RovyVon®

RovyVon® to producent kilku linii ciekawych latarek oraz drobnych akcesoriów codziennego użytku.

 

RovyVon® nie powstało przypadkowo. Marka skupiła wokół siebie ludzi od lat pasjonujących się codziennym wyposażeniem EDC oraz outdoorem. Pomysły, projekty i wykonania wzięły się z chęci stworzenia ciekawych, wygodnych a jednocześnie wytrzymałych akcesoriów, które w pierwszej kolejności przetestują i zaakceptują sami twórcy. Pasje połączone zostały z doświadczeniem projektowym zdobytym podczas wielu lat pracy poszczególnych członków zespołu w firmach konsumenckich o światowym formacie produkujących m. in. laptopy (Lenovo), słuchawki (Puma), sprzęt outdoorowy, latarki itd. Efektem tego połączenia są bardzo interesujące, bardzo dobre jakościowo produkty, które dzisiaj są dostępne dla każdego z nas.

Zarówno podstawowy asortyment RovyVon (latarki LED), czy też asortyment dodatkowy w postaci drobnych akcesoriów codziennego użytku – zdecydowanie możemy określić słowami: innowacyjność i oryginalność bez kompromisów.

RovyVon® to poręczne latarki LED do każdego zastosowania. To latarki z funkcjami podstawnego oświetlenia, ale również specjalistycznego (latarki z funkcją oświetlenia UV i z funkcjami światła w różnych barwach). To latarki o większych gabarytach, których wagę, siłę i moc “poczujemy” w ręce, ale również małe, dyskretne gadżety czekające zawsze w gotowości na użycie (latarki – breloki do kluczy dystrybuujące jednak pełnowymiarowe światło). To wreszcie wybór: kolorystyki, materiału wykonania, rozmiaru i funkcji dodatkowych, które dadzą Ci możliwość wpasowania się w Twoje spersonalizowane potrzeby.

RovyVon® to również użyteczne i pomysłowe gadżety EDC, pomagające w lepszej organizacji codziennego funkcjonowania. Jesteśmy przekonani, że organizery na drobne akcesoria (organizery RX10), mini noże dopinane do kluczy, tytanowe karabińczyki itd. uzupełnią codzienny ekwipunek niejednego z Was w domu, w miejscu pracy i w podróży. • NOWOŚĆ

  Latarka LED RovyVon® Aurora A5x GITD White/Red Transparentna Brelok Poliwęglan Fluorescencyjny Dioda CREE XP-G3 650 Lumenów Multifunkcyjna: Światło Boczne Białe i Czerwone

  149,99 
 • NOWOŚĆ

  Latarka LED RovyVon® Aurora A4x PVD Black Ti Czarna Brelok Tytan Dioda CREE XP-G3 650 Lumenów

  258,99 
 • NOWOŚĆ

  Latarka LED RovyVon® Aurora A1x Black Czarny Brelok Poliwęglan Dioda CREE XP-G3 650 Lumenów

  119,00 
 • NOWOŚĆ

  Organizer EDC RovyVon® RX10 czarny

  49,99 
 • NOWOŚĆ

  Latarka LED RovyVon® Aurora A3x Gunmetal Czarna Brelok Aluminum 6063 Dioda CREE XP-G3 650 Lumenów

  134,99 
 • NOWOŚĆ

  Latarka LED RovyVon® Aurora A1x Army Green Brelok Poliwęglan Dioda CREE XP-G3 650 Lumenów

  119,00 
 • NOWOŚĆ

  Organizer EDC RovyVon® RX10 półprzezroczysty

  49,99 
 • NOWOŚĆ

  Latarka LED RovyVon® Aurora A3x Red Czerwona Brelok Aluminum 6063 Dioda CREE XP-G3 650 Lumenów

  134,99 
 • NOWOŚĆ

  Latarka LED RovyVon® Aurora A4x Natural Ti Metaliczna Brelok Tytan Dioda CREE XP-G3 650 Lumenów

  258,99