Portfele. Użyteczne i wygodne portfele na Twoje banknoty, monety, karty płatnicze, drobne akcesoria. Portfele codzienne, outdoorowe, czyli tak naprawdę na każdą okazję.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Dostępność

Portfel WISPORT Lizard Cordura RAL-7013

69,00  brutto, ( 56,10  netto )
Portfel WISPORT Lizard Cordura RAL-7013 to wygodny, mocny i pojemny portfel w szarym kolorze z zieloną lamówką, wyprodukowany w Polsce. Lizard wykonany został z Cordury dostępnej w kilku wariantach kolorystycznych. Portfel zamykany jest na rzep a zewnętrzna kieszeń posiada zamek błyskawiczny i przeznaczona została  na monety i różne drobiazgi, które łatwo zgubić. Wewnątrz znajdują się trzy przegrody na karty kredytowe, dwie przegrody na banknoty oraz przegródka z folii. Lizard bez problemu pomieści także dowód rejestracyjny pojazdu.

Portfel WISPORT Lizard Cordura OLIVE GREEN

69,00  brutto, ( 56,10  netto )
Portfel WISPORT Lizard Cordura OLIVE GREEN to wygodny, mocny i pojemny portfel w zielonym, oliwkowym kolorze z lamówką w innym odcieniu zieleni, wyprodukowany w Polsce. Lizard wykonany został z Cordury dostępnej w kilku wariantach kolorystycznych. Portfel zamykany jest na rzep a zewnętrzna kieszeń posiada zamek błyskawiczny i przeznaczona została  na monety i różne drobiazgi, które łatwo zgubić. Wewnątrz znajdują się trzy przegrody na karty kredytowe, dwie przegrody na banknoty oraz przegródka z folii. Lizard bez problemu pomieści także dowód rejestracyjny pojazdu.

Portfel WISPORT Lizard Cordura GRAPHITE

69,00  brutto, ( 56,10  netto )
Portfel WISPORT Lizard Cordura GRAPHITE to wygodny, mocny i pojemny portfel w kolorze grafitowym wyprodukowany w Polsce. Lizard wykonany został z Cordury dostępnej w kilku wariantach kolorystycznych. Portfel zamykany jest na rzep a zewnętrzna kieszeń posiada zamek błyskawiczny i przeznaczona została  na monety i różne drobiazgi, które łatwo zgubić. Wewnątrz znajdują się trzy przegrody na karty kredytowe, dwie przegrody na banknoty oraz przegródka z folii. Lizard bez problemu pomieści także dowód rejestracyjny pojazdu.

Portfel WISPORT Lizard Cordura PENCOTT SNOWDRIFT

69,00  brutto, ( 56,10  netto )
Portfel WISPORT Lizard Cordura PENCOTT SNOWDRIFT to wygodny, mocny i pojemny portfel w biało-brązowym kolorze, wyprodukowany w Polsce. Lizard wykonany został z Cordury dostępnej w kilku wariantach kolorystycznych. Portfel zamykany jest na rzep a zewnętrzna kieszeń posiada zamek błyskawiczny i przeznaczona została  na monety i różne drobiazgi, które łatwo zgubić. Wewnątrz znajdują się trzy przegrody na karty kredytowe, dwie przegrody na banknoty oraz przegródka z folii. Lizard bez problemu pomieści także dowód rejestracyjny pojazdu.

Portfel WISPORT Lizard Cordura MULTICAM BLACK

69,00  brutto, ( 56,10  netto )
Portfel WISPORT Lizard Cordura MULTICAM BLACK to wygodny, mocny i pojemny portfel w szarym kolorze z zieloną lamówką, wyprodukowany w Polsce. Lizard wykonany został z Cordury dostępnej w kilku wariantach kolorystycznych. Portfel zamykany jest na rzep a zewnętrzna kieszeń posiada zamek błyskawiczny i przeznaczona została  na monety i różne drobiazgi, które łatwo zgubić. Wewnątrz znajdują się trzy przegrody na karty kredytowe, dwie przegrody na banknoty oraz przegródka z folii. Lizard bez problemu pomieści także dowód rejestracyjny pojazdu.

Portfel WISPORT Lizard Cordura BLACK

69,00  brutto, ( 56,10  netto )
Portfel WISPORT Lizard Cordura BLACK to wygodny, mocny i pojemny portfel w czarnym kolorze, wyprodukowany w Polsce. Lizard wykonany został z Cordury dostępnej w kilku wariantach kolorystycznych. Portfel zamykany jest na rzep a zewnętrzna kieszeń posiada zamek błyskawiczny i przeznaczona została  na monety i różne drobiazgi, które łatwo zgubić. Wewnątrz znajdują się trzy przegrody na karty kredytowe, dwie przegrody na banknoty oraz przegródka z folii. Lizard bez problemu pomieści także dowód rejestracyjny pojazdu.

Portfel WISPORT Lizard Cordura MULTICAM TROPIC

69,00  brutto, ( 56,10  netto )
Portfel WISPORT Lizard Cordura MULTICAM TROPIC to wygodny, mocny i pojemny portfel w zielonym kolorze maskującym z brązową lamówką, wyprodukowany w Polsce. Lizard wykonany został z Cordury dostępnej w kilku wariantach kolorystycznych. Portfel zamykany jest na rzep a zewnętrzna kieszeń posiada zamek błyskawiczny i przeznaczona została  na monety i różne drobiazgi, które łatwo zgubić. Wewnątrz znajdują się trzy przegrody na karty kredytowe, dwie przegrody na banknoty oraz przegródka z folii. Lizard bez problemu pomieści także dowód rejestracyjny pojazdu.