Spyderco to amerykańska marka, która od dawna zajmuje czołowe miejsce w świecie noży. Jej historia sięga wielu lat wstecz i jest pełna innowacji oraz pasji do projektowania doskonałych narzędzi. Marka Spyderco przez lata wyznaczała trendy w świecie nożowym i do dzisiaj w wielu kręgach użytkowników uznawana jest za kultową.

Spyderco znane jest przede wszystkim z innowacyjnych koncepcji noży składanych, w tym tych z charakterystycznym otworem w ostrzu (spyderhole), który umożliwia szybkie i płynne jego otwieranie.

Oferta Spyderco to nie tylko noże składane, ale także noże kuchenne, noże taktyczne i narzędzia o najwyższej jakości wykonania projektowane przez zespół marki oraz uznanych na całym świecie projektantów nożowych.

Jeśli szukasz noża, który sprosta najbardziej wymagającym zadaniom, Spyderco to marka, na którą możesz liczyć. Odkryj ich bogatą gamę produktów i dołącz do grona zadowolonych użytkowników na całym świecie.

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników

Dostępność
Cena

  Nóż składany Spyderco Byrd Harrier 2 Black G-10, Combo Edge (BY01GPS2)

  319,00  brutto, ( 259,35  netto )
  Nóż składany Spyderco Byrd Harrier 2 Black G-10, Combo Edge to folder, który doskonale łączy cechy popularnych noży Cara Cara 2 i Meadowlark 2. Ten wyjątkowy nóż stanowi idealne narzędzie tnące do codziennego noszenia, oferując sprawdzone funkcje obu modeli w idealnym rozmiarze. Teraz dostępny w wersji z niezwykle wytrzymałymi okładzinami z tworzywa G10.

  Nóż składany Spyderco Efficient G-10 Black / Black Blade Plain (C216GPBBK)

  339,00  brutto, ( 275,61  netto )
  Nóż składany Spyderco Efficient G-10 Black / Black Blade Plain (C216GPBBK) to solidne narzędzie EDC (Everyday Carry) od renomowanej firmy Spyderco. Wyróżnia się fantastycznym designem, doskonałą ergonomią, szerokim profilem głowni i długą krawędzią tnącą, a wszystko to dostępne w atrakcyjnej cenie. Jest to idealny wybór dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nożami Spyderco.

  Nóż składany Spyderco Pacific Salt 2 FRN Yellow, Spyder H2 (C91SYL2)

  659,00  brutto, ( 535,77  netto )
  Nóż składany Spyderco Pacific Salt 2 FRN Yellow, Spyder H2 (C91SYL2) to jeden z najpopularniejszych noży z linii SALT, charakteryzujący się legendarnym kształtem noża Endura. To ulepszona wersja lekkiego składanego noża, zaprojektowana przez założyciela firmy Spyderco, Sala Glessera, do użytku w ekstremalnych warunkach. Wykonany z wyjątkowej stali H-2, odporny na sól i rdzę, przyciąga uwagę żeglarzy, nurków, wędkarzy i miłośników survivalu.

  Nóż składany Spyderco Lil’ Native G-10 Black Mid Back Lock Plain (C230MBGP)

  839,00  brutto, ( 682,11  netto )
  Nóż składany Spyderco Lil' Native G-10 Black Mid Back Lock Plain (C230MBGP) to mniejsza wersja foldera codziennego Native produkowanego przez amerykańską markę.

  Nóż składany Spyderco Bug Stainless Plain (C133P)

  129,00  brutto, ( 104,88  netto )
  Nóż składany Spyderco Bug Stainless Plain (C133P) to folder typu slipjont, połączenie nowoczesnego designu i tradycyjnego sposobu otwierania/zamykania.

  Nóż składany Spyderco SpyOpera Carbon Fiber, Thor Damascus Sprint Run (C255CFPD)

  2 379,00  brutto, ( 1 934,15  netto )
  Nóż składany Spyderco SpyOpera Carbon Fiber, Thor Damascus Sprint Run (C255CFPD) to limitowana wersja noża stworzonego we współpracy firm Spyderco i LionSteel. Ten wyjątkowy nóż jest modyfikacją oryginalnego modelu Opera firmy LionSteel, zaprojektowanego przez włoskiego producenta noży custom, Massimo Salice Sannę, znanego jako "MAX". SpyOpera zachowuje esencję oryginału, ale została zmodyfikowana, aby zawierała okrągły otwór i głęboki druciany klips, wprowadzając nowe elementy do klasycznego wzornictwa. W tej limitowanej wersji, noża piękno zostało podkreślone przez niepowtarzalny wzór damasceńskiego Thor™ i elegancki urok włókna węglowego na rękojeści. Ten nóż nie tylko jest doskonałym narzędziem, ale również prawdziwym dziełem sztuki.

  Nóż składany Spyderco Tenacious FRN Black, Black Blade Spyder (C122PSBBK)

  339,00  brutto, ( 275,61  netto )
  Nóż składany Spyderco Tenacious FRN Black, Black Blade Spyder (C122PSBBK) to jeden z najpopularniejszych folderów EDC z kolekcji Value, który wyróżnia się matową nierefleksyjną powłoką na głowni. Ten wyjątkowy nóż oferuje wiele cech charakterystycznych dla noży serii Value, tworząc doskonały stosunek jakości do ceny.

  Ostrzałka Spyderco Gauntlet Select, Sharpening System (603F)

  309,00  brutto, ( 251,22  netto )
  Ostrzałka Spyderco Gauntlet Select, Sharpening System (603F) to prosty i niezwykle łatwy w użyciu zestaw do ostrzenia, który umożliwia nawet początkującym użytkownikom uzyskanie ostrych jak brzytwa krawędzi tnących w zaledwie kilka minut, bez konieczności używania wody, oleju, skomplikowanych zacisków czy specjalnego osprzętu. To produkt amerykańskiej firmy Spyderco, znanej z produkcji najlepszych systemów do ostrzenia.

  Nóż składany Spyderco Manix 2 XL G-10 Black Plain (C95GP2)

  1 099,00  brutto, ( 893,50  netto )
  Nóż składany Spyderco Manix 2 XL G-10 Black Plain (C95GP2) to większa wersja jednego z bardziej kultowych folderów amerykańskiej marki - Manix 2.

  Nóż składany Spyderco DragonFly 2 FRN Black Plain (C28PBK2)

  459,00  brutto, ( 373,17  netto )
  Nóż składany Spyderco DragonFly 2 FRN Black Plain (C28PBK2) to lekki i poręczny folder na użytek codzienny. DragonFly (ważka) to nóż o niewielkich rozmiarach ale dużych możliwościach.

  Nóż składany Spyderco Tenacious Lightweight Blue CPM S35VN Plain (C122PBL)

  639,00  brutto, ( 519,51  netto )
  Nóż składany Spyderco Tenacious Lightweight Blue CPM S35VN Plain (C122PBL) to jeden z najpopularniejszych folderów EDC z kolekcji Value. Wyróżnia się doskonałym designem, okładzinami z FRN, blokadą głowni Walkera oraz podparciem kciuka choil jimping. To noże charakteryzujące się solidną konstrukcją i doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

  Nóż składany Spyderco Opus Black G-10 Plain (C218GP)

  1 249,00  brutto, ( 1 015,45  netto )
  Nóż składany Spyderco Opus Black G-10 Plain (C218GP) to efekt kooperacji niemieckiego designera z amerykańskim producentem. Efektem jest klasyczny folder o wysmukłej konstrukcji.