Bestechman to submarka firmy Bestech Knives ukierunkowana na rozwój projektów uplasowanych w segmencie budżetowym i około-budżetowym dostępnym dla szerszego grona użytkowników. Bestechman cechują nieskomplikowane i mocno użytkowe projekty w bogatej ofercie kolorystycznej i materiałowej. Założeniem marki jest udostępnienie praktycznie każdej konfiguracji w zakresie barw i popularnych, bardzo lubianych rozwiązań konstrukcyjnych, aby każdy znalazł w niej coś odpowiadającego swoim potrzebom. Bestechman z powodzeniem rozwija ofertę projektów o zdecydowanie użytkowym charakterze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dostępność

  Nóż składany Bestechman Dundee OD Green G10, Stonewash / Satin D2 by Ostap Hel (BMK01B)

   48,18 brutto, (  39,17 netto )
  Nóż składany Bestechman Dundee OD Green G10, Stonewash / Satin D2 by Ostap Hel (BMK01B) - kompaktowy nóż składany EDC, który powstał w wyniku współpracy polskiego knifemakera, Ostapa Hela, z firmą Bestechman. To folder wykonany z doskonałych materiałów, przy zachowaniu niezwykle atrakcyjnej ceny. Jego głownia została wykonana ze sprawdzonej stali D2, co czyni go prawdziwym bestsellerem!

  Nóż składany Bestechman Dundee Black G10, Grey Titanized / Satin D2 by Ostap Hel (BMK01D)

   48,18 brutto, (  39,17 netto )
  Nóż składany Bestechman Dundee Black G10, Grey Titanized / Satin D2 by Ostap Hel (BMK01D) - kompaktowy nóż składany EDC, który powstał dzięki współpracy polskiego mistrza kowalstwa Ostapa Hela z renomowaną firmą Bestechman. To niezwykły folder, wykonany z wysokiej jakości materiałów, dostępny w atrakcyjnej cenie i wyposażony w sprawdzoną stal D2. To prawdziwy bestseller!