Noże z ostrzem stałym MK Knives & Tools. Wykonanie: knifemaker Marcin Kampka. Piękne i szczegółowo wykonane w Polsce. Stale najwyższej jakości: Elmax, Vanadis 4 Extra, Vanadis 23, Vanax itp. Rękojeści: micarta, G10, włókno węglowe itp. Innowacyjne, pomysłowe noże oraz dopracowane kabury. W ofercie noże do zastosowań codziennych (EDC), outdoorowych, bushcraftowych, survivalowych oraz taktycznych.

Wyświetlanie 1–12 z 156 wyników

Dostępność
  Cena

   Nóż MK Knives & Tools Claw “Desert & Grey Storm”

   1 779,00  brutto, ( 1 446,34  netto )
   Nóż MK Knives & Tools Claw "Desert & Grey Storm" to nóż z ostrzem typu karambit. Oryginalnie karambit powstał w odległych czasach na terenie Malezji oraz Filipin a jego kształt inspirowany był pazurami wielkich drapieżnych kotów. Charakterystyczne dla jego budowy były zakrzywione ostrze oraz odwrócona rękojeść z otworem na palec. Nóż Claw (MK-05) nawiązuje do tej stylistyki, jednakże jego ostrze posiada prostą krawędź tnącą, co zdecydowanie służy zwiększeniu jego funkcjonalności. Nóż Claw (MK-05) przez wzgląd na budowę może nadawać się do użytku taktycznego i na potrzeby służb mundurowych. Sprawdzi się przy przecinaniu lin, tworzyw, materiałów do których ciężko podejść, ale również jego otrze będzie można wykorzystać w życiu codziennym bardziej uniwersalnie. Przez wzgląd na swoją budowę Claw będzie bardzo skuteczny do przycinania roślin, gałęzi drzewek itd. Zaprezentowany nóż MK Knives & Tools Claw "Desert & Grey Storm" posiada ostrze ze stali Elmax z innowacyjnyjm szlifem wklęsłym (charakterystyczne rowki na ostrzu) oraz zbroczem (fuller). Okładki rękojeści wykonane zostały z wytrzymałego kompozytu G10 (kolor Desert Tan). Nóż posiada szarą kaburę z tworzywa kydex (kolor Grey Storm) wyposażoną w klamrę do przenoszenia (kolor Desert Tan).

   Nóż MK Knives & Tools Scout “Postapo” Outdoorowy

   2 139,00  brutto, ( 1 739,02  netto )
   Nóż MK Knives & Tools Scout "Postapo" z serii zainspirowanej książkami, serialami, filmami i ogólnie światem postapokaliptycznym. Serię "Postapo" wyróżniają piktogramy w postaci znaku 'promieniowanie' ('radiation") motywującego do bycia czujnym i przygotowanym oraz jaskrawe akcenty kolorystyczne widoczne w design'ie. Czasami do przetrwania potrzebne jest coś więcej niż tylko chęć!

   Nóż MK Knives & Tools Nomad “FuturePunk” | Vanax

   2 449,00  brutto, ( 1 991,06  netto )
   Nóż MK Knives & Tools Nomad "FuturePunk" z serii zainspirowanej światem przesiąkniętym technologią. "FuturePunk" odwołuje się do wizji przyszłości nasyconej bytami cybernetycznymi, pochłoniętej wszęch-otaczającą cyfryzacją, postępującą robotyzacją i automatyzacją otoczenia. Grawery, w których możemy dopatrzyć się robotycznych chipów, czy też układu scalonego znajdujące się na kaburze są wyróżnikiem prezentowanej serii.

