TRC Knives to litewska marka ufundowana przez knifemakera Andriusa Tricius’a w 2010 roku. Manufaktura ulokowana w miejscowości Ukmerge to miejsce pracy niewielkiego, ale doświadczonego zespołu TRC. Poszczególne prace w wielu przypadkach są wykonywane ręcznie przez wykwalifikowanych pracowników, kolejne etapy z udziałem maszyn odbywają się pod czujnym okiem specjalistów. Wszystko po to, aby utrzymać najwyższe standardy ręcznej, precyzyjnej produkcji rzemieślniczej. Z założenia produkcja jest limitowana, a jakość wykonania jest najwyższym priorytetem marki i jej założyciela. W ofercie TRC Knives znajdziemy noże do survival’u, bushcraft’u, generalnego outdoor’u, użytku codziennego (EDC) oraz taktycznego z najlepszych, dostępnych na rynku materiałów. Noże TRC prezentują świetne walory użytkowe, a bardziej lub mniej limitowane wykonania są pożądane w świecie kolekcjonerów. Marka TRC Knives to dowód na to, że przedsięwzięcie rozpoczęte z pasją może z sukcesem funkcjonować na światowym rynku.

Wyświetlanie 1–12 z 102 wyników

Dostępność
Cena

  Kabura Kydex do noża TRC Knives Apocalypse | Coyote

  Original price was: 309,00 zł.Current price is: 269,00 zł. brutto, ( 218,70  netto )
  Kabura Kydex do noża TRC Knives Apocalypse | Coyote. Opcjonalna oryginalna kabura kydex do noża Apocalypse wykonana w pracowni TRC Knives. Odpowiednia do każdego wykonania tego noża występującego na rynku (wykonania standardowe i limitowane). Nóż Apocalypse w podstawowym zestawie startowym wyposażony został w kaburę kydex w kolorze czarnym. W odpowiedzi na zróżnicowane preferencje użytkowników w zakresie kolorystyki kabur producent udostępnił wykonanie w kolorze coyote.

  Nóż TRC Knives Speed Demon

  1 049,00  brutto, ( 852,85  netto )
  Nóż TRC Knives Speed Demon należy do serii “Tales of Man” inspirowanej znanymi postaciami minionych lat. Impulsem do powstania Speed Demon’a stała się postać kultowego amerykańskiego kierowcy wyścigowego Franka Lockharta, znanego z przekraczania granic szybkości w latach 20 XX wieku. W zamierzeniu twórcy Speed Demon ma być narzędziem doskonałym, poręcznym, kompaktowym, skutecznym i wszechstronnym. Pomimo średniego rozmiaru, zrobiony ze stali premium Elmax nadaje się do “pełnowymiarowych” zadań, idealnie sprawdzi się jako nóż codziennego użytku EDC (Every Day Carry). Speed Demon ze swoją budową szkieletową to nóż o nowoczesnym i stylowym projekcie. Wygląda ostro i tak też tnie… Aktualna edycja, dostępna po raz pierwszy od 2019 jest numerowana w układzie 1-300.

  Naszywka TRC Knives Mała GITD Świecąca w Ciemności

  19,99  brutto, ( 16,25  netto )
  Naszywka TRC Knives Mała GITD dla początkujących oraz wieloletnich fanów kultowej litewskiej marki nożowej, ale nie tylko. Ułatwia identyfikację i sygnalizuje więzy z “rodziną” wielbicieli TRC Knives.  Może też być cennym uzupełnieniem zbiorów dla kolekcjonerów noży TRC Knives i innych znanych i cenionych marek. Czasami może być też pierwszym krokiem do rozpoczęcia przygody z TRC Knives, kiedy jesteśmy tuż przed zakupem pierwszego noża a już chcemy poczuć bliskość marki.

  Nóż TRC Knives South Pole | Zestaw z 2 Pochwami Kydex: Czarną i Coyote

  1 539,00  brutto, ( 1 251,22  netto )
  Nóż TRC Knives South Pole | Zestaw z 2 Pochwami Kydex: Czarną i Coyote. Set specjalny zawierający bestsellerowy nóż South Pole litewskiego producenta, podstawową wersję pochwy Kydex w kolorze czarnym oraz dodatkową pochwę Kydex w kolorze Coyote. Dwie kabury dają możliwość personalizacji i dobrania koloru kabury do aktualnie używanego sprzętu. Obydwa kolory kabur doskonale komponują się z faktycznie popielatym odcieniem micarty znajdującym się na rękojeści noża.

  Nóż TRC Knives South Pole Vanadis 4 Extra Green

  1 799,00  brutto, ( 1 462,60  netto )
  Nóż TRC Knives South Pole Vanadis 4 Extra Green to wyjątkowa limitowana edycja tego modelu powstała w manufakturze litewskiego producenta. Wykonanie charakteryzuje ponadprzeciętnej wytrzymałości stal, odporna na duże przeciążenia, powleczona najlepszej jakości powłoką występującą na rynku DLC (powłoka węglowa o twardości ok. 90 HRC, w skali zamykającej się na liczbie 100 odpowiadającej twardości diamentu) oraz zielona rękojeść.

  Nóż TRC Knives K-1s oraz Speed Demon Jungle Wear Set #144 | Zestaw Noży TRC

  3 899,00  brutto, ( 3 169,92  netto )
  Nóż TRC Knives K-1s oraz Speed Demon Jungle Wear Set #144 | Zestaw Noży TRC to wynik przypadkowego splotu zdarzeń i znalezienia się w naszym sklepie limitowanych noży litewskiego producenta ogłaszanych w różnym czasie na przestrzenie roku 2023! Przypadkowa lustracja pozycji magazynowych ujawniła, że dwa unikalne noże z ekskluzywnym włóknem węglowym FatCarbon Jungle Wear o tym samym numerze seryjnym 144 znalazły się w naszym posiadaniu! Postanowiliśmy dać możliwość jednemu z Was wykorzystania okazji nabycia tego niesamowitego pojedynczego setu!

  Nóż TRC Knives K-1s Apocalyptic GCM

  1 549,00  brutto, ( 1 259,35  netto )
  Nóż TRC Knives K-1s Apocalyptic GCM to limitowana wersja zaplanowana na rok 2023. Wykonanie charakteryzuje wyjątkowe apokaliptyczne wykończenie ostrza ze stali Elmax, inne i niepowtarzalne dla każdej sztuki. Stając się właścicielem tego noża, z jednej strony: otrzymamy konkretną wartość w postaci docenionego w wielu krajach sprawdzonego projektu, z drugiej: będziemy posiadaczami egzemplarza jedynego w swoim rodzaju.