OS3 to marka, która grupuje ostrzałki do noży z ostrzem stałym, w tym do noży kuchennych, outdoorowych, myśliwskich, survivalowych, składanych, również scyzoryków, siekier itd. OS3 to ostrzałki wielofunkcyjne, ostrzałki codzienne, ostrzałki podręczne. Wśród nich znajdziemy rozwiązania do szybkiego podostrzenia, regeneracji krawędzi tnącej lub jej wygładzenia. Wśród elementów ostrzących znajdziemy: płytki z węglika wolframu, płytki ceramiczne, kamienie diamentowe, kamienie do ostrzenia na mokro.
Każda ostrzałka w asortymencie OS3 naostrzy nóż i jego prostą krawędź tnącą, ostrzałka z bardziej rozbudowanymi funkcjami naostrzy ostrze ząbkowane, haczyk na ryby, ostrzałka z wysuwanym prętem i tym samym większym zasięgiem, przywróci ostrość siekiery czy tradycyjnej kosy itd.
Ostrzałka to przyrząd przydatny w każdym domu, w kuchni, warsztacie, w aucie, miejscu pracy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dostępność
Cena

  Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 5 w 1 Czarna

  Original price was: 79,00 zł.Current price is: 69,00 zł. brutto, ( 56,10  netto )
  Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 5 w 1 Czarna do noży, do codziennego użytkowania w domu, warsztacie, w terenie itd. Świetna zarówno do kuchni jak i na wypad outdoorowy, kamping itd. gdzie istnieje potrzeba zadbania o dostateczną ostrość naszych noży roboczych. Ostrzałka wyposażona została w: 2 gniazda ostrzące (wolframowe i ceramiczne), podłużny kamień ceramiczny z bruzdą, stożkowy pręt diamentowy oraz otwieracz do butelek. Każdy z elementów ma swoje zadanie. Gniazdo z węglikiem wolframu odbuduje mocno zniszczone ostrze a gniazdo z ceramiką zapewni szybkie ostrzenie i wypolerowanie krawędzi tnącej. Podłużny kamień ceramiczny naostrzy każdy rodzaj noża a zaprojektowana w nim obustronna bruzda przywróci ostrość haczykom wędkarskim. Stożkowy pręt diamentowy przeprowadzi proces ostrzenia ostrzy ząbkowanych, zakrzywionych, gładkich, hakowych itd. Otwieracz do butelek, tak często używany praktycznie przez każdego z nas, jest tylko miłym dodatkiem do funkcjonalnej całości.

  Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 3 w 1 Camouflage 2x Diament i Gniazdo Wolframowe

  75,00  brutto, ( 60,98  netto )
  Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 3 w 1 Camouflage 2x Diament i Gniazdo Wolframowe do noży, do codziennego użytkowania. Z pewnością jest ona przydatna w środowisku domowym do ostrzenia noży kuchennych, ale również w terenie do wyprowadzania krawędzi bardzo ostrych noży myśliwskich. Ostrzałka wyposażona została w: kamienie diamentowe o gradacji 600 i 400, obydwa dedykowane do codziennego ostrzenia i polerowania oraz gniazdo z płytkami z węglika wolframu (Tungsten Carbide V-Slot) przywracające ostrość mocno zużytej lub zniszczonej krawędzi tnącej. Świetna do szybkiego naostrzenia stępionego noża. Kolor 'camouflage', w odcieniach maskujących dedykowany dla miłośników stylu militarnego i taktycznego.

  Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Camouflage Pręt Diamentowy i Gniazdo Wolframowe

  75,00  brutto, ( 60,98  netto )
  Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Camouflage Pręt Diamentowy i Gniazdo Wolframowe do noży, do codziennego użytkowania. Z pewnością jest ona przydatna w środowisku domowym do ostrzenia noży kuchennych, ale również w terenie do wyprowadzania krawędzi bardzo ostrych noży myśliwskich. Ostrzałka wyposażona została z jednej strony w pręt diamentowy o gradacji 600 do codziennego ostrzenia a z drugiej gniazdo z płytkami z węglika wolframu (Tungsten Carbide V-Slot) przywracające ostrość mocno zużytej lub zniszczonej krawędzi tnącej. Nieduża, wielkością przypominająca grubszy flamaster, kompaktowa - z łatwością zmieści się w kieszeni, nerce czy organizerze. Świetna do szybkiego naostrzenia stępionego noża w terenie. Kolor 'camouflage', w odcieniach maskujących dedykowany dla miłośników stylu militarnego i taktycznego.

  Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Pomarańczowa Pręt Diamentowy i Gniazdo Wolframowe

  69,00  brutto, ( 56,10  netto )
  Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Pomarańczowa Pręt Diamentowy i Gniazdo Wolframowe do noży, do codziennego użytkowania. Z pewnością jest ona przydatna w środowisku domowym do ostrzenia noży kuchennych, ale również w terenie do wyprowadzania krawędzi bardzo ostrych noży myśliwskich. Ostrzałka wyposażona została z jednej strony w pręt diamentowy o gradacji 600 do codziennego ostrzenia a z drugiej gniazdo z płytkami z węglika wolframu (Tungsten Carbide V-Slot) przywracające ostrość mocno zużytej lub zniszczonej krawędzi tnącej. Nieduża, wielkością przypominająca grubszy flamaster, kompaktowa - z łatwością zmieści się w kieszeni, nerce czy organizerze. Świetna do szybkiego naostrzenia stępionego noża w terenie. Kolor pomarańczowy to cecha utrudniająca zgubienie sprzętu. Po prostu po upuszczeniu, łatwiej odnaleźć go w trawie, w chaszczach, czy na ściółce leśnej.

  Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Czarna Pręt Diamentowy i Latarka

  69,00  brutto, ( 56,10  netto )
  Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Czarna Pręt Diamentowy i Latarka do noży, do codziennego użytkowania. Świetna na wypad outdoorowy, kamping itd. gdzie istnieje potrzeba zadbania o dostateczną ostrość naszych noży roboczych. Z pewnością przydatna również w środowisku domowym. Ostrzałka wyposażona została z jednej strony w pręt diamentowy o gradacji 600 a z drugiej w latarkę. Nieduża, wielkością przypominająca grubszy flamaster, kompaktowa - z łatwością zmieści się w kieszeni, nerce czy organizerze. Świetna do szybkiego naostrzenia stępionego noża w terenie. W pręcie umiejscowiono bruzdę do ostrzenia haczyków wędkarskich. Dioda LED na jednym z końców latarki to rezerwowe źródło światła.

  Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 5 w 1 Camouflage

  81,00  brutto, ( 65,85  netto )
  Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 5 w 1 Camouflage do noży, do codziennego użytkowania w domu, warsztacie, w terenie itd. Świetna zarówno do kuchni jak i na wypad outdoorowy, kamping itd. gdzie istnieje potrzeba zadbania o dostateczną ostrość naszych noży roboczych. Ostrzałka w wersji "Camouflage" w odcieniach zieleni z pewnością przypadnie do gustu myśliwym czy też zwolennikom stylu militarno-taktycznego. Ostrzałka wyposażona została w: 2 gniazda ostrzące (wolframowe i ceramiczne), podłużny kamień ceramiczny z bruzdą, stożkowy pręt diamentowy oraz otwieracz do butelek. Każdy z elementów ma swoje zadanie. Gniazdo z węglikiem wolframu odbuduje mocno zniszczone ostrze a gniazdo z ceramiką zapewni szybkie ostrzenie i wypolerowanie krawędzi tnącej. Podłużny kamień ceramiczny naostrzy każdy rodzaj noża a zaprojektowana w nim obustronna bruzda przywróci ostrość haczykom wędkarskim. Stożkowy pręt diamentowy przeprowadzi proces ostrzenia ostrzy ząbkowanych, zakrzywionych, gładkich, hakowych itd. Otwieracz do butelek, tak często używany praktycznie przez każdego z nas, jest tylko miłym dodatkiem do funkcjonalnej całości.