BPS Knives. Marka ufundowana w Ukrainie w 2017 roku przez braci Bondarenko. W ofercie noże do każdego rodzaju zastosowań na łonie natury itd. Bogata oferta produktowa w przystępnym przedziale cenowym. Produkcja noży, pochew i akcesoriów całkowicie realizowana w Ukrainie. Stale węglowe, stale nierdzewne, skóry naturalne, skórzane akcesoria do długotrwałego użytkowania i codziennych przygód.

Wyświetlanie 1–12 z 56 wyników

Dostępność
  Cena

   Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Camping z krzesiwem

   219,00  brutto, ( 178,05  netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Camping z krzesiwem to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Camping z krzesiwem posiada roboczy profil ostrza typu clip point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali węglowej 1066 ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry oraz krzesiwo.  

   Nóż turystyczny BPS Knives BS2FT Camping

   179,00  brutto, ( 145,53  netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives BS2FT Camping to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Noże turystyczne BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż turystyczny BPS Knives BS2FT Camping posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali węglowej 1066 ma polerowane wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż turystyczny BPS Knives BS3 Camping

   169,00  brutto, ( 137,40  netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives BS3 Camping to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Noże turystyczne BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż turystyczny BPS Knives BS3 Camping posiada roboczy profil ostrza typu drop point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali węglowej 1066 ma polerowane wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SHCOMP Brązowa uniwersalna

   69,00  brutto, ( 56,10  netto )
   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SHCOMP Brązowa uniwersalna to wygodne i pewne przenoszenie noża z głownią stałą. SHCOMP wykonana z grubej skóry naturalnej zdobionej jasnymi przeszyciami i tłoczonym logo producenta, posiada wysoki profil, chowający część rękojeści i zwężający się w miejscu trzymania głowni. Noszona jest w pozycji pionowej. Pasuje do modelu producenta BS3 ale także do produktów innych marek o podobnych wymiarach (np Mora Companion).

   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Nierdzewna

   217,00  brutto, ( 176,42  netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Nierdzewna to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Nierdzewna posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH06 Brązowa uniwersalna

   69,00  brutto, ( 56,10  netto )
   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH06 Brązowa uniwersalna to wygodne i pewne przenoszenie noża z głownią stałą. SH06 wykonana z grubej skóry naturalnej zdobionej jasnymi przeszyciami, posiada wysoki profil, chowający część rękojeści dla pewnego i bezpiecznego przenoszenia noża. Noszona jest w pozycji pionowej i wyposażona w szlufkę typu dangler. Pasuje do modelu producenta BK06 ale także do produktów innych marek o podobnych wymiarach (np Mora).

   Nóż myśliwski BPS Knives HK1 Compact Hunting Stal Węglowa z krzesiwem

   189,00  brutto, ( 153,66  netto )
   Nóż myśliwski BPS Knives HK1 Compact Hunting Stal Węglowa z krzesiwem to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft, polowania i szeroko pojęty outdoor. Noże BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż myśliwski BPS Knives HK1 Compact Hunting Stal Węglowa z krzesiwem posiada roboczy profil ostrza typu drop point ze szlifem w pełni skandynawskim. Ostrze ze stali węglowej 1066 ma polerowane wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry z krzesiwem.  

   Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Nighthawk Camping z krzesiwem

   265,00  brutto, ( 215,45  netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Nighthawk Camping z krzesiwem to nowa wersja modelu Adventurer. Jest to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Nighthawk Camping z krzesiwem posiada roboczy profil ostrza typu clip point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14moV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna dębowego (bog oak wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z czranej skóry oraz krzesiwo.