MK Knives & Tools – Marcin Kampka. Oferta noży z ostrzem stałym ‘Made in Poland’. Poznaj “MK Fixed Dream Team”. Crowbar – Łom! 320 mm | 12.60”. Największy z szajki, zawodnik na survival. Nóż do ciężkich zadań: batonowania drewna, karczowania, oczyszczania terenu na obóz. W razie potrzeby zastąpi siekierę. Sentinel – Strażnik! 272 mm | 10.71”. Wysmukły, poręczny, gotowy do akcji, lubiany przez ludzi aktywnych, będących w ruchu. Rambler – Wędrowiec! 260 mm | 10.24”. prawdziwy leśny włóczęga, lubiany przez fanów obozowania, obróbka drewna to jego specjalność. Nomad! 230 mm | 06”. Uniwersalny, niezawodny, na każdą okazję, do strugania drewna i do kuchni outdoorowej, zależy jaka jest potrzeba. Scout – Harcerz! 203 mm | 7.99”. Świetny na lekki outdoor, na szlak i do szybkiej kuchni wędrownej. Sprawdzi się też w świecie EDC. Claw – Szpon! 185 mm | 7.28”. Mieszkaniec „EDC City”, świetny na użytek codzienny i przydatny w akcjach specjalnych np. w ogrodzie do odcinania gałęzi. Spike – Kolec! 120 mm | 4.72”. Zadziorny maluch, dyskretny w kieszeni, idealny na użytek codzienny!

Sprawdź już dziś! Poszukaj swojego wymarzonego wykonania, materiału i ulubionej serii. Aktualnie oferowane serie: „Wood Spirit”, „Postapo”, „FuturePunk” i pojedyncze wykonania.

Wyświetlanie 1–12 z 172 wyników

Dostępność
Cena

  Nóż MK Knives & Tools Crowbar “Earth Brown”

  2 899,00  brutto, ( 2 356,91  netto )
  Nóż MK Knives & Tools Crowbar "Earth Brown" to nóż przeznaczony do wykonywania wymagających zadań survivalowych. Crowbar = Łom! Nazwa została nadana nie bez powodu! Mocny, uniwersalny, na pierwszy rzut oka możesz być pewien, że nie zawiedzie! Dzięki masywnemu ostrzu o grubości 6,5 mm (0,26") i całkowitej długości 320 mm (12,60") może wykonywać ekstremalne zadania terenowe.

  Nóż MK Knives & Tools Nomad “OLG”

  1 899,00  brutto, ( 1 543,90  netto )
  Nóż MK Knives & Tools Nomad "OLG" to najbardziej uniwersalny nóż z ostrzem stałym wśród modeli zaprojektowanych przez polskiego knifemkera Marcina Kampkę. Nomad zaplanowany został jako narzędzie pierwszego wyboru na wypady terenowe, kempingi i dłuższe obozowanie. Jego nowoczesny ale stonowany design  przypadnie zapewne do gustu bardzo zróżnicowanym użytkownikom. Tradycjonaliści docenią jego optymalne wymiary oraz kształt wykorzystujący naturalne zagłębienia dłoni, sympatycy nowinek - użyte w procesie wytwórczym materiały i sposób wykończenia. Nomad to nóż, który z pewnością byłby odpowiedzią na pytanie jakie ostrze zabrać, kiedy moglibyśmy wybrać tylko i wyłącznie jedno narzędzie aby móc pracować nim jak najbardziej uniwersalnie. To właśnie Nomad z pośród wszystkich modeli MK Knives & Tools będzie można stosować najbardziej wszechstronnie.