Latarki – breloki do kluczy. Małe latarki w formie łatwego i wygodnego w przenoszeniu wisiorka przypinanego do elementu, bez którego w zasadzie nie ruszamy się z domu, czyli do kluczy. Każda latarka brelok wyposażona jest w otwór służący do podpięcia do kluczy, do smyczy itd. W zależności od modelu i producenta latarka brelok ma mniej lub więcej funkcji. W zależności od rodzaju produktu latarka brelok posiada mniejszą lub większą moc świetlną. W tej grupie znajdziemy zarówno modele dające delikatne światło, oświetlające np. tylko dziurkę od kluczy, czy inne miejsce punktowo, w bardzo ograniczonym zakresie, jak też latarki breloki o większej mocy, o których można powiedzieć, że dają pełnowymiarową moc świetlną przy mikro- rozmiarze. Latarki breloki cechuje: niewielki, wygodny rozmiar, łatwość w przenoszeniu i w użytkowaniu.

Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników

Dostępność
Cena

  Latarka RovyVon Angel Eyes E1 Army Green Hybrydowa Akumulator i Bateria AAA 700 Lumenów

  189,00  brutto, ( 153,66  netto )
  Latarka RovyVon Angel Eyes E1 Army Green Hybrydowa Akumulator i Bateria AAA 700 Lumenów to kompaktowa latarka do użytku codziennego o dużej mocy. Angel Eyes E1 to latarka z linii kompaktowych, poręcznych latarek codziennego użytku (EDC - EveryDay Carry) z hybrydowym zasilaniem. Posiada dwie diody czołowe. Prezentowana latarka Angel Eyes E1 wykonana została z wytrzymałego poliamidu i aluminium, a jej maksymalna moc świetlna to aż 700 lumenów. Latarkę ładuje się przez złącze USB-C. Poza akumulatorem o pojemności 300 mAh, latarka zasilana jest też baterią AAA co pozwala uniezależnić się od ładowarki w warunkach polowych. (łączny czas pracy na obu to 108 h w Trybie Moonlight).

  Latarka RovyVon Angel Eyes E1 Grey Hybrydowa Akumulator i Bateria AAA 700 Lumenów

  189,00  brutto, ( 153,66  netto )
  Latarka RovyVon Angel Eyes E1 Grey Hybrydowa Akumulator i Bateria AAA 700 Lumenów to kompaktowa latarka do użytku codziennego o dużej mocy. Angel Eyes E1 to latarka z linii kompaktowych, poręcznych latarek codziennego użytku (EDC - EveryDay Carry) z hybrydowym zasilaniem. Posiada dwie diody czołowe. Prezentowana latarka Angel Eyes E1 wykonana została z wytrzymałego poliamidu i aluminium, a jej maksymalna moc świetlna to aż 700 lumenów. Latarkę ładuje się przez złącze USB-C. Poza akumulatorem o pojemności 300 mAh, latarka zasilana jest też baterią AAA co pozwala uniezależnić się od ładowarki w warunkach polowych. (łączny czas pracy na obu to 108 h w Trybie Moonlight).

  Latarka RovyVon Angel Eyes E3 Gunmetal Hybrydowa Akumulator i Bateria AAA 700 Lumenów

  269,00  brutto, ( 218,70  netto )
  Latarka LED RovyVon Angel Eyes E3 Gunmetal Hybrydowa Akumulator i Bateria AAA 700 Lumenów to małe użyteczne źródło światła w formie breloka do kluczy. Latarka Angel Eyes E3 to latarka hybrydowa z dwoma opcjami zasilania. Latarka posiada na stałe wbudowany akumulator litowo-polimerowy o pojemności 300 mAh, ładowalny po przez złącze szybkiego ładowania USB-C. Latarka posiada dodatkową komorę na standardową baterię AAA (lub akumulator 10440), która stanowi dodatkowa opcję zasilania. Po wyczerpaniu się akumulatora, automatycznie włącza się zasilanie z baterii. Którą opcję zasialania w danym momencie stosować można oczywiście również wybrać. Prezentowana latarka LED RovyVon Angel Eyes E3 Gunmetal posiada dwie diody dające maksymalne oświetlenie o mocy aż 700 lumenów oraz korpus z aluminium 6063 w kolorze gunmetal. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy zapewnia maksymalnie 54 godziny czasu pracy.

  Latarka RovyVon Aurora A6 UV/Red/White 650 Lumenów

  249,00  brutto, ( 202,44  netto )
  Latarka RovyVon Aurora A6 UV/Red/White 650 Lumenów to mini oświetlenie w kompaktowej formie. Aurora A6 to latarka z linii małych, poręcznych latarek codziennego użytku (EDC - EveryDay Carry), zaprojektowanych w formie breloka do kluczy, aby mogła towarzyszyć nam w zasadzie przy każdym wyjściu z domu. Mikro- rozmiar, pełnowymiarowe oświetlenie, to słowa najkrócej i najlepiej opisujące latarki z tej serii. Prezentowana latarka Aurora A6 to wielofunkcyjna latarka EDC. Wykonana została z wytrzymałego poliwęglanu, a jej maksymalna moc świetlna to aż 650 lumenów. Latarkę ładuje się przez złącze USB-C a akumulator ma pojemność 330 mAh (72 h pracy w Trybie Moonlight).