Andrew Demko od ponad 25 lat tworzy innowacyjne mechanizmy blokujące do noży składanych, wykonuje noże custom oraz serie produkcyjne swoich projektów. W ofercie Demko Knives znajdują się noże do survivalu, aktywności outdoorowych, codziennego użytku itd. cechujące się nieprzeciętną wytrzymałością i pomysłowością rozwiązań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Show sidebar
Zamknij

Nóż składany Demko Knives AD20.5 Clip Point AUS10A Shark Lock Gray Grivory Szary

879,00  brutto, ( 714,63  netto )
Nóż składany Demko Knives AD20.5 Clip Point AUS10A Gray Grivory Szary to projekt znanego amerykańskiego knifemakera Andrew Demko. Andrew Demko to twórca ceniony za projekty innowacyjnych blokad w nożach składanych oraz producent noży custom. Jego produkty cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz pomysłowością wykonania. Od 2021 w ofercie Demko Knives dostępne są produkcyjne wersje jego noży z serii AD20.5 wyposażone w najnowszy, niezwykle wytrzymały, opatentowany przez niego rodzaj blokady Shark Lock™. Prezentowany nóż składany Demko Knives AD20.5 Clip Point AUS10A Gray Grivory Szary posiada ostrze o roboczym profilu clip point z japońskiej nierdzewnej stali AUS10A wykończonej w stylu stonewash, rękojeść z szarego tworzywa grivory oraz blokadę Shark Lock™.

Nóż składany Demko Knives AD20.5 Shark Foot AUS10A Shark Lock Gray Grivory Szary

879,00  brutto, ( 714,63  netto )
Nóż składany Demko Knives AD20.5 Shark Foot AUS10A Gray Grivory Szary to projekt znanego amerykańskiego knifemakera Andrew Demko. Andrew Demko to twórca ceniony za projekty innowacyjnych blokad w nożach składanych oraz producent noży custom. Jego produkty cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz pomysłowością wykonania. Od 2021 w ofercie Demko Knives dostępne są produkcyjne wersje jego noży z serii AD20.5 wyposażone w najnowszy, niezwykle wytrzymały, opatentowany przez niego rodzaj blokady Shark Lock™. Prezentowany nóż składany Demko Knives AD20.5 Shark Foot AUS10A Gray Grivory Szary posiada ostrze o roboczym profilu shark foot (sheepsfoot) z japońskiej nierdzewnej stali AUS10A wykończonej w stylu stonewash, rękojeść z szarego tworzywa grivory oraz blokadę Shark Lock™.
Czytaj dalej