Łańcuszki na szyję. Łańcuszki oddzielnie i w zestawach. Do zawieszenia na szyi oddzielnie i do przenoszenia ulubionego wisiorka, koralika czy innej ozdoby. Łańcuszki EDC.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Tytanowy koralik RovyVon® Ti Walker w Zestawie z Organizerem EDC i Tytanowym Łańcuszkiem

93,99  brutto, ( 76,41  netto )
Tytanowy koralik RovyVon® Model Walker, to stylowy dodatek, który możemy podpiąć do wybranego elementu za pomocą paracordu lub powiesić na szyi za sprawą załączonego tytanowego łańcuszka. Może pełnić funkcje ozdobne i użytkowe. Będzie świetnym uzupełnieniem wyglądu tytanowej latarki (lub innej) lub noża codziennego. W przypadku latarki lub noża mniejszego rozmiaru wraz z zaplecionym odcinkiem paracordu poprawi jej chwytność poprzez zwiększenie rozmiaru całości. W przypadku noża z ostrzem stałym będzie dodatkowo elementem chwytnym pomagającym wyjąć go z kabury lub pochewki. W zestawie z koralikiem otrzymujemy 60 cm tytanowy łańcuszek oraz organizer EDC RovyVon (sam organizer można kupić TUTAJ).

Tytanowy wisiorek RovyVon St. Guard w Kształcie Pocisku w Zestawie z Organizerem EDC i Tytanowym Łańcuszkiem

149,00  brutto, ( 121,14  netto )
Tytanowy wisiorek RovyVon St. Guard w Kształcie Pocisku w Zestawie z Organizerem EDC i Tytanowym Łańcuszkiem to stylowa ozdoba do przenoszenia na szyi. To również stylowy gadżet dla fanów akcesoriów i biżuterii z tytanu. To jednocześnie dodatek, który może pełnić funkcję ozdobnego koralika do Twojej latarki, noża składanego czy noża z ostrzem stałym. Wisiorek zainspirowany kształtem naboju może przypaść do gustu fanom militariów i stylu taktycznego. W zestawie z wisiorkiem / koralikiem otrzymujemy 60 cm tytanowy łańcuszek oraz organizer EDC RovyVon (sam organizer można kupić TUTAJ).

Łańcuszek ze stali tytanowej RovyVon RS10 Titanium Steel Necklace Chain

39,00  brutto, ( 31,71  netto )
Łańcuszek ze stali tytanowej RovyVon RS10 Titanium Steel Necklace Chain o długości 60 cm. Łańcuszek do przenoszenia na szyi samodzielnie lub z zamontowanym na nim koraliku, wisiorku itd. Łańcuszek o gęstym i wytrzymałem splocie typu lisi ogon. Składa się z pasm przeplatanych ze sobą w formie warkocza. Łańcuszek posiada zapięcie w formie karabińczyka do biżuterii. Zainspirowane sportem wspinaczkowym jest wygodne i wytrzymałe. Zamknięcie polega na odciągnięciu jednego boku i zaczepienie oczka o element łączący.
Czytaj dalej