Noże z głownią stałą BPS Knives. Noże ze stali węglowych wymagające częstszych zabiegów pielęgnacyjnych, ale za to dające świetną ostrość i doskonałe właściwości tnące oraz noże ze stali nierdzewnych łatwiejsze w utrzymaniu ale za to o słabszej ostrości. Solidne narzędzia w rozsądnym przedziale cenowym.

W zestawie z nożem dostarczana jest pochewka, najczęściej ze skóry naturalnej, czasami z uchwytem na krzesiwko, a czasami również z krzesiwem

Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników

Dostępność
  Cena

   Nóż turystyczny BPS Knives BS3 Camping

   169,00  brutto, ( 137,40  netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives BS3 Camping to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Noże turystyczne BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż turystyczny BPS Knives BS3 Camping posiada roboczy profil ostrza typu drop point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali węglowej 1066 ma polerowane wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż turystyczny BPS Knives BS2FT Camping

   165,00  brutto, ( 134,15  netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives BS2FT Camping to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Noże turystyczne BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż turystyczny BPS Knives BS2FT Camping posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali węglowej 1066 ma polerowane wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Camping z krzesiwem

   219,00  brutto, ( 178,05  netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Camping z krzesiwem to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Camping z krzesiwem posiada roboczy profil ostrza typu clip point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali węglowej 1066 ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry oraz krzesiwo.  

   Nóż wyprawowy BPS Knives Savage Bushcraft

   217,00  brutto, ( 176,42  netto )
   Nóż wyprawowy BPS Knives Savage Bushcraft to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Noże BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż wyprawowy BPS Knives Savage Bushcraft posiada roboczy profil ostrza typu drop point ze szlifem w pełni płaskim. Ostrze ze stali węglowej 1066 ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna dębu bagiennego (bug oak wood) i zakończona zbijakiem/młotkiem z otworem na linkę. W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z czarnej skóry.  

   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Nierdzewna

   217,00  brutto, ( 176,42  netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Nierdzewna to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Nierdzewna posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż BPS Knives Mini Kiridashi

   79,00  brutto, ( 64,23  netto )
   Nóż BPS Knives Mini Kiridashi jest bardzo precyzyjnym narzędziem przeznaczonym do prac codziennych (EDC). Może być używany w ogrodzie, do prac z drewnem czy skórą, papierem lub żywnością. Bardzo dobrze sprawdza się jako neck knife lub ostrze zapasowe podczas wyprawy outdoorowej. Nóż BPS Knives Mini Kiridashi posiada roboczy profil ostrza przypominający kształtem skalpel ze stali węglowej 1066 oraz szlif skandynawski. Rękojeść bez okładzin, posiada otwory dla personalizacji noża oplotami z paracordu lub rzemienia. W komplecie z nożem znajduje się kabura z tworzywa sztucznego i paracord.  

   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Węglowa

   199,00  brutto, ( 161,79  netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Węglowa to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Węglowa posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali węglowej 1066 ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping z krzesiwem

   275,00  brutto, ( 223,58  netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping z krzesiwem to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping z krzesiwem posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry oraz krzesiwo.  

   Nóż turystyczny BPS Knives BS1FT Compact Camping Stal Nierdzewna

   185,00  brutto, ( 150,41  netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives BS1FT Compact Camping Stal Nierdzewna to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives BS1FT Compact Camping Stal Nierdzewna posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali nierdzewnj 5Cr14MoV ma polerowane wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna jesionowego (ash wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Camping

   189,00  brutto, ( 153,66  netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Camping to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Camping posiada roboczy profil ostrza typu clip point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali węglowej 1066 ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż myśliwski BPS Knives HK6 Hunting

   208,00  brutto, ( 169,11  netto )
   Nóż myśliwski BPS Knives HK6 Hunting to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, polowania, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Noże turystyczne BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż myśliwski BPS Knives HK6 Hunting posiada roboczy profil ostrza typu clip point z niskiem szlifem płaskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna dębowego (dnieper oak) i zakończona zbijakiem/młotkiem. W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Mini Łom BPS Knives Pry Bar C Pocket Multitool

   59,00  brutto, ( 47,97  netto )
   Mini Łom BPS Knives Pry Bar C Pocket Multitool jest bardzo poręcznym narzędziem przeznaczonym do codziennego użytku (EDC). Niewielkich rozmiarów (89 mm| 3.74") zmieści się łatwością w Twojej kieszeni, saszetce, czy też na kółku przy kluczykach. Całość wykonana z zahartowanej, zabezpieczonej oksydacją stali węglowej 1066 mieści w sobie mini łom / szeroki śrubokręt płaski, którym z łatwością otworzysz puszkę z farbą lub podważysz wymagający tego element. Dodatki w postaci otwieracza do butelek oraz zapleciony, montowany w zaprojektowanym na niego otworze paracord dodatkowo zwiększą jego przydatność.