Latarki taktyczne. Latarki dla służb mundurowych. Latarki dla miłośników stylu militarnego i taktycznego. Budowa i cechy taktyczne. Kształt dobrany dla łatwego operowania w dłoni ubranej w rękawiczkę, duża moc świetlna, wydajne zasilanie. Funkcje dodatkowe: SOS, stroboskop, pierścienie taktyczne jako element budowy i inne funkcje pożądane w świecie służb mundurowych. Latarka dla policjanta, żołnierza, funkcjonariusza innych służb.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dostępność
  Cena

   Latarka RovyVon Hybrid H3 Pro Black Czarna Taktyczna Hybrydowa Akumulator i Bateria AA 600 Lumenów

   279,00  brutto, ( 226,83  netto )
   Latarka RovyVon Hybrid H3 Pro Black Czarna Taktyczna Hybrydowa Akumulator i Bateria AA 600 Lumenów to latarka z linii latarek taktycznych. Jest to użyteczne źródło światła, które można wykorzystać zarówno w trakcie rekreacji, jak też w środowisku pracy. Przez wzgląd na budowę obsługę i funkcje jest to latarka przydatna również dla służb mundurowych. Latarka Hybrid H3 Pro to latarka hybrydowa z dwoma opcjami zasilania. Latarka posiada na stałe wbudowany akumulator litowo-polimerowy o pojemności 330 mAh, ładowalny po przez złącze szybkiego ładowania USB-C. Latarka posiada dodatkową komorę na standardowe baterie AA (baterie alkaliczne 1,5 V lub wymienne akumulatory 1,2 V NiMH) lub wymienne akumulatorki litowo-jonowe 14500, które stanowią dodatkowa opcję zasilania. Po wyczerpaniu się akumulatora, automatycznie włącza się zasilanie z baterii. Którą opcję zasialania w danym momencie stosować można oczywiście również wybrać. Prezentowana latarka RovyVon Hybrid H3 Pro Black Czarna Taktyczna Hybrydowa Akumulator i Bateria AA 600 Lumenów wykonana z wytrzymałego aluminium lotniczego 7075 posiada wydajną diodę CREE XP-L HI dającą maksymalne oświetlenie o mocy 600 lumenów, a ładowany za pomocą złącza USB-C akumulator zapewnia maksymalnie 56 godziny czasu pracy.

   Latarka RovyVon GL7 Czarna Taktyczna 2000 Lumenów Akumulator 21700

   469,00  brutto, ( 381,30  netto )
   Latarka RovyVon GL7 Czarna Taktyczna 2000 Lumenów Akumulator 18650 to latarka z linii latarek taktycznych. Jest to solidne i niezawodne źródło światła, które można wykorzystać zarówno w trakcie rekreacji, jak też w środowisku pracy. Przez wzgląd na budowę sposób obsługi oraz funkcje jest to latarka przydatna dla służb mundurowych i osób oczekujących czegoś więcej od codziennej latarki.

   Latarka RovyVon Search S23 Compact 4000 Lumenów Akumulator 21700

   769,00  brutto, ( 625,20  netto )
   RovyVon Search S23 Compact 4000 Lumenów Akumulator 21700 to latarka z linii latarek taktycznych. Jest to solidne i niezawodne źródło światła, które można wykorzystać zarówno w trakcie rekreacji, jak też w środowisku pracy. Przez wzgląd na budowę sposób obsługi oraz funkcje jest to latarka przydatna dla służb mundurowych. Search S23 Compact to latarka taktyczna o dużej mocy świetlnej i dalekim zasięgu wiązki. Do dyspozycji mamy maksymalną moc 4000 lumenów oraz zasilanie w postaci wymiennego akumulatora 21700 znajdującego się w zestawie. Prezentowana latarka RovyVon wykonana z wytrzymałego aluminium posiada cztery wydajne diody High Performance 6500 K Cool White oraz daje możliwość aż 65 godzin pracy (5000 mAh). Pełne naładowanie przez port USB-C następuję po upływie 150 minut.

   Latarka RovyVon Hybrid H3 Pro Desert Tan Taktyczna Hybrydowa Akumulator i Bateria AA 600 Lumenów

   279,00  brutto, ( 226,83  netto )
   Latarka RovyVon Hybrid H3 Pro Desert Tan Taktyczna Hybrydowa Akumulator i Bateria AA 600 Lumenów to latarka z linii latarek taktycznych. Jest to użyteczne źródło światła, które można wykorzystać zarówno w trakcie rekreacji, jak też w środowisku pracy. Przez wzgląd na budowę obsługę i funkcje jest to latarka przydatna również dla służb mundurowych. Latarka Hybrid H3 Pro to latarka hybrydowa z dwoma opcjami zasilania. Latarka posiada na stałe wbudowany akumulator litowo-polimerowy o pojemności 330 mAh, ładowalny po przez złącze szybkiego ładowania USB-C. Latarka posiada dodatkową komorę na standardowe baterie AA (baterie alkaliczne 1,5 V lub wymienne akumulatory 1,2 V NiMH) lub wymienne akumulatorki litowo-jonowe 14500, które stanowią dodatkowa opcję zasilania. Po wyczerpaniu się akumulatora, automatycznie włącza się zasilanie z baterii. Którą opcję zasialania w danym momencie stosować można oczywiście również wybrać. Prezentowana latarka RovyVon Hybrid H3 Pro Desert Tan Taktyczna Hybrydowa Akumulator i Bateria AA 600 Lumenów wykonana z wytrzymałego aluminium lotniczego 7075 posiada wydajną diodę CREE XP-L HI dającą maksymalne oświetlenie o mocy 600 lumenów, a ładowany za pomocą złącza USB-C akumulator zapewnia maksymalnie 56 godziny czasu pracy.