Akcesoria LionSTEEL. Drobne sprzęty i gadżety kompatybilne z produktami włoskiego producenta, ale przydatne również dla posiadaczy innych marek. Koraliki do noży, klucze – breloki do serwisowania noży, naszywki – morale patch i inne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Dostępność
Cena

  Koralik LionSTEEL TIP GY Small Titanium Pearl Grey

  169,00  brutto, ( 137,40  netto )
  Koralik LionSTEEL TIP GY Small Titanium Pearl Grey powstał jako estetyczny i funkcjonalny dodatek do noża latarki lub breloka. TIP (Small Titanium Pearl) wykonany został z anodyzowanego na szaro tytanu i składa się z dwóch części. Śruba z rozpierakiem pozwala na zablokowanie i ukrycie paracordu wewnątrz koralika i tworzy estetyczne zakończenie noża, latarki czy breloka. Zawieszony na nożu czy latarce pomoże w wyjęciu noża z kieszeni lub pochwy albo przedłużając chwyt małej latarki.

  Koralik LionSTEEL TIP BR Small Titanium Pearl Bronze

  169,00  brutto, ( 137,40  netto )
  Koralik LionSTEEL TIP BR Small Titanium Pearl Bronze powstał jako estetyczny i funkcjonalny dodatek do noża latarki lub breloka. TIP (Small Titanium Pearl) wykonany został z anodyzowanego na brązowo tytanu i składa się z dwóch części. Śruba z rozpierakiem pozwala na zablokowanie i ukrycie paracordu wewnątrz koralika i tworzy estetyczne zakończenie noża, latarki czy breloka. Zawieszony na nożu czy latarce pomoże w wyjęciu noża z kieszeni lub pochwy albo przedłużając chwyt małej latarki.

  Naszywka LionSTEEL PATCH-1 LS Black PVC

  29,00  brutto, ( 23,58  netto )
  Naszywka LionSTEEL PATCH-1 LS Black PVC powstała z myślą o miłośnikach marki. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

  Koralik LionSTEEL TIP BL Small Titanium Pearl Blue

  169,00  brutto, ( 137,40  netto )
  Koralik LionSTEEL TIP BL Small Titanium Pearl Blue powstał jako estetyczny i funkcjonalny dodatek do noża latarki lub breloka. TIP (Small Titanium Pearl) wykonany został z anodyzowanego na niebiesko tytanu i składa się z dwóch części. Śruba z rozpierakiem pozwala na zablokowanie i ukrycie paracordu wewnątrz koralika i tworzy estetyczne zakończenie noża, latarki czy breloka. Zawieszony na nożu czy latarce pomoże w wyjęciu noża z kieszeni lub pochwy albo przedłużając chwyt małej latarki.

  Narzędzie Brelok LionSTEEL Eggie EG-GY Multitool

  469,00  brutto, ( 381,30  netto )
  Narzędzie Brelok LionSTEEL Eggie EG-GY Multitool to bardzo wygodny zestaw podstawowych narzędzi zawsze w zasięgu ręki w formie bardzo estetycznego, niewielkiego i lekkiego breloka do kluczy , który można przypiąć do kluczy lub plecaka. Narzędzie Brelok LionSTEEL Eggie EG-GY Multitool wykonany został z tytanu w kolorze szarym o owalnej konstrukcji, tworzącej podczas prac rękojeść narzędzia a same narzędzia (bity) wewnątrz ze stali nierdzewnej. W zestawie znajdują się wkrętaki typu torx w najczęściej stosowanych rozmiarach w nożach składanych (T6, T8, T10+T15), wkrętak płaski, zbijak do szyb i nóż, które możemy dowolnie wymieniać w magnetycznym gnieździe rękojeści oraz karabińczyk, który może zostać zdemontowany i sam stać się narzędziem.

  Naszywka LionSTEEL PATCH-1 GY Grey

  29,00  brutto, ( 23,58  netto )
  Naszywka LionSTEEL PATCH-1 GY Grey powstała z myślą o miłośnikach marki a jej wykonanie jasno podkreśla przywiązanie producenta do tradycyjnych wartości choć w nowoczesnym wydaniu. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

  Narzędzie Brelok LionSTEEL KKR 68 Torx T6 i Torx T8

  79,00  brutto, ( 64,23  netto )
  Narzędzie Brelok LionSTEEL KKR 68 Torx T6 i Torx T8 to zestaw kluczy typu torx do większości noży LionSTEEL. KKR 68 to brelok z bitami Torx T6 i Torx T8 do pozycjonowania lub montażu/demontażu płetwy (flippera) w nożach LionSTEEL z systemem ReF, kołków i klipsa T.R.E. Może być również stosowany do wszystkich innych noży z Torx T8 i Torx T6. Pozwoli wyregulować piwot, dokręcić śrubki rękojeści. Może być zawsze pod ręką dzięki kółku do noszenia przy kluczach.

  Kabura Kydex do noża LionSTEEL H2 Czarna

  139,00  brutto, ( 113,01  netto )

  Naszywka LionSTEEL PATCH-1 SN Sand

  29,00  brutto, ( 23,58  netto )
  Naszywka LionSTEEL PATCH-1 SN Sand powstała z myślą o miłośnikach marki a jej wykonanie jasno podkreśla przywiązanie producenta do tradycyjnych wartości choć w nowoczesnym wydaniu. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

  Naszywka LionSTEEL PATCH-1 GR Green

  29,00  brutto, ( 23,58  netto )
  Naszywka LionSTEEL PATCH-1 GR Green powstała z myślą o miłośnikach marki a jej wykonanie jasno podkreśla przywiązanie producenta do tradycyjnych wartości choć w nowoczesnym wydaniu. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.