Marka Kubey istniejąca od 2014 roku. W ofercie noże składane, noże z ostrzem stałym z różnorodnych materiałów. Ostrza ze stali D2, AUS-10, M390, N690, S35VN i innych. Przeznaczone na użytek codzienny (EDC) oraz do użytku outdoorowego.

Wyświetlanie 1–12 z 35 wyników

Dostępność
  Cena

   Nóż składany Kubey Doris KU324A D2 Black G10

   199,00  brutto, ( 199,00  netto )
   Nóż składany Kubey Doris KU324A D2 Black G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Doris zaprojektowany z otwieraniem poprzez front flipper (górna płetwa) z pewnością przypadnie do gustu osobom preferującym to rozwiązanie. Doris z bardzo ładną linią ostrza i dopasowanym do niej kształtem rękojeści to projekt bardzo elegancki a jednocześnie nieskomplikowany. Nóż składany Kubey Doris KU324A D2 Black G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (wykończenie: bead stonewashed). Nóż jest otwierany przy użyciu górnej płetwy (front flipper) lub otworu w głowni a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.

   Nóż składany Kubey Thalia KU331A D2 Black G10

   199,00  brutto, ( 199,00  netto )
   Nóż składany Kubey Thalia KU331A D2 Black G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Thalia zaprojektowany z otwieraniem poprzez front flipper (górna płetwa) z pewnością przypadnie do gustu osobom preferującym to rozwiązanie. Thalia to projekt z dynamiką widoczną w kształtach, z pewnością wyróżniający się, ale nie epatujący zbyt futurystycznym designem. Nóż składany Kubey Thalia KU331A D2 Black G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (wykończenie: bead stonewashed). Nóż jest otwierany przy użyciu górnej płetwy (front flipper) lub otworu w głowni a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.

   Nóż składany Kubey Thalia KU331C Dark Stonewashed D2 Denim Blue G10

   199,00  brutto, ( 199,00  netto )
   Nóż składany Kubey Thalia KU331C Dark Stonewashed D2 Denim Blue G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Thalia zaprojektowany z otwieraniem poprzez front flipper (górna płetwa) z pewnością przypadnie do gustu osobom preferującym to rozwiązanie. Thalia to projekt z dynamiką widoczną w kształtach, z pewnością wyróżniający się, ale nie epatujący zbyt futurystycznym designem. Nóż składany Kubey Thalia KU331C Dark Stonewashed D2 Denim Blue G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (czarne wykończenie: dark stonewashed). Nóż jest otwierany przy użyciu górnej płetwy (front flipper) lub otworu w głowni a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z ciemnoniebieskiego kompozytu G10 (denim blue).

   Nóż składany Kubey Doris KU324B Dark Stonewashed D2 Jade G10

   199,00  brutto, ( 199,00  netto )
   Nóż składany Kubey Doris KU324B Dark Stonewashed D2 Jade G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Doris zaprojektowany z otwieraniem poprzez front flipper (górna płetwa) z pewnością przypadnie do gustu osobom preferującym to rozwiązanie. Doris z bardzo ładną linią ostrza i dopasowanym do niej kształtem rękojeści to projekt bardzo elegancki a jednocześnie nieskomplikowany. Nóż składany Kubey Doris KU324B Dark Stonewashed D2 Jade G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (czarne wykończenie: dark stonewashed). Nóż jest otwierany przy użyciu górnej płetwy (front flipper) lub otworu w głowni a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z kompozytu G10 (Jade G10).

   Nóż składany Kubey Calyce KU901B D2 Blue G10

   189,00  brutto, ( 189,00  netto )
   Nóż składany Kubey Calyce KU901B D2 Blue G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901B D2 Blue G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany obustronnym kołkiem lub flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z niebieskiego kompozytu G10.

   Nóż składany Kubey Calyce KU901A D2 Black G10

   189,00  brutto, ( 189,00  netto )
   Nóż składany Kubey Calyce KU901A D2 Black G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901A D2 Black G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany obustronnym kołkiem lub flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.

   Nóż składany Kubey Momentum KU344A D2 Black G10

   189,00  brutto, ( 189,00  netto )
   Nóż składany Kubey Momentum KU344A D2 Black G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Momentum zaprojektowany z otwieraniem poprzez front flipper (górna płetwa) lub kołek z pewnością przypadnie do gustu osobom preferującym obydwa z rozwiązań. Momentum zaprojektował amerykański designer Managanas (Sherif Managanas z Managanas Steel). Momentum to projekt o nieskomplikowanej budowie rękojeści charakteryzującej się delikatną krzywizną przez całą jej długość. Linia grzbietu ostrza i górna linia rękojeści tworzą delikatny łuk nadając całości dynamicznego i przyjemnego wyglądu. Momentum to nóż, który z pewnością bardzo ładnie układa się w dłoni. Nóż składany Kubey Momentum KU344A D2 Black G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (wykończenie: bead blasted). Nóż jest otwierany przy użyciu górnej płetwy (front flipper) lub obustronnego kołka a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.

   Nóż składany Kubey Royal KU321A D2 Black G10

   199,00  brutto, ( 199,00  netto )
   Nóż składany Kubey Royal KU321A D2 Black G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Roayl zaprojektowany z otwieraniem poprzez front flipper (górna płetwa) z pewnością przypadnie do gustu osobom preferującym to rozwiązanie. Royal z bardzo ładną linią ostrza i dopasowanym do niej kształtem rękojeści to projekt bardzo elegancki a jednocześnie nieskomplikowany. Projekt noża Royal wykonany został przez CM Designs. Nóż składany Kubey Royal KU321A D2 Black G10 posiada wydajne ostrze typu clip point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (szkiełkowane wykończenie: bead blasted). Nóż jest otwierany przy użyciu górnej płetwy (front flipper) lub otworu w głowni a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.

   Nóż składany Kubey Carve KB237C

   229,00  brutto, ( 229,00  netto )
   Nóż składany Kubey Carve KB237C to zaprojektowany w stylu taktycznym nóż codziennego użytku. Carve, w luźnym tłumaczeniu: wystrugany, czy wyrzeźbiony z jednej strony nawiązuje to kanciastości widocznych na rękojeści i ostrzu, powstałych jakby od dłuta, a z drugiej do krojenia czy cięcia, do którego nóż jest oczywiście dedykowany. Sylwetkę noża można zdecydowanie zaliczyć do projektów typu urban. Nóż składany Kubey Carve KB237C posiada wydajne ostrze typu tanto ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 powleczonej czarną tytanową powłoką. Rękojeść noża wykonana została z kompozytu G10 (kolor Desert Tan). Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy (flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Kubey Tityus KU322E Dark Stonewashed D2 Jade G10

   229,00  brutto, ( 229,00  netto )
   Nóż składany Kubey Tityus KU322E Dark Stonewashed D2 Jade G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Tityus to narzędzie dużych gabarytów. Ponad 20 cm długości i 4 cm w najszerszym punkcie kiedy nóż jest złożony daje wyczuwalną dłonią solidność. Z tego powodu jest to nóż, który szczególnie docenią osoby o większych dłoniach. Nóż składany Kubey Tityus KU322E Dark Stonewashed D2 Jade G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (czarne wykończenie: dark stonewashed). Nóż jest otwierany przy użyciu flippera (płetwy) lub otworu w głowni a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z kompozytu G10 (Jade G10).
   Zobacz więcej

   Nóż składany Kubey Tityus KU322C Dark Stonewashed D2 Black G10

   227,99  brutto, ( 227,99  netto )
   Nóż składany Kubey Tityus KU322C Dark Stonewashed D2 Black G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Tityus to narzędzie dużych gabarytów. Ponad 20 cm długości i 4 cm w najszerszym punkcie kiedy nóż jest złożony daje wyczuwalną dłonią solidność. Z tego powodu jest to nóż, który szczególnie docenią osoby o większych dłoniach. Nóż składany Kubey Tityus KU322C Dark Stonewashed D2 Black G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (czarne wykończenie: dark stonewashed). Nóż jest otwierany przy użyciu flippera (płetwy) lub otworu w głowni a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.
   Zobacz więcej

   Nóż składany Kubey Tityus KU322B D2 Green G10

   229,00  brutto, ( 229,00  netto )
   Nóż składany Kubey Tityus KU322B D2 Green G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Tityus to narzędzie dużych gabarytów. Ponad 20 cm długości i 4 cm w najszerszym punkcie kiedy nóż jest złożony daje wyczuwalną dłonią solidność. Z tego powodu jest to nóż, który szczególnie docenią osoby o większych dłoniach. Nóż składany Kubey Tityus KU322B D2 Green G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (wykończenie: szkiełkowane / bead blasted). Nóż jest otwierany przy użyciu flippera (płetwy) lub otworu w głowni a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z zielonego kompozytu G10.
   Zobacz więcej