Akcesoria LionSTEEL. Drobne sprzęty i gadżety kompatybilne z produktami włoskiego producenta, ale przydatne również dla posiadaczy innych marek. Koraliki do noży, klucze – breloki do serwisowania noży, naszywki – morale patch i inne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Dostępność
  Cena

   Naszywka LionSTEEL PATCH-1 GY Grey

   29,00  brutto, ( 23,58  netto )
   Naszywka LionSTEEL PATCH-1 GY Grey powstała z myślą o miłośnikach marki a jej wykonanie jasno podkreśla przywiązanie producenta do tradycyjnych wartości choć w nowoczesnym wydaniu. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

   Naszywka LionSTEEL PATCH-1 LS Black PVC

   29,00  brutto, ( 23,58  netto )
   Naszywka LionSTEEL PATCH-1 LS Black PVC powstała z myślą o miłośnikach marki. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

   Koralik LionSTEEL TIP BL Small Titanium Pearl Blue

   169,00  brutto, ( 137,40  netto )
   Koralik LionSTEEL TIP BL Small Titanium Pearl Blue powstał jako estetyczny i funkcjonalny dodatek do noża latarki lub breloka. TIP (Small Titanium Pearl) wykonany został z anodyzowanego na niebiesko tytanu i składa się z dwóch części. Śruba z rozpierakiem pozwala na zablokowanie i ukrycie paracordu wewnątrz koralika i tworzy estetyczne zakończenie noża, latarki czy breloka. Zawieszony na nożu czy latarce pomoże w wyjęciu noża z kieszeni lub pochwy albo przedłużając chwyt małej latarki.

   Narzędzie LionSTEEL HY 68 Torx T6 + Torx T8 + Klucz 1/4″

   129,00  brutto, ( 104,88  netto )
   Narzędzie LionSTEEL HY 68 Torx T6 + Torx T8 + Klucz 1/4" to zestaw kluczy do większości noży LionSTEEL i innych. HY 68 to narzędzie serwisowe z bitami Torx T6 i Torx T8 oraz kluczem płaskim do pozycjonowania lub montażu/demontażu płetwy (flippera) w nożach LionSTEEL z systemem ReF, kołków i klipsa T.R.E. Może być również stosowany do wszystkich innych noży z Torx T8 i Torx T6. Pozwoli wyregulować piwot, dokręcić śrubki rękojeści lub klips. Można nim także wykręcić zbijak do szyb w modelu MYTO lub inną śrubę płaską 1/4".

   Narzędzie Brelok LionSTEEL KKR 68 Torx T6 i Torx T8

   79,00  brutto, ( 64,23  netto )
   Narzędzie Brelok LionSTEEL KKR 68 Torx T6 i Torx T8 to zestaw kluczy typu torx do większości noży LionSTEEL. KKR 68 to brelok z bitami Torx T6 i Torx T8 do pozycjonowania lub montażu/demontażu płetwy (flippera) w nożach LionSTEEL z systemem ReF, kołków i klipsa T.R.E. Może być również stosowany do wszystkich innych noży z Torx T8 i Torx T6. Pozwoli wyregulować piwot, dokręcić śrubki rękojeści. Może być zawsze pod ręką dzięki kółku do noszenia przy kluczach.

   Narzędzie Brelok LionSTEEL Eggie EG-GY Multitool

   469,00  brutto, ( 381,30  netto )
   Narzędzie Brelok LionSTEEL Eggie EG-GY Multitool to bardzo wygodny zestaw podstawowych narzędzi zawsze w zasięgu ręki w formie bardzo estetycznego, niewielkiego i lekkiego breloka do kluczy , który można przypiąć do kluczy lub plecaka. Narzędzie Brelok LionSTEEL Eggie EG-GY Multitool wykonany został z tytanu w kolorze szarym o owalnej konstrukcji, tworzącej podczas prac rękojeść narzędzia a same narzędzia (bity) wewnątrz ze stali nierdzewnej. W zestawie znajdują się wkrętaki typu torx w najczęściej stosowanych rozmiarach w nożach składanych (T6, T8, T10+T15), wkrętak płaski, zbijak do szyb i nóż, które możemy dowolnie wymieniać w magnetycznym gnieździe rękojeści oraz karabińczyk, który może zostać zdemontowany i sam stać się narzędziem.

   Kabura Kydex do noża LionSTEEL H2 Czarna

   169,00  brutto, ( 137,40  netto )
   Kabura Kydex do noża LionSTEEL H2 Czarna to opcjonalna, oryginalna kabura z tworzywa sztucznego dla noży serii H2 wyposażanych standardowo w pochwy skórzane. Kabura Kydex do noża LionSTEEL H2 Czarna stanowi idealne uzupełnienie zestawu jako zamiennik dla pochwy skórzanej na mniej sprzyjające warunki atmosferyczne, tam gdzie nóż ma częsty kontakt z wodą lub zabrudzeniami. Jest łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i nie wymaga częstej pielęgnacji. Kabura montowana jest do pasa za pomocą dwóch elastycznych przelotek w pozycji horyzontalnej. Posiada też piny przelotowe, dzięki którym zamotujemy nóż do plecaka.

   Kabura Kydex do noża LionSTEEL H1 Czarna

   169,00  brutto, ( 137,40  netto )
   Kabura Kydex do noża LionSTEEL H1 Czarna to opcjonalna, oryginalna kabura z tworzywa sztucznego dla noży serii H1 wyposażanych standardowo w pochwy skórzane. Kabura Kydex do noża LionSTEEL H1 Czarna stanowi idealne uzupełnienie zestawu jako zamiennik dla pochwy skórzanej na mniej sprzyjające warunki atmosferyczne, tam gdzie nóż ma częsty kontakt z wodą lub zabrudzeniami. Jest łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i nie wymaga częstej pielęgnacji. Kabura montowana jest do pasa za pomocą dwóch elastycznych przelotek w pozycji horyzontalnej. Posiada też piny przelotowe, dzięki którym zamotujemy nóż do plecaka.

   Naszywka LionSTEEL PATCH-1 SN Sand

   29,00  brutto, ( 23,58  netto )
   Naszywka LionSTEEL PATCH-1 SN Sand powstała z myślą o miłośnikach marki a jej wykonanie jasno podkreśla przywiązanie producenta do tradycyjnych wartości choć w nowoczesnym wydaniu. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

   Naszywka LionSTEEL PATCH-1 GR Green

   29,00  brutto, ( 23,58  netto )
   Naszywka LionSTEEL PATCH-1 GR Green powstała z myślą o miłośnikach marki a jej wykonanie jasno podkreśla przywiązanie producenta do tradycyjnych wartości choć w nowoczesnym wydaniu. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

   Koralik LionSTEEL TIP GY Small Titanium Pearl Grey

   169,00  brutto, ( 137,40  netto )
   Koralik LionSTEEL TIP GY Small Titanium Pearl Grey powstał jako estetyczny i funkcjonalny dodatek do noża latarki lub breloka. TIP (Small Titanium Pearl) wykonany został z anodyzowanego na szaro tytanu i składa się z dwóch części. Śruba z rozpierakiem pozwala na zablokowanie i ukrycie paracordu wewnątrz koralika i tworzy estetyczne zakończenie noża, latarki czy breloka. Zawieszony na nożu czy latarce pomoże w wyjęciu noża z kieszeni lub pochwy albo przedłużając chwyt małej latarki.

   Koralik LionSTEEL TIP BR Small Titanium Pearl Bronze

   169,00  brutto, ( 137,40  netto )
   Koralik LionSTEEL TIP BR Small Titanium Pearl Bronze powstał jako estetyczny i funkcjonalny dodatek do noża latarki lub breloka. TIP (Small Titanium Pearl) wykonany został z anodyzowanego na brązowo tytanu i składa się z dwóch części. Śruba z rozpierakiem pozwala na zablokowanie i ukrycie paracordu wewnątrz koralika i tworzy estetyczne zakończenie noża, latarki czy breloka. Zawieszony na nożu czy latarce pomoże w wyjęciu noża z kieszeni lub pochwy albo przedłużając chwyt małej latarki.