Ulticlip to rozwiązanie dla ludzi chcących spersonalizować przenoszenie swojego noża, latarki lub broni. Klipsy do pochew, kabur pozwalające na montaż kabury w kieszeni, na pasku lub innej części garderoby. Bardzo dyskretne i mocne, wykonanie ze stali mocowania, pozwolą na wieloletnią eksploatację.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Dostępność
Cena

  Klips mocujący do kabur Ulticlip Slim 3.3

   18,17 brutto, (  14,77 netto )
  Marka Ulticlip to Amerykański producent wysokiej jakości systemów montażu kabur, pochew nożowych i sprzętu EDC. Ulticlip to klipsy do montażu na pasku lub w kieszeni albo na innych elementach garderoby czy wyposażenia. Wygodne, dyskretne, eleganckie i bardzo wytrzymałe. Klips mocujący do kabur Ulticlip Slim 3.3 to mocne, stalowe i uniwersalne mocowanie różnego rodzaju kabur przeznaczone do montażu na lub w kieszeni a także pod pasem i na pasie (pas nie jest wymagany). Posiada system otworów z możliwością regulacji montażu oraz bardzo mocne zapięcie, dzięki któremu kabura nie wysunie się samoczynnie. Klips jest przeznaczony do kabur o mniejszej powierzchni.

  Klips mocujący do kabur Ulticlip Slim 2.2

   18,17 brutto, (  14,77 netto )
  Marka Ulticlip to Amerykański producent wysokiej jakości systemów montażu kabur, pochew nożowych i sprzętu EDC. Ulticlip to klipsy do montażu na pasku lub w kieszeni albo na innych elementach garderoby czy wyposażenia. Wygodne, dyskretne, eleganckie i bardzo wytrzymałe. Klips mocujący do kabur Ulticlip Slim 2.2 to mocne, stalowe i uniwersalne mocowanie małych kabur przeznaczone do montażu na lub w kieszeni a także pod pasem i na pasie (pas nie jest wymagany). Posiada jeden owalny otworów montażowy pozwalający na wkręcenie dwóch śrub oraz bardzo mocne zapięcie, dzięki któremu kabura nie wysunie się samoczynnie. Klips jest przeznaczony do kabur o małych wymiarach.

  Zestaw Ulticlip Combo 30 szt. Head Screw Kit

   11,27 brutto, (  9,16 netto )
  Zestaw Ulticlip Combo 30 szt. Head Screw Kit to pakiet 30 elementów, w skład którego wchodzą: śruby w trzech rozmiarach, tuleje w trzech rozmiarach oraz  podkładki elastyczne do montażu klipsów, kabur czy adapterów. Marka Ulticlip to Amerykański producent wysokiej jakości systemów montażu kabur, pochew nożowych i sprzętu EDC. Ulticlip to klipsy do montażu na pasku lub w kieszeni albo na innych elementach garderoby czy wyposażenia. Wygodne, dyskretne, eleganckie i bardzo wytrzymałe.

  Klips mocujący do kabur Ulticlip UltiTuck

   18,17 brutto, (  14,77 netto )
  Marka Ulticlip to Amerykański producent wysokiej jakości systemów montażu kabur, pochew nożowych i sprzętu EDC. Ulticlip to klipsy do montażu na pasku lub w kieszeni albo na innych elementach garderoby czy wyposażenia. Wygodne, dyskretne, eleganckie i bardzo wytrzymałe. Klips mocujący do kabur Ulticlip UltiTuck to mocne, stalowe i uniwersalne mocowanie różnego rodzaju kabur przeznaczone do montażu na pasie, w kieszeni lub na kieszeni. Posiada system otworów z możliwością regulacji montażu i kąta montażu oraz bardzo mocne zapięcie, dzięki któremu kabura nie wysunie się samoczynnie. Dzięki swojej konstrukcji, klips pozwala na umieszczenie górnej części garderoby tak by nie utrudniała dostępu do kabury.

  Klips mocujący do kabur Ulticlip 3+

   18,17 brutto, (  14,77 netto )
  Marka Ulticlip to Amerykański producent wysokiej jakości systemów montażu kabur, pochew nożowych i sprzętu EDC. Ulticlip to klipsy do montażu na pasku lub w kieszeni albo na innych elementach garderoby czy wyposażenia. Wygodne, dyskretne, eleganckie i bardzo wytrzymałe. Klips mocujący do kabur Ulticlip3+ to mocne, stalowe i uniwersalne mocowanie różnego rodzaju kabur przeznaczone do montażu na lub w kieszeni a także pod pasem i na pasie. Posiada system otworów z możliwością regulacji montażu oraz bardzo mocne zapięcie, dzięki któremu kabura nie wysunie się samoczynnie. Klips jest przeznaczony do większych kabur.

  Klips mocujący do kabur Ulticlip XL Multi-Tool

   22,77 brutto, (  18,51 netto )
  Marka Ulticlip to Amerykański producent wysokiej jakości systemów montażu kabur, pochew nożowych i sprzętu EDC. Ulticlip to klipsy do montażu na pasku lub w kieszeni albo na innych elementach garderoby czy wyposażenia. Wygodne, dyskretne, eleganckie i bardzo wytrzymałe. Klips mocujący do kabur Ulticlip XL Multi-Tool to mocne, stalowe i uniwersalne mocowanie różnego rodzaju kabur przeznaczone do montażu na pasie o szerokości do 38,1 mm. Posiada system otworów z możliwością regulacji montażu oraz bardzo mocne zapięcie, dzięki któremu kabura nie wysunie się samoczynnie. Klips jest przeznaczony do większych kabur. Ulticlip XL jest także narzędziem wielofunkcyjnym. Posiad wbudowany klucz płaski w trzech rozmiarach i śrubokręt płaski.

  Zestaw mocowań Ulticlip UltiLink

   36,57 brutto, (  29,73 netto )
  Marka Ulticlip to Amerykański producent wysokiej jakości systemów montażu kabur, pochew nożowych i sprzętu EDC. Ulticlip to klipsy do montażu na pasku lub w kieszeni albo na innych elementach garderoby czy wyposażenia. Wygodne, dyskretne, eleganckie i bardzo wytrzymałe. Zestaw mocowań Ulticlip UltiLink to modułowy system łączący, który umożliwia szybkie mocowanie, zdejmowanie i zmienianie wyposażenia molle, kabur, ładownic i innych elementów. Modułowy system UltiLink ułatwia przenoszenie przedmiotów między molle, kamizelkami, pasami, plecakami i między użytkownikami. Pozwala dowolnie konfigurować wyposażenie w zależności od potrzeb sytuacji bez konieczności przekładania mocowań.