Paweł “Pilnik” Pilecki. Miłośnik pilników, tokarek i frezarek, od lat uprawiający rękodzieło. Zajmuje się wytwarzaniem akcesoriów codziennego użytku (EDC) głównie z mosiądzu i z tytanu. Jego wyroby noszą “ślady” ręcznej obróbki i indywidualne dla każdej sztuki niuanse. Kupując produkt “Pilnika” stajemy się posiadaczami sztuki o niepowtarzalnych cechach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dostępność
  Cena

   Koralik Paweł “Pilnik” Pilecki Bearded Skull Brass Bead

   129,00  brutto, ( 104,88  netto )
   Koralik Paweł "Pilnik" Pilecki Bearded Skull Brass Bead to wykonana z rzemieślniczą pasją stylowa ozdoba do foldera, latarki lub zawieszka na szyję, w zależności od preferencji i fantazji użytkownika. To propozycja dla miłośników rzeczy wyjątkowych, dla ludzi pieczołowicie dobierających swoje akcesoria. To z pewnością świetne uzupełnienie setu fana produktów z mosiądzu, czy członka społeczności EDC (EveryDay Carry). Koralik to produkt dla tych, dla których ważna jest unikatowość tworu małoseryjnego, gdzie praktycznie w każdym egzemplarzu jakiś mały niuans odróżnia jedną sztukę od drugiej. W przypadku "brodatej czachy" nie ma dwóch takich samych sztuk! Na pierwszy rzut oka podobne, przy dokładniejszej lustracji różniące się od siebie przez wzgląd na ręczną obróbkę materiału.

   Długopis mosiężny Paweł “Pilnik” Pilecki Brass Pen

   369,00  brutto, ( 300,00  netto )
   Długopis mosiężny Paweł "Pilnik" Pilecki Brass Pen to wykonany z rzemieślniczą pasją stylowy codzienny przyrząd do pisania. To propozycja dla miłośników rzeczy wyjątkowych, dla ludzi pieczołowicie dobierających używane przez nich akcesoria. To z pewnością świetne uzupełnienie setu fana produktów z mosiądzu, czy członka społeczności EDC (EveryDay Carry). Długopis Brass Pen to koncept dla osób, dla których liczy się fakt, w jaki sposób dana rzecz powstaje i kto za nią stoi. To produkt dla tych, dla których ważna jest unikatowość tworu małoseryjnego, gdzie praktycznie w każdym egzemplarzu jakiś mały niuans odróżnia jedną sztukę od drugiej.