   Nóż MK Knives & Tools Nomad “Brack”

   2 149,00  brutto, ( 1 747,15  netto )
   Nóż MK Knives & Tools Nomad "Brack" to najbardziej uniwersalny nóż z ostrzem stałym wśród modeli zaprojektowanych przez polskiego knifemkera Marcina Kampkę. Nomad zaplanowany został jako narzędzie pierwszego wyboru na wypady terenowe, kempingi i dłuższe obozowanie. Jego nowoczesny ale stonowany design  przypadnie zapewne do gustu bardzo zróżnicowanym użytkownikom. Tradycjonaliści docenią jego optymalne wymiary oraz kształt wykorzystujący naturalne zagłębienia dłoni, sympatycy nowinek - użyte w procesie wytwórczym materiały i sposób wykończenia. Nomad to nóż, który z pewnością byłby odpowiedzią na pytanie jakie ostrze zabrać, kiedy moglibyśmy wybrać tylko i wyłącznie jedno narzędzie (aby móc pracować nim jak najbardziej uniwersalnie). To właśnie Nomad z pośród wszystkich modeli MK Knives & Tools będzie można stosować najbardziej wszechstronnie.

   Nóż MK Knives & Tools Rambler “HGF2T #3” Bushcraftowy

   2 299,00  brutto, ( 1 869,11  netto )
   Nóż MK Knives & Tools Rambler "HGF2T #3" Bushcraftowy to projekt stworzony z myślą o wędrówce i przebywaniu na łonie natury. W kontekście wyboru uniwersalnego noża do lasu polecamy właśnie ten model. Jest na tyle duży (całość 260 mm), że sprosta cięższej pracy w drewnie, batonowaniu itp. Jego 130 mm ostrze jest jednocześnie dość szerokie i uniwersalnie wyprofilowane, co czyni je bardzo sprawnym i użytecznym do wykonywania również drobniejszych prac obozowych jak np. przygotowanie posiłku. Wyobrażając sobie wędrującego po leśnych bezdrożach, niosącego duży plecak z przytroczonymi, postukującymi o siebie naczyniami, śpiworem itd., miłośnika natury, zmierzającego do upragnionego obozu i szukając wzrokiem przypiętego do jego paska noża, widzimy właśnie model Rambler. Stąd właśnie nazwa: Rambler - Wędrowiec.

   Nóż MK Knives & Tools Sentinel “Coyote” Taktyczny Survivalowy

   2 459,00  brutto, ( 1 999,19  netto )
   Nóż MK Knives & Tools Sentinel "Coyote" to projekt stworzony na potrzeby survivalu i dla użytkowników ceniących sprzęt o cechach taktycznych. Rozmiar (długość całkowita 272 mm), konstrukcja i materiały czynią z niego wytrzymałe narzędzie dedykowane dla osób, które lubią mieć pewność, że w wymagających sytuacjach sprzęt ich nie zawiedzie. Sentinel to w końcu "strażnik", czy też "opiekun", który ma stanowić niezawodne wsparcie dla osoby, która nim operuje.

   Nóż MK Knives & Tools Crowbar “Earth Brown”

   2 899,00  brutto, ( 2 356,91  netto )
   Nóż MK Knives & Tools Crowbar "Earth Brown" to nóż przeznaczony do wykonywania wymagających zadań survivalowych. Crowbar = Łom! Nazwa została nadana nie bez powodu! Mocny, uniwersalny, na pierwszy rzut oka możesz być pewien, że nie zawiedzie! Dzięki masywnemu ostrzu o grubości 6,5 mm (0,26") i całkowitej długości 320 mm (12,60") może wykonywać ekstremalne zadania terenowe.

   Nóż MK Knives & Tools Nomad “OLG”

   1 899,00  brutto, ( 1 543,90  netto )
   Nóż MK Knives & Tools Nomad "OLG" to najbardziej uniwersalny nóż z ostrzem stałym wśród modeli zaprojektowanych przez polskiego knifemkera Marcina Kampkę. Nomad zaplanowany został jako narzędzie pierwszego wyboru na wypady terenowe, kempingi i dłuższe obozowanie. Jego nowoczesny ale stonowany design  przypadnie zapewne do gustu bardzo zróżnicowanym użytkownikom. Tradycjonaliści docenią jego optymalne wymiary oraz kształt wykorzystujący naturalne zagłębienia dłoni, sympatycy nowinek - użyte w procesie wytwórczym materiały i sposób wykończenia. Nomad to nóż, który z pewnością byłby odpowiedzią na pytanie jakie ostrze zabrać, kiedy moglibyśmy wybrać tylko i wyłącznie jedno narzędzie aby móc pracować nim jak najbardziej uniwersalnie. To właśnie Nomad z pośród wszystkich modeli MK Knives & Tools będzie można stosować najbardziej wszechstronnie.

   Nóż MK Knives & Tools Nomad “Ashen”

   1 899,00  brutto, ( 1 543,90  netto )
   Nóż MK Knives & Tools Nomad "Ashen" to najbardziej uniwersalny nóż z ostrzem stałym wśród modeli zaprojektowanych przez polskiego knifemkera Marcina Kampkę. Nomad zaplanowany został jako narzędzie pierwszego wyboru na wypady terenowe, kempingi i dłuższe obozowanie. Jego nowoczesny ale stonowany design  przypadnie zapewne do gustu bardzo zróżnicowanym użytkownikom. Tradycjonaliści docenią jego optymalne wymiary oraz kształt wykorzystujący naturalne zagłębienia dłoni, sympatycy nowinek - użyte w procesie wytwórczym materiały i sposób wykończenia. Nomad to nóż, który z pewnością byłby odpowiedzią na pytanie jakie ostrze zabrać, kiedy moglibyśmy wybrać tylko i wyłącznie jedno narzędzie aby móc pracować nim jak najbardziej uniwersalnie. To właśnie Nomad z pośród wszystkich modeli MK Knives & Tools będzie można stosować najbardziej wszechstronnie.

   Nóż MK Knives & Tools Crowbar “FG2T”

   2 999,00  brutto, ( 2 438,21  netto )
   MK Knives & Tools Crowbar "FG2T" to nóż przeznaczony do wykonywania wymagających zadań survivalowych. Crowbar = Łom! Nazwa została nadana nie bez powodu! Mocny, uniwersalny, na pierwszy rzut oka możesz być pewien, że nie zawiedzie! Dzięki masywnemu ostrzu o grubości 6,5 mm (0,26") i całkowitej długości 320 mm (12,60") może wykonywać ekstremalne zadania terenowe.

   Nóż MK Knives & Tools Claw “V-Serie #4”

   1 999,00  brutto, ( 1 625,20  netto )
   Nóż MK Knives & Tools Claw "V-Serie #4" to ostrze z rodziny karambit. Oryginalnie karambit powstał w odległych czasach na terenie Malezji oraz Filipin a jego kształt inspirowany był pazurami wielkich drapieżnych kotów. Charakterystyczne dla jego budowy były zakrzywione ostrze oraz odwrócona rękojeść z otworem na palec. Nóż Claw nawiązuje do tej stylistyki, jednakże jego ostrze posiada prostą krawędź tnącą, co zdecydowanie służy zwiększeniu jego funkcjonalności. Nóż Claw przez wzgląd na budowę może nadawać się do użytku taktycznego i na potrzeby służb mundurowych. Sprawdzi się przy przecinaniu lin, tworzyw, materiałów do których ciężko podejść, ale również jego otrze będzie można wykorzystać w życiu codziennym bardziej uniwersalnie. Claw będzie również bardzo skuteczny do przycinania roślin, gałęzi drzewek itd.

   Nóż MK Knives & Tools Claw “V-Serie #3”

   1 999,00  brutto, ( 1 625,20  netto )
   Nóż MK Knives & Tools Claw "V-Serie #3" to ostrze z rodziny karambit. Oryginalnie karambit powstał w odległych czasach na terenie Malezji oraz Filipin a jego kształt inspirowany był pazurami wielkich drapieżnych kotów. Charakterystyczne dla jego budowy były zakrzywione ostrze oraz odwrócona rękojeść z otworem na palec. Nóż Claw nawiązuje do tej stylistyki, jednakże jego ostrze posiada prostą krawędź tnącą, co zdecydowanie służy zwiększeniu jego funkcjonalności. Nóż Claw przez wzgląd na budowę może nadawać się do użytku taktycznego i na potrzeby służb mundurowych. Sprawdzi się przy przecinaniu lin, tworzyw, materiałów do których ciężko podejść, ale również jego otrze będzie można wykorzystać w życiu codziennym bardziej uniwersalnie. Claw będzie również bardzo skuteczny do przycinania roślin, gałęzi drzewek itd.