Akcesoria i sprzęt survivalowy. Produkty używane w szerokorozumianym survivalu. Pojedyncze akcesoria i skompletowane zestawy na użytek survivalowy (niezbędniki). Przez akcesoria survivalowe należy rozumieć przedmioty, które pomogą przetrwać w wymagających warunkach np. służące zapewnieniu i utrzymaniu ognia jako źródła ciepła (krzesiwo itp.), akcesoria niezbędne do przygotowania posiłku w trudnych warunkach (np. kuchenka rurvivalowa) itd.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Karta survivalowa FOX Knives 2000 Piastrina Survival INOX

33,90  brutto, ( 27,56  netto )
Karta survivalowa FOX Knives 2000 Piastrina Survival INOX to multi-narzędzie codziennego użytku. Karta survivalowa wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej posiadająca szereg użytecznych funkcji przydatnych w życiu codziennym. Kompaktowa, o wymiarach mniejszych niż karta płatnicza zmieści się do portfela, kieszeni, saszetki itd., aby w razie potrzeby zawsze była pod ręką. Survivalowa z nazwy, uniwersalna z zastosowania. Tak jak banknot rezerwowy ukryty wśród naszego codziennego wyposażenia, karta ma być 'ostatnią linią obrony' na wypadek braku narzędzia podstawowej potrzeby. Zostawimy nóż w domu, ostrze karty udostępni swoją krawędź tnącą. Odkręci nam się śrubka przy wózku dla dziecka, karta z pewnością ją dokręci. Urwiemy uchwyt otwierający konserwę w trakcie pikniku w parku, karta poradzi sobie z tym wyzwaniem. Wszystkie funkcjonalności karty podajemy w dalszej części opisu.

Tytanowa kapsuła RovyVon® Model U7 Na Akcesoria EDC, Lekarstwa, Pieniądze itd.

249,00  brutto, ( 202,44  netto )
Tytanowa kapsuła RovyVon® Model U7 Spring Cocoon, to poręczny i wytrzymały organizer na Twoje najważniejsze wyposażenie. Tytanowa konstrukcja ochroni przed mechanicznym uszkodzeniem zawartości, uszczelnienie i idealne spasowanie przed jej zamoczeniem. Otwór na linkę pozwoli na przytroczenie i zabezpieczenie całości do plecaka, torby, nerki, czy też kółka na klucze. Optymalny rozmiar pozwoli na przechowywanie zapasowej baterii (np. baterii AA, CR123 i 16340), małej latarki (np. latarki typu brelok, które możesz znaleźć TUTAJ) i innych akcesoriów codziennego użytku. Kapsuła U7 może posłużyć na przechowanie żelaznego zapasu gotówki, czy też niezbędnych lekarstw. Kapsuła U7 jest dostarczana w zestawie z etui zamykanym na obustronny zamek błyskawiczny, które jest przydatnym organizerem na drobne akcesoria EDC.
Czytaj dalej

Zestaw survivalowy Black FOX Survival Kit FX-0107153/1SK

169,00  brutto, ( 137,40  netto )
Zestaw survivalowy Black FOX Survival Kit FX-0107153/1SK to zaprojektowany przez włoską markę niezbędnik w formie lekkiej aluminiowej puszki z akcesoriami przydatnymi w trudnych warunkach. Zestaw zawiera kilkanaście elementów zapakowanych w aluminiowe pudełko, które mogą być zarówno elementem większego zestawu przetrwania jak też plecaka ucieczkowego przygotowanego na wypadek konieczności szybkiego oddalenia się z miejsca przebywania. Należy zaznaczyć, że zestaw jest luźną propozycją z akcesoriami z różnych dziedzin w składzie i można rozbudować go lub niektóre części zastąpić w ramach indywidualnych preferencji. Survival kit może być zatem początkiem naszego zestawu przetrwania. Warte podkreślenia jest, że po "wyczerpaniu", któregokolwiek z elementów składowych, w większości przypadków stosunkowo łatwo go zastąpić bazując na rzeczach, które znajdziemy w domu, w pobliskim sklepie czy w aptece. Zestaw survivalowy Black FOX Survival Kit FX-0107153/1SK zapakowany jest w hermetycznie zamykane pudełko, które po wykorzystaniu elementów zestawu można uzupełnić nowymi, lub użyć go jako improwizowane naczynie.