboczy profil ostrza typu drop point ze szlifem w pełni skandynawskim. Ostrze ze stali węglowej 1066 ma polerowane wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż myśliwski BPS Knives HK6 Hunting

   $52,56 brutto, ( $42,73 netto )
   Nóż myśliwski BPS Knives HK6 Hunting to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, polowania, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Noże turystyczne BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż myśliwski BPS Knives HK6 Hunting posiada roboczy profil ostrza typu clip point z niskiem szlifem płaskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna dębowego (dnieper oak) i zakończona zbijakiem/młotkiem. W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż surwiwalowy BPS Knives Raven Survival

   $66,00 brutto, ( $53,66 netto )
   Nóż survivalowy BPS Knives Raven Survival to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft, survival i szeroko pojęty outdoor. Noże BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż survivalowy BPS Knives Raven Survival posiada roboczy profil ostrza typu clip point ze szlifem płaskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z tworzywa ABS i zakończona zbijakiem/młotkiem z otworem na linkę. W komplecie z nożem znajduje się kabura z kydexu.  

   Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Camping z krzesiwem

   $52,56 brutto, ( $42,73 netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Camping z krzesiwem to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Camping z krzesiwem posiada roboczy profil ostrza typu clip point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali węglowej 1066 ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry oraz krzesiwo.  

   Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Nighthawk Camping z krzesiwem

   $66,96 brutto, ( $54,44 netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Nighthawk Camping z krzesiwem to nowa wersja modelu Adventurer. Jest to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Nighthawk Camping z krzesiwem posiada roboczy profil ostrza typu clip point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14moV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna dębowego (bog oak wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z czranej skóry oraz krzesiwo.  

   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Nierdzewna

   $54,96 brutto, ( $44,68 netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Nierdzewna to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Nierdzewna posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Węglowa

   $47,76 brutto, ( $38,83 netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Węglowa to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Węglowa posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali węglowej 1066 ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  
   Czytaj dalej