Willumsen Copenhagen. Oferta noży duńskiego knifemaker’a Mikkel’a Willumsen’a. Noże z ostrzem stałym i noże z ostrzem składanym. Noże do różnorodnych zastosowań outdoorowych i codziennych (EDC). Różnorodne materiały i rozwiązania.

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Dostępność
Cena

  Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Acid OD/Black

  499,00  brutto, ( 405,69  netto )
  Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Acid OD/Black to kompaktowy i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Red E posiada mocną głownię ze szwedzkiej stali Sandvik 14C ze szlifem płaskim i wykończeniem dark stonewash. Rękojeść wykonano z dwubarwnego, teksturowanego G10 przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę. Całość łączy długi, stalowy backspacer. Nóż dostarczany jest z dwoma klipsami o różnych wzorach, które mogą być montowane na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu axis lock.

  Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Nano Stone Black

  349,00  brutto, ( 283,74  netto )
  Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Nano Midnight Olive to kompaktowy i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Red E Nano posiada głownię ze stali 440C ze szlifem płaskim i wykończeniem stonewash. Rękojeść wykonano z teksturowanego G10 przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę. Całość łączy długi, stalowy backspacer. Nóż dostarczany jest z dwoma klipsami o różnych wzorach, które mogą być montowane na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu axis lock.

  Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Liner Lock Tanto

  519,00  brutto, ( 421,95  netto )
  Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Liner Lock Tanto to kompaktowy i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Red E posiada mocną głownię ze szwedzkiej stali Sandvik 14C ze szlifem płaskim i twardą powłoką tytanową. Rękojeść wykonano z włókna węglowego przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę. Całość łączy długi, stalowy backspacer. Nóż dostarczany jest z dwoma klipsami o różnych wzorach, które mogą być montowane na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu liner lock.

  Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Liner Lock Cleaver

  519,00  brutto, ( 421,95  netto )
  Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Liner Lock Cleaver to kompaktowy i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Red E posiada mocną głownię ze szwedzkiej stali Sandvik 14C ze szlifem płaskim i wykończeniem stonewash. Rękojeść wykonano z włókna węglowego przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę. Całość łączy długi, stalowy backspacer. Nóż dostarczany jest z dwoma klipsami o różnych wzorach, które mogą być montowane na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu liner lock.

  Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Battle Ship Gray/Black

  499,00  brutto, ( 405,69  netto )
  Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Battle Ship Gray/Black to kompaktowy i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Red E posiada mocną głownię ze szwedzkiej stali Sandvik 14C ze szlifem płaskim i wykończeniem stonewash. Rękojeść wykonano z dwubarwnego, teksturowanego G10 przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę. Całość łączy długi, stalowy backspacer. Nóż dostarczany jest z dwoma klipsami o różnych wzorach, które mogą być montowane na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu axis lock.

  Nóż Willumsen Copenhagen Paragon “Gray/Black”

  Original price was: 639,00 zł.Current price is: 589,00 zł. brutto, ( 478,86  netto )
  Nóż Willumsen Copenhagen Paragon "Gray/Black" to narzędzie turystyczne, outdoor'owe oraz bushcraft'owe. Paragon posiada konstrukcję full tang, uniwersalną głownię typu drop point ze stali nierdzewnej AUS-8 z wykończeniem stonewash i rękojeść z teksturowanego, dwubarwnego kompozytu G10. Całość chowa się w kaburze z kydex'u z wygodnym klipsem.

  Nóż Willumsen Copenhagen Wild1 Light Stonewash

  Original price was: 639,00 zł.Current price is: 589,00 zł. brutto, ( 478,86  netto )
  Nóż Willumsen Copenhagen Wild1 Light Stonewash to narzedzie turystyczne, outdoor'owe ale przede wszystkim bushcraft'owe. Wild1 posiada konstrukcję full tang, uniwersalną głownię typu drop point ze stali nierdzewnej Sandvik 14C z wykończeniem stonewash i rękojeść z kompozytu Pakkawood. Całość chowa się w pochwie z brązowej skóry wyposażonej w krzesiwo.

  Nóż Willumsen Copenhagen Birddog Light Stonewash

  Original price was: 329,00 zł.Current price is: 299,00 zł. brutto, ( 243,09  netto )
  Nóż Willumsen Copenhagen Birddog Light Stonewash to narzedzie turystyczne, outdoor'owe ale dzięki użytkowej głowni i odpowiednio dobranym rozmiarom sprawdzi się również jako ostrze codziennego użytku dla tych, którzy lubią nosić przy sobie noże typu fixed. Birddog posiada konstrukcję full tang, uniwersalną głownię typu drop point ze stali nierdzewnej 440C z wykończeniem stonewash i rękojeść z kompozytu Pakkawood. Całość chowa się w pochwie z czarnej skóry.

  Nóż Willumsen Copenhagen Birddog Dark Stonewash

  Original price was: 329,00 zł.Current price is: 299,00 zł. brutto, ( 243,09  netto )
  Nóż Willumsen Copenhagen Birddog Dark Stonewash to narzedzie turystyczne, outdoor'owe ale dzięki użytkowej głowni i odpowiednio dobranym rozmiarom sprawdzi się również jako ostrze codziennego użytku dla tych, którzy lubią nosić przy sobie noże typu fixed. Birddog posiada konstrukcję full tang, uniwersalną głownię typu drop point ze stali nierdzewnej 440C z wykończeniem dark stonewash i rękojeść z kompozytu Pakkawood. Całość chowa się w pochwie z czarnej skóry.

  Nóż składany Willumsen Copenhagen Zero 7 Orange

  329,00  brutto, ( 267,48  netto )
  Nóż składany Willumsen Copenhagen Zero 7 Orange to duży i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Zero 7 posiada mocną głownię z nierdzewnej stali 440C ze szlifem płaskim i wykończeniem stonewash. Rękojeść wykonano z  teksturowanego FRN przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę (koralik załączony do zestawu). Całość łączy długi backspacer. Nóż dostarczany jest z  klipsem, który może być montowany na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu axis lock.

  Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Desert Tan/Black

  499,00  brutto, ( 405,69  netto )
  Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Desert Tan/Black to kompaktowy i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Red E posiada mocną głownię ze szwedzkiej stali Sandvik 14C ze szlifem płaskim, która pokryta została twardą powłoką tytanową. Rękojeść wykonano z dwubarwnego, teksturowanego G10 przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę. Całość łączy długi, stalowy backspacer. Nóż dostarczany jest z dwoma klipsami o różnych wzorach, które mogą być montowane na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu axis lock.

  Nóż Willumsen Copenhagen Paragon “Midnight”

  Original price was: 639,00 zł.Current price is: 589,00 zł. brutto, ( 478,86  netto )
  Nóż Willumsen Copenhagen Paragon "Midnight" to narzędzie turystyczne, outdoor'owe oraz bushcraft'owe. Paragon posiada konstrukcję full tang, uniwersalną głownię typu drop point ze stali nierdzewnej AUS-8 z twardą powłoką tytanową i rękojeść z teksturowanego, dwubarwnego kompozytu G10. Całość chowa się w kaburze z kydex'u z wygodnym klipsem.