MAC Coltellerie to włoska marka, ceniona przez nurków i marynarzy za swoje dedykowane rozwiązania. Z historią sięgającą wielu lat, MAC Coltellerie zyskało uznanie za produkcję noży myśliwskich i nurkowych w okolicach 1978 roku. To był początek rozwoju marki, który stał się impulsem do rozwoju i wzbogacenie oferty o noże żeglarskie, wędkarskie i ratownicze.

Noże nurkowe, narzędzia morskie i ratownicze MAC Coltellerie charakteryzują się trwałością i funkcjonalnością, doskonale spełniają wyzwania jakie można spotkać w pracy pod wodą. Oferta marki obejmuje różnorodność noży do nurkowania i narzędzi do przecinania lin.

Dla nurków i marynarzy i innych użytkowników, którzy poszukują niezawodnych narzędzi do pracy pod wodą lub na morzu, MAC Coltellerie to marka, która spełni ich oczekiwania. Sprawdź naszą ofertę!

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Dostępność
Cena

  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 180 mm (SQUALO 18 BLACK)

   36,96 brutto, (  30,05 netto )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 180 mm (SQUALO 18 BLACK) to wszechstronny nóż stworzony z myślą o nurkach, wykonany przez włoską firmę MAC Coltellerie, to niezastąpione narzędzie, które sprosta zarówno wyzwaniom pod wodą, jak i na lądzie.

  Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue (TS09 TWIN RES RED)

   15,18 brutto, (  12,34 netto )
  Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue (TS09 TWIN RES RED) to ultralekki nóż ratowniczy, który nie ma sobie równych, dzięki swojej klindze i podwójnemu ostrzu. To idealne narzędzie do agresywnego cięcia i przecinania materiałów tekstylnych, twardych tworzyw sztucznych oraz włóknistych, takich jak liny, sznury, taśmy, pasy, żyłki czy sieci. Jego ergonomiczny kształt chroni przed urazami zarówno osobę uwalnianą lub ratowaną, jak i obsługującą nóż. To bestseller włoskiej firmy MAC Coltellerie, oferujący najlepszy stosunek jakości do ceny.

  Nóż składany żeglarski MAC Coltellerie Marine, PP / TPE Blue (SAILOR BLU)

   34,98 brutto, (  28,44 netto )
  Nóż składany żeglarski MAC Coltellerie Marine, PP / TPE Blue (SAILOR BLU) to nóż żeglarski stworzony przez włoską firmę MAC Coltellerie. Ten nóż zachwyci nie tylko swoją solidnością, ale także wszechstronnością, oferując aż trzy przydatne funkcje narzędziowe.

  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 120 mm (AQUATYS BLACK)

   65,78 brutto, (  53,48 netto )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 120 mm (AQUATYS BLACK) to niezastąpiony nóż dla nurka o solidnej konstrukcji full tang, stworzony przez firmę MAC Coltellerie. Ten wszechstronny nóż nie tylko doskonale sprawdza się podczas nurkowania, ale również na lądzie.

  Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue (TS09 TWIN RES YELLOW)

   15,18 brutto, (  12,34 netto )
  Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue (TS09 TWIN RES YELLOW) to ultralekki nóż ratowniczy, który nie ma sobie równych, dzięki swojej klindze i podwójnemu ostrzu. To idealne narzędzie do agresywnego cięcia i przecinania materiałów tekstylnych, twardych tworzyw sztucznych oraz włóknistych, takich jak liny, sznury, taśmy, pasy, żyłki czy sieci. Jego ergonomiczny kształt chroni przed urazami zarówno osobę uwalnianą lub ratowaną, jak i obsługującą nóż. To bestseller włoskiej firmy MAC Coltellerie, oferujący najlepszy stosunek jakości do ceny.

  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 140 mm (SQUALO 15 MR BLUE)

   61,38 brutto, (  49,90 netto )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 140 mm (SQUALO 15 MR BLUE) to uniwersalny nóż dla nurka z młotkiem, stworzony przez cenioną włoską firmę MAC Coltellerie. Ten nieodzowny element wyposażenia towarzyszy nurkom podczas ich podwodnych wypraw, ale także sprawdza się doskonale na lądzie.

  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 120 mm (AQUATYS BLUE)

   65,78 brutto, (  53,48 netto )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 120 mm (AQUATYS BLUE) to niezawodny nóż dla nurka z solidną konstrukcją full tang, wyprodukowany przez renomowaną włoską firmę MAC Coltellerie. Jest on nie tylko doskonałym narzędziem podczas wypraw nurkowych, ale także przydatnym towarzyszem na lądzie.

  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 90 mm (TORPEDO 9 BE YELLOW)

   41,58 brutto, (  33,80 netto )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 90 mm (TORPEDO 9 BE YELLOW) to nóż dla nurka typu back-up, którego stała klinga jest gotowa sprostać wszelkim wyzwaniom pod wodą. Ten niezawodny sprzęt został stworzony przez włoską firmę MAC Coltellerie i stanowi nieodzowny element wyposażenia każdej wyprawy nurkowej.

  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 180 mm (SQUALO 18 M)

   37,18 brutto, (  30,23 netto )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 180 mm (SQUALO 18 M) to uniwersalny nóż dla nurka o konstrukcji full tang, produkowany przez włoską firmę MAC Coltellerie. To nieodzowny element wyposażenia podczas wypraw nurkowych, ale także niezastąpiony na lądzie.

  Nóż składany żeglarski MAC Coltellerie 65 mm (BOAT 2 RED)

   34,98 brutto, (  28,44 netto )
  Nóż składany żeglarski MAC Coltellerie 65 mm (BOAT 2 RED) to składany nóż żeglarski od renomowanej włoskiej firmy MAC Coltellerie, zaprojektowany z myślą o żeglarzach i nie tylko. Ten nóż pewnie leży nawet w dużych dłoniach i oferuje nie tylko solidną blokadę głównego ostrza, ale również dwie przydatne funkcje narzędziowe.

  Nóż składany żeglarski MAC Coltellerie 65 mm (BOAT 2 BLACK)

   34,98 brutto, (  28,44 netto )
  Nóż składany żeglarski MAC Coltellerie 65 mm (BOAT 2 BLACK) to składany nóż żeglarski od renomowanej włoskiej firmy MAC Coltellerie, zaprojektowany z myślą o żeglarzach i nie tylko. Ten nóż pewnie leży nawet w dużych dłoniach i oferuje nie tylko solidną blokadę głównego ostrza, ale również dwie przydatne funkcje narzędziowe.

  Nóż żeglarski MAC Coltellerie 65 mm (SKIPPER RED)

   43,78 brutto, (  35,59 netto )
  Nóż żeglarski MAC Coltellerie 65 mm (SKIPPER RED) to niezastąpiony nóż bosmański stworzony przez włoską firmę MAC Coltellerie. Ten solidny nóż nie tylko doskonale leży w dłoniach, ale także oferuje imponującą ilość narzędzi i funkcji. Zaprojektowany z myślą o profesjonalnych żeglarzach i miłośnikach morza, SKIPPER RED spełnia najwyższe standardy jakości.