Noże składane MKM to innowacyjne projekty różnych projektantów i wytwórców zrzeszone pod jedną marką z Maniago. Włoski kunszt knifemakingu, piękne wzornictwo i wyszukane materiały.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Dostępność
  Cena

   Naszywka MKM Blue Patch

    6,16 brutto, (  6,16 netto )
   Naszywka MKM Blue Patch powstała z myślą o miłośnikach marki a jej wykonanie jasno podkreśla przywiązanie producenta do tradycyjnych wartości choć w nowoczesnym wydaniu. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

   Nóż składany MKM Goccia M390 Titanium by Jens Ansø

    305,58 brutto, (  305,58 netto )
   Nóż składany MKM Goccia M390 Titanium by Jens Ansø to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Goccia to folder EDC o dość uniwersalnej, klasycznej konstrukcji i przeznaczeniu. Wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Goccia posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie satynowe) i rękojeść z tytanu. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy tytanowy klips mocujący deep carry. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui.

   Nóż składany MKM Goccia M390 Arctic Storm CF by Jens Ansø

    312,18 brutto, (  312,18 netto )
   Nóż składany MKM Goccia M390 Arctic Storm CF by Jens Ansø to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Goccia to folder EDC o dość uniwersalnej, klasycznej konstrukcji i przeznaczeniu. Wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Goccia posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie satynowe) i rękojeść z włókna węglowego. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy tytanowy klips mocujący deep carry. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui.

   Nóż składany MKM Goccia M390 White Storm CF by Jens Ansø

    320,98 brutto, (  320,98 netto )
   Nóż składany MKM Goccia M390 White Storm CF by Jens Ansø to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Goccia to folder EDC o dość uniwersalnej, klasycznej konstrukcji i przeznaczeniu. Wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Goccia posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie black stonewash) i rękojeść z włókna węglowego. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy tytanowy klips mocujący deep carry. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui.

   Nóż składany MKM Goccia M390 Green Micarta by Jens Ansø

    252,78 brutto, (  252,78 netto )
   Nóż składany MKM Goccia M390 Green Micarta by Jens Ansø to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Goccia to folder EDC o dość uniwersalnej, klasycznej konstrukcji i przeznaczeniu. Wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Goccia posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie satynowe) i rękojeść z zielonej micarty. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy tytanowy klips mocujący deep carry. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui.

   Nóż składany MKM Timavo M390 Green Micarta by Jasper Voxnæs

    217,58 brutto, (  217,58 netto )
   Nóż składany MKM Timavo M390 Green Micarta by Jasper Voxnæs to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Timavo to niewielki folder EDC o dość uniwersalnej konstrukcji i przeznaczeniu. Nieduży, kompaktowy ale wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Timavo posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie satynowe) i rękojeść z zielonej micarty. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący w formie drutu. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui.

   Nóż składany MKM Timavo M390 Black G10 by Jasper Voxnæs

    217,58 brutto, (  217,58 netto )
   Nóż składany MKM Timavo M390 Black G10 by Jasper Voxnæs to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Timavo to niewielki folder EDC o dość uniwersalnej konstrukcji i przeznaczeniu. Nieduży, kompaktowy ale wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Timavo posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie satynowe) i rękojeść z czarnego kompozytu G10. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący w formie drutu. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui.

   Nóż składany MKM Flame M390 Dagger Micarta by Michael Zieba

    188,98 brutto, (  188,98 netto )
   Nóż składany MKM Flame M390 Dagger Micarta by Michael Zieba to projekt powstały w kooperacji polskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Flame to niewielki folder EDC o dość uniwersalnej konstrukcji i przeznaczeniu. Nieduży, kompaktowy ale wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Flame posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie stonewash), rękojeść z czarnej micarty (Black Canvas Micarta). Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui z narzędziem serwisowym.

   Nóż składany MKM Flame M390 Drop Point Micarta by Michael Zieba

    188,98 brutto, (  188,98 netto )
   Nóż składany MKM Flame M390 Drop Point Micarta by Michael Zieba to projekt powstały w kooperacji polskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Flame to niewielki folder EDC o dość uniwersalnej konstrukcji i przeznaczeniu. Nieduży, kompaktowy ale wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Flame posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie stonewash), rękojeść z czarnej micarty (Black Canvas Micarta). Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui z narzędziem serwisowym.

   Nóż składany MKM Isonzo M390 Black Micarta by Jasper Voxnæs

    186,78 brutto, (  186,78 netto )
   Nóż składany MKM Isonzo M390 Black Micarta by Jasper Voxnæs to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Insozo to niewielki folder EDC o dość uniwersalnej konstrukcji i przeznaczeniu. Nieduży, kompaktowy ale wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Insozo posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie stonewash), rękojeść z czarnej micarty (Black Canvas Micarta). Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący w formie drutu. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui z narzędziem serwisowym.

   Nóż składany MKM Isonzo M390 Natural Micarta by Jasper Voxnæs

    186,78 brutto, (  186,78 netto )
   Nóż składany MKM Isonzo M390 Natural Micarta by Jasper Voxnæs to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Insozo to niewielki folder EDC o dość uniwersalnej konstrukcji i przeznaczeniu. Nieduży, kompaktowy ale wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Insozo posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie stonewash), rękojeść z brązowej micarty (Natural Canvas Micarta). Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący w formie drutu. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui z narzędziem serwisowym.