Marka Kubey istniejąca od 2014 roku. W ofercie noże składane, noże z ostrzem stałym z różnorodnych materiałów. Ostrza ze stali D2, AUS-10, M390, N690, S35VN i innych. Przeznaczone na użytek codzienny (EDC) oraz do użytku outdoorowego.

Wyświetlanie 1–12 z 47 wyników

DOSTĘPNOŚĆ
  CENA

   Nóż składany Kubey Cadmus KU055B Dark Stonewash D2 Black G10

   189,00  brutto, ( 153,66  netto )
   Nóż składany Kubey Cadmus KU055B Dark Stonewash D2 Black G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Cadmus to ze swoim zwężającym się obustronnie ostrzem świetnie nadaje się do przekłuwania materiałów (kartonów, paczek itd.). Cadmus to lekkie i uniwersalne narzędzie do codziennego stosowania. Nóż składany Kubey Cadmus KU055B Dark Stonewash D2 Black G10 posiada wydajne ostrze typu spear point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (ciemne wykończenie dark stonewash). Nóż jest otwierany flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.

   Nóż składany Kubey Calyce KU901A D2 Black G10

   189,00  brutto, ( 153,66  netto )
   Nóż składany Kubey Calyce KU901A D2 Black G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901A D2 Black G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany obustronnym kołkiem lub flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.

   Nóż składany Kubey Calyce KU901B D2 Blue G10

   189,00  brutto, ( 153,66  netto )
   Nóż składany Kubey Calyce KU901B D2 Blue G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901B D2 Blue G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany obustronnym kołkiem lub flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z niebieskiego kompozytu G10.

   Nóż składany Kubey Calyce KU901C D2 Green Micarta

   229,00  brutto, ( 186,18  netto )
   Nóż składany Kubey Calyce KU901C D2 Green Micarta to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901C D2 Green Micarta posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany obustronnym kołkiem lub flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z zielonej micarty.
   Czytaj dalej

   Nóż składany Kubey Calyce KU901D D2 Tan G10

   189,00  brutto, ( 153,66  netto )
   Nóż składany Kubey Calyce KU901D D2 Tan G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901D D2 Tan G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany obustronnym kołkiem lub flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z kompozytu G10 (kolor pustynny Tan / Desert Tan).

   Nóż składany Kubey Calyce KU901E D2 Black G10

   229,00  brutto, ( 186,18  netto )
   Nóż składany Kubey Calyce KU901E D2 Black G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901E D2 Black G10 posiada wydajne ostrze typu spear point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.
   Czytaj dalej

   Nóż składany Kubey Calyce KU901F D2 Red G10

   227,99  brutto, ( 185,36  netto )
   Nóż składany Kubey Calyce KU901F D2 Red G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901F D2 Red G10 posiada wydajne ostrze typu spear point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (ciemne wykończenie dark stonewash). Nóż jest otwierany flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czerwonego kompozytu G10.
   Czytaj dalej

   Nóż składany Kubey Calyce KU901G D2 Green G10

   229,00  brutto, ( 186,18  netto )
   Nóż składany Kubey Calyce KU901G D2 Green G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901G D2 Green G10 posiada wydajne ostrze typu spear point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z zielonego kompozytu G10.
   Czytaj dalej

   Nóż składany Kubey Calyce KU901H D2 Tan G10

   229,00  brutto, ( 186,18  netto )
   Nóż składany Kubey Calyce KU901H D2 Tan G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901H D2 Tan G10 posiada wydajne ostrze typu spear point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z kompozytu G10 (kolor pustynny: Desert Tan / Tan).
   Czytaj dalej

   Nóż składany Kubey Campe KU203A D2 Black G10

   199,00  brutto, ( 161,79  netto )
   Nóż składany Kubey Campe KU203A D2 Black G10 zaprojektowany został na użytek codzienny. Nóż Campe to małe, poręczne i dyskretne narzędzie. Dedykowany dla osób, które preferują minimalizm a jednocześnie cenią użytkowość swojego wyposażenia. Campe, niewielki w długości jest dość chwytny ponieważ jest szeroki zarówno w płaszczyźnie ostrza jak i rękojeści (ok. 30 mm). To powoduje, że w trakcie trzymania wypełnia całą dłoń i można nim pracować stabilnie i skutecznie. Nóż składany Kubey Campe KU203A D2 Black G10 posiada wydajne ostrze z wierzchołkiem tanto ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji piaskowanej stali D2 (sandblasted). Nóż jest otwierany flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z kompozytu G10 (kolor: czarny).

   Nóż składany Kubey Campe KU203B D2 OD Green G10

   228,00  brutto, ( 185,37  netto )
   Nóż składany Kubey Campe KU203B D2 Black G10 zaprojektowany został na użytek codzienny. Nóż Campe to małe, poręczne i dyskretne narzędzie. Dedykowany dla osób, które preferują minimalizm a jednocześnie cenią użytkowość swojego wyposażenia. Campe, niewielki w długości jest dość chwytny ponieważ jest szeroki zarówno w płaszczyźnie ostrza jak i rękojeści (ok. 30 mm). To powoduje, że w trakcie trzymania wypełnia całą dłoń i można nim pracować stabilnie i skutecznie. Nóż składany Kubey Campe KU203B D2 Black G10 posiada wydajne ostrze z wierzchołkiem tanto ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji piaskowanej stali D2 (sandblasted). Nóż jest otwierany flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z kompozytu G10 (kolor: OD Green).
   Czytaj dalej

   Nóż składany Kubey Carve KB237A

   259,00  brutto, ( 210,57  netto )
   Nóż składany Kubey Carve KB237A to zaprojektowany w stylu taktycznym nóż codziennego użytku. Carve, w luźnym tłumaczeniu: wystrugany, czy wyrzeźbiony z jednej strony nawiązuje to kanciastości widocznych na rękojeści i ostrzu, powstałych jakby od dłuta, a z drugiej do krojenia czy cięcia, do którego nóż jest oczywiście dedykowany. Sylwetkę noża można zdecydowanie zaliczyć do projektów typu urban. Nóż składany Kubey Carve KB237A posiada wydajne ostrze typu tanto ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2. Rękojeść noża wykonana została z czarnego kompozytu G10. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy (flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.
   Czytaj dalej