MK Knives & Tools – Marcin Kampka. Wyjątkowe drobiazgi! Gadżety codzienne naznaczone duchem i logiem MK. Koraliki do noży, koraliki EDC, akcesoria EDC. Autorskie wzory i kształty. Pieczołowite i drobiazgowe wykonania z różnorodnych materiałów: stali, miedzi, mosiądzu, tytanu i innych materiałów. Odbicie pomysłowości dostrzegalnej w głównych produktach MK: nożach z ostrzem stałym i z ostrzem składanym.

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Dostępność
Cena

  Koralik MK Knives & Tools | Czarny | Powłoka Tytanowa PVD

   12,98 brutto, (  10,55 netto )
  Koralik MK Knives & Tools | Czarny | Powłoka Tytanowa PVD. Koralik MK wykonany przez w pracowni Marcina Kampki. M połączone z K, K nierozerwalnie łączące się z M! Spójność koncepcji, projektu i wykonania! Tak ja w nożach MK Knives & Tools surowa stal "przekuta" w jedną, doskonale prezentującą się całość! W tym przypadku, małą, subtelną ale bardzo ładną. Koralik dla posiadaczy noży wykonanych przez MK Knives & Tools lub noży innych producentów oraz dla właścicieli różnych akcesoriów EDC, do których można przypiąć go za pomocą paracordu. W przypadku noży, będzie ozdobą i ułatwi wyjmowanie noża z kabury lub pochwy. W przypadku małej latarki, w komplecie z paracordem powiększy jej rozmiar i poprawi chwytność. Świetna ozdoba z praktycznym zastosowaniem!

  Brelok MK Knives & Tools | Stal Piaskowana

   6,60 brutto, (  5,37 netto )
  Brelok MK wykonanay przez MK Knives & Tools (Marcin Kampka). M połączone z K, K nierozerwalnie łączące się z M! Spójność koncepcji, projektu i wykonania! Tak ja w nożach MK Knives & Tools surowa stal "przekuta" w jedną, doskonale prezentującą się całość! Brelok dla posiadaczy noży wykonanych przez MK Knives & Tools lub kolekcjonerów gadżetów. Do podpięcia do kluczy, smyczy, noża, latarki itd.

  Naszywka MK Knives & Tools Stalowa Mała

   6,60 brutto, (  5,37 netto )
  Naszywka MK wykonana przez MK Knives & Tools (Marcin Kampka). M połączone z K, K nierozerwalnie łączące się z M! Spójność koncepcji, projektu i wykonania! Tak ja w nożach MK Knives & Tools surowa stal "przekuta" w jedną, doskonale prezentującą się całość! Naszywka dla posiadaczy noży wykonanych przez MK Knives & Tools lub kolekcjonerów naszywek. Wersja mała, pasująca idealnie na nerki, saszetki, polaru czy też elementu ubioru posiadającego warstwę miękkiego rzepu.

  Koralik MK Knives & Tools | Tytanowy Plaster Miodu Niebieski z Brązowym

   30,58 brutto, (  24,86 netto )
  Koralik MK Knives & Tools | Tytanowy Plaster Miodu Niebieski z Brązowym powstały w pracowni polskiego knifemakera. M połączone z K, K nierozerwalnie łączące się z M! Spójność koncepcji, projektu i wykonania! Koralik w formie sześcioboku wyjętego niemalże "żywcem" z pszczelego plastra miodu! Swego czasu jeden z ulubionych motywów stosowanych w produktach MK Knives & Tools. Pszczoła - symbol pracowitości i poświęcenia, jej twór - plaster miodu, wyraz precyzji i harmonii. Z pewnością te cechy prezentują również produkty z pracowni Marcina Kampki.

  Koralik MK Knives & Tools | Tytanowy Plaster Miodu Złoty z Niebieskim

   30,58 brutto, (  24,86 netto )
  Koralik MK Knives & Tools | Tytanowy Plaster Miodu Złoty z Niebieskim powstały w pracowni polskiego knifemakera. M połączone z K, K nierozerwalnie łączące się z M! Spójność koncepcji, projektu i wykonania! Koralik w formie sześcioboku wyjętego niemalże "żywcem" z pszczelego plastra miodu! Swego czasu jeden z ulubionych motywów stosowanych w produktach MK Knives & Tools. Pszczoła - symbol pracowitości i poświęcenia, jej twór - plaster miodu, wyraz precyzji i harmonii. Z pewnością te cechy prezentują również produkty z pracowni Marcina Kampki.

  Naszywka MK Knives & Tools Stalowa Duża

   7,70 brutto, (  6,26 netto )
  Naszywka MK Knives & Tools Stalowa Duża. M połączone z K, K nierozerwalnie łączące się z M! Spójność koncepcji, projektu i wykonania! Tak ja w nożach MK Knives & Tools surowa stal "przekuta" w jedną, doskonale prezentującą się całość! Naszywka dla posiadaczy noży wykonanych przez MK Knives & Tools lub kolekcjonerów naszywek. Wersja duża, pasująca idealnie na plecaki czy też torby większego rozmiaru posiadające warstwę miękkiego rzepu.

  Koralik MK Knives & Tools FatCarbon Toxic Storm

   12,98 brutto, (  10,55 netto )
  Koralik MK Knives & Tools FatCarbon Toxic Storm to bardzo oryginalna ozdoba noża czy latarki, wykonana przez polskiego knifemakera.

  Koralik MK Knives & Tools FatCarbon Night Storm

   12,98 brutto, (  10,55 netto )
  Koralik MK Knives & Tools FatCarbon Night Storm to bardzo oryginalna ozdoba noża czy latarki, wykonana przez polskiego knifemakera.

  Koralik MK Knives & Tools FatCarbon Nebula

   12,98 brutto, (  10,55 netto )
  Koralik MK Knives & Tools FatCarbon Nebula to bardzo oryginalna ozdoba noża czy latarki, wykonana przez polskiego knifemakera.

  Koralik MK Knives & Tools FatCarbon Jungle Wear

   12,98 brutto, (  10,55 netto )
  Koralik MK Knives & Tools FatCarbon Jungle Wear to bardzo oryginalna ozdoba noża czy latarki, wykonana przez polskiego knifemakera.

  Klamra Kydex MK Knives & Tools nastawna kątowa

   6,60 brutto, (  5,37 netto )
  Klamra Kydex MK Knives & Tools nastawna kątowa, dająca możliwość nastawy kąta przenoszenia na pasku. Autorskie rozwiązanie opracowane przez polskiego twórcę Marcina Kampkę. Klamra umożliwia przenoszenie noży w kaburach na standardowym pasie biodrowym pod dostosowanym do preferencji użytkownika kątem przenoszenia: pionowo, poziomo, w pochyle w jedną lub drugą stronę, w większym lub mniejszym nachyleniu. Klamra jest kompatybilna z kaburami MK Knives & Tools i innymi o odpowiednio rozstawionych otworach montażowych.

  Klamra Kydex MK Knives & Tools do systemów Molle

   6,60 brutto, (  5,37 netto )
  Klamra Kydex MK Knives & Tools do systemów Molle. Autorskie rozwiązanie opracowane przez polskiego twórcę Marcina Kampkę. Klamra umożliwia przenoszenie noży w kaburach na standardowym pasie biodrowym a jednocześnie elementach systemów Molle. Pozwala więc na bezpieczne przenoszenia na plecakach, kamizelkach, organizerach i innych elementach zawierających taśmy Molle. Klamra jest kompatybilna z kaburami MK Knives & Tools i innymi o odpowiednio rozstawionych otworach montażowych.