Willumsen Copenhagen. Oferta noży duńskiego knifemaker’a Mikkel’a Willumsen’a. Noże z ostrzem stałym i noże z ostrzem składanym. Noże do różnorodnych zastosowań outdoorowych i codziennych (EDC). Różnorodne materiały i rozwiązania.

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Dostępność
  Cena

   Nóż składany Willumsen Copenhagen Zero 7 Orange

   329,00  brutto, ( 329,00  netto )
   Nóż składany Willumsen Copenhagen Zero 7 Orange to duży i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Zero 7 posiada mocną głownię z nierdzewnej stali 440C ze szlifem płaskim i wykończeniem stonewash. Rękojeść wykonano z  teksturowanego FRN przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę (koralik załączony do zestawu). Całość łączy długi backspacer. Nóż dostarczany jest z  klipsem, który może być montowany na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu axis lock.

   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Liner Lock Tanto

   519,00  brutto, ( 519,00  netto )
   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Liner Lock Tanto to kompaktowy i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Red E posiada mocną głownię ze szwedzkiej stali Sandvik 14C ze szlifem płaskim i twardą powłoką tytanową. Rękojeść wykonano z włókna węglowego przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę. Całość łączy długi, stalowy backspacer. Nóż dostarczany jest z dwoma klipsami o różnych wzorach, które mogą być montowane na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu liner lock.

   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Battle Ship Gray/Black

   499,00  brutto, ( 499,00  netto )
   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Battle Ship Gray/Black to kompaktowy i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Red E posiada mocną głownię ze szwedzkiej stali Sandvik 14C ze szlifem płaskim i wykończeniem stonewash. Rękojeść wykonano z dwubarwnego, teksturowanego G10 przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę. Całość łączy długi, stalowy backspacer. Nóż dostarczany jest z dwoma klipsami o różnych wzorach, które mogą być montowane na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu axis lock.

   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Desert Tan/Black

   499,00  brutto, ( 499,00  netto )
   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Desert Tan/Black to kompaktowy i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Red E posiada mocną głownię ze szwedzkiej stali Sandvik 14C ze szlifem płaskim, która pokryta została twardą powłoką tytanową. Rękojeść wykonano z dwubarwnego, teksturowanego G10 przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę. Całość łączy długi, stalowy backspacer. Nóż dostarczany jest z dwoma klipsami o różnych wzorach, które mogą być montowane na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu axis lock.

   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Acid OD/Black

   499,00  brutto, ( 499,00  netto )
   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Acid OD/Black to kompaktowy i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Red E posiada mocną głownię ze szwedzkiej stali Sandvik 14C ze szlifem płaskim i wykończeniem dark stonewash. Rękojeść wykonano z dwubarwnego, teksturowanego G10 przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę. Całość łączy długi, stalowy backspacer. Nóż dostarczany jest z dwoma klipsami o różnych wzorach, które mogą być montowane na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu axis lock.

   Nóż składany Willumsen Copenhagen Chibs Desert Tan/Black

   499,00  brutto, ( 499,00  netto )
   Nóż składany Willumsen Copenhagen Chibs Desert Tan/Black to duży i solidny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Chibs posiada mocną głownię ze szwedzkiej stali Sandvik 14C ze szlifem płaskim i dwoma rodzajami wykończenia. Rękojeść wykonano z teksturowanego, dwubarwnego kompozytu G10 przymocowanego do stalowych linersów. Całość łączy długi, stalowy backspacer z otworem na linkę. Nóż dostarczany jest z dwoma klipsami o różnych wzorach, które mogą być montowane na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu liner lock.

   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Nano Stone Black

   349,00  brutto, ( 349,00  netto )
   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Nano Midnight Olive to kompaktowy i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Red E Nano posiada głownię ze stali 440C ze szlifem płaskim i wykończeniem stonewash. Rękojeść wykonano z teksturowanego G10 przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę. Całość łączy długi, stalowy backspacer. Nóż dostarczany jest z dwoma klipsami o różnych wzorach, które mogą być montowane na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu axis lock.

   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Liner Lock Cleaver

   519,00  brutto, ( 519,00  netto )
   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Liner Lock Cleaver to kompaktowy i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Red E posiada mocną głownię ze szwedzkiej stali Sandvik 14C ze szlifem płaskim i wykończeniem stonewash. Rękojeść wykonano z włókna węglowego przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę. Całość łączy długi, stalowy backspacer. Nóż dostarczany jest z dwoma klipsami o różnych wzorach, które mogą być montowane na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu liner lock.

   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Rosewood

   499,00  brutto, ( 499,00  netto )
   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Rosewood to kompaktowy i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Red E posiada mocną głownię ze szwedzkiej stali Sandvik 14C ze szlifem płaskim i wykończeniem stonewash. Rękojeść wykonano z drewna różanego (rosewood) przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę. Całość łączy długi, stalowy backspacer. Nóż dostarczany jest z dwoma klipsami o różnych wzorach, które mogą być montowane na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu axis lock.

   Nóż Willumsen Copenhagen Paragon “Gray/Black”

   639,00  brutto, ( 639,00  netto )
   Nóż Willumsen Copenhagen Paragon "Gray/Black" to narzędzie turystyczne, outdoor'owe oraz bushcraft'owe. Paragon posiada konstrukcję full tang, uniwersalną głownię typu drop point ze stali nierdzewnej AUS-8 z wykończeniem stonewash i rękojeść z teksturowanego, dwubarwnego kompozytu G10. Całość chowa się w kaburze z kydex'u z wygodnym klipsem.

   Nóż Willumsen Copenhagen Paragon “Midnight”

   639,00  brutto, ( 639,00  netto )
   Nóż Willumsen Copenhagen Paragon "Midnight" to narzędzie turystyczne, outdoor'owe oraz bushcraft'owe. Paragon posiada konstrukcję full tang, uniwersalną głownię typu drop point ze stali nierdzewnej AUS-8 z twardą powłoką tytanową i rękojeść z teksturowanego, dwubarwnego kompozytu G10. Całość chowa się w kaburze z kydex'u z wygodnym klipsem.

   Nóż Willumsen Copenhagen Wild1 Dark Stonewash

   639,00  brutto, ( 639,00  netto )
   Nóż Willumsen Copenhagen Wild1 Dark Stonewash to narzedzie turystyczne, outdoor'owe ale przede wszystkim bushcraft'owe. Wild1 posiada konstrukcję full tang, uniwersalną głownię typu drop point ze stali nierdzewnej Sandvik 14C z wykończeniem dark stonewash i rękojeść z kompozytu Pakkawood. Całość chowa się w pochwie z brązowej skóry wyposażonej w krzesiwo.