Wyświetlanie 1–12 z 141 wyników

Dostępność
  Cena

   Klips mocujący do kabur Ulticlip Slim 3.3

    17,38 brutto, (  14,13 netto )
   Marka Ulticlip to Amerykański producent wysokiej jakości systemów montażu kabur, pochew nożowych i sprzętu EDC. Ulticlip to klipsy do montażu na pasku lub w kieszeni albo na innych elementach garderoby czy wyposażenia. Wygodne, dyskretne, eleganckie i bardzo wytrzymałe. Klips mocujący do kabur Ulticlip Slim 3.3 to mocne, stalowe i uniwersalne mocowanie różnego rodzaju kabur przeznaczone do montażu na lub w kieszeni a także pod pasem i na pasie (pas nie jest wymagany). Posiada system otworów z możliwością regulacji montażu oraz bardzo mocne zapięcie, dzięki któremu kabura nie wysunie się samoczynnie. Klips jest przeznaczony do kabur o mniejszej powierzchni.

   Klips mocujący do kabur Ulticlip Slim 2.2

    17,38 brutto, (  14,13 netto )
   Marka Ulticlip to Amerykański producent wysokiej jakości systemów montażu kabur, pochew nożowych i sprzętu EDC. Ulticlip to klipsy do montażu na pasku lub w kieszeni albo na innych elementach garderoby czy wyposażenia. Wygodne, dyskretne, eleganckie i bardzo wytrzymałe. Klips mocujący do kabur Ulticlip Slim 2.2 to mocne, stalowe i uniwersalne mocowanie małych kabur przeznaczone do montażu na lub w kieszeni a także pod pasem i na pasie (pas nie jest wymagany). Posiada jeden owalny otworów montażowy pozwalający na wkręcenie dwóch śrub oraz bardzo mocne zapięcie, dzięki któremu kabura nie wysunie się samoczynnie. Klips jest przeznaczony do kabur o małych wymiarach.

   Klips mocujący do kabur Ulticlip 3+

    17,38 brutto, (  14,13 netto )
   Marka Ulticlip to Amerykański producent wysokiej jakości systemów montażu kabur, pochew nożowych i sprzętu EDC. Ulticlip to klipsy do montażu na pasku lub w kieszeni albo na innych elementach garderoby czy wyposażenia. Wygodne, dyskretne, eleganckie i bardzo wytrzymałe. Klips mocujący do kabur Ulticlip3+ to mocne, stalowe i uniwersalne mocowanie różnego rodzaju kabur przeznaczone do montażu na lub w kieszeni a także pod pasem i na pasie. Posiada system otworów z możliwością regulacji montażu oraz bardzo mocne zapięcie, dzięki któremu kabura nie wysunie się samoczynnie. Klips jest przeznaczony do większych kabur.

   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping z krzesiwem

    60,50 brutto, (  49,19 netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping z krzesiwem to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping z krzesiwem posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry oraz krzesiwo.  

   Nóż turystyczny BPS Knives BS1FT Compact Camping Stal Nierdzewna

    40,70 brutto, (  33,09 netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives BS1FT Compact Camping Stal Nierdzewna to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives BS1FT Compact Camping Stal Nierdzewna posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali nierdzewnj 5Cr14MoV ma polerowane wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna jesionowego (ash wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Latarka RovyVon Aurora A5 G4 6500K GITD White/Red/White

    48,18 brutto, (  39,17 netto )
   Latarka RovyVon Aurora A5 G4 6500K GITD White/Red/White to mini oświetlenie w kompaktowej formie. Aurora A5 G4 to latarka z linii małych, poręcznych latarek codziennego użytku (EDC - EveryDay Carry), zaprojektowanych w formie breloka do kluczy, aby mogła towarzyszyć nam w zasadzie przy każdym wyjściu z domu. Mikro- rozmiar, pełnowymiarowe oświetlenie, to słowa najkrócej i najlepiej opisujące latarki z tej serii. Prezentowana latarka Aurora A5 G4 to 4 generacja tego modelu. Wykonana została z wytrzymałego, fluorescencyjnego poliwęglanu, a jej maksymalna moc świetlna to aż 650 lumenów. Latarkę ładuje się przez złącze USB-C a akumulator ma pojemność 330 mAh (72 h pracy w Trybie Moonlight).

   Nóż składany wspomagany Black Fox BF-114 Tactical

    41,58 brutto, (  33,80 netto )
   Nóż składany wspomagany Black Fox BF-114 Tactical to kompaktowy, mocny folder o przeznaczeniu EDC (EveryDay Carry) i taktycznym. Prezentowany BF-114 posiada głownię clip point ze szlifami wklęsłym oraz satynowym wykończeniem dla ukrywania ewentualnych rys. Otwierany jest obustronnymi kołkami pozwalającymi na szybkie rozłożenie noża dzięki sprężynowemu wspomaganiu a za blokowanie odpowiada blokada typu liner lock. Rękojeść wykonana została z G10 na stalowych linersach. Całość uzupełnia mocny, stalowy klips (Tip-Down).

   Latarka RovyVon Aurora A3 Pro G4 Desert Tan Alu 7075 650 Lumenów

    48,18 brutto, (  39,17 netto )
   Latarka RovyVon Aurora A3 Pro G4 Desert Tan 650 Lumenów to mini oświetlenie w kompaktowej formie. Aurora A3 Pro G4 to latarka z linii małych, poręcznych latarek codziennego użytku (EDC - EveryDay Carry), zaprojektowanych w formie breloka do kluczy, aby mogła towarzyszyć nam w zasadzie przy każdym wyjściu z domu. Mikro- rozmiar, pełnowymiarowe oświetlenie, to słowa najkrócej i najlepiej opisujące latarki z tej serii.

   Nóż składany Black Fox Steelix BF-717

    38,72 brutto, (  31,48 netto )
   Nóż składany Black Fox Steelix BF-717 to kompaktowy, mocny, wykonany w całości ze stali folder EDC (EveryDay Carry). Prezentowany Steelix posiada głownię drop point ze szlifami wklęsłym oraz wykończenie stonewash dla ukrywania ewentualnych rys. Otwierany jest flipperem pozwalającym na szybkie rozłożenie noża a za blokowanie odpowiada blokada typu frame lock. Rękojeść w całości wykonana została ze stali nierdzewnej. Całość uzupełnia mocny, stalowy klips (Tip-Up).

   Klips mocujący do kabur Ulticlip UltiTuck

    17,38 brutto, (  14,13 netto )
   Marka Ulticlip to Amerykański producent wysokiej jakości systemów montażu kabur, pochew nożowych i sprzętu EDC. Ulticlip to klipsy do montażu na pasku lub w kieszeni albo na innych elementach garderoby czy wyposażenia. Wygodne, dyskretne, eleganckie i bardzo wytrzymałe. Klips mocujący do kabur Ulticlip UltiTuck to mocne, stalowe i uniwersalne mocowanie różnego rodzaju kabur przeznaczone do montażu na pasie, w kieszeni lub na kieszeni. Posiada system otworów z możliwością regulacji montażu i kąta montażu oraz bardzo mocne zapięcie, dzięki któremu kabura nie wysunie się samoczynnie. Dzięki swojej konstrukcji, klips pozwala na umieszczenie górnej części garderoby tak by nie utrudniała dostępu do kabury.

   Nóż turystyczny BPS Knives BS1FT Compact Camping Stal Węglowa

    33,22 brutto, (  27,01 netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives BS1FT Compact Camping Stal Węglowa to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie i szeroko pojęty outdoor. Noże turystyczne BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż turystyczny BPS Knives BS1FT Compact Camping Stal Węglowa posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali węglowej 1066 ma polerowane wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna jesionowego (ash wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Tytanowy długopis taktyczny RovyVon Commander C10-G2 Sandblasted Ti Bolt Action Pen

    87,78 brutto, (  71,37 netto )
   Tytanowy długopis taktyczny RovyVon Commander C10-G2 Sandblasted Ti Bolt Action Pen to nie jest zwykły artykuł piśmienniczy. Długopis jest świetnej jakości codziennym akcesorium o stylowym i dynamicznym wyglądzie. Prezentuje cechy taktyczne i militarne. Jego design odwołuje się do wyglądu granatu (żebrowanie). Nie dajmy się jednak zwieść. Commander C10 to przede wszystkim przyrząd do pisania dla ludzi ceniących niecodzienną stylistykę i energiczny sznyt w swoim sprzęcie. Pięknie pisze, a w dodatku posiada wybijak do szyb, który pomoże w wydostaniu się z zakleszczonego auta, lub dostaniu do jego wnętrza, aby uwolnić pozostawione wewnątrz dziecko lub zwierzątko domowe. Może być również stosowany do samoobrony